Susitikimas su Tilburg University atstove! Spalio 11d.

2017-10-06
Svarstai apie studijas Olandijoje? Tuomet turi puikią progą iš arti susipažinti su vieno iš geriausių Europos universitetų atstove bei sužinoti atsakymus į visus tau rūpimus klausimus. Šį mėnesį į Kastu ofisą atvyksta viešnia iš Tilburg universiteto – Danai Bouri!

Nepraleisk šios galimybės! Spalio 11 dieną 16:00 val., laukiame tavęs susitikime Kastu ofise, Vilniuje! Susitikimo metu universiteto atstovė papasakos tiek apie Tilburgo universitetą, studijų aplinką bei studijų programas, tiek apie Nyderlandus ir šios šalies švietimo sistemą. Taigi dalyvauti gali ir norintys tiesiog daugiau sužinoti apie šią šalį. Susitikimo metu galėsi užduoti visus rūpimus klausimus!

Registracija

Susitikimas vyks Vilniuje, Kastu ofise. Adresu: Gedimino pr. 28/2. Jeigu nori dalyvauti susitikime, turi užsiregistruoti (tai užtruks tik 10 sekundžių:).

 

Tilburg university - vieta, kur skirtingų disciplinų mokslininkai dirba kartu visuomenės labui

 

Tilburg University veiklos pagrindas – aukštos kokybės moksliniai tyrimai. Šie tyrimai atliekami ne tik universitetiniame, bet ir europiniame ar net pasauliniame lygmenyje, o tyrimų komandos dalimi gali tapti kiekvienas motyvuotas studentas. Taigi, jeigu svajoji būti mokslininku ar bent jau pamatyti profesionalią mokslo „virtuvę“ – ši vieta kaip tik tau.

 

Pamatyk, kaip atrodo universitetas!

 

 

Atsakysime į visus tavo klausimus!
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Konsultantas
Vytautas Murauskas
arrow
arrow