Nemokamos konsultacijos spalio mėnesį!

2018-09-21
Nauji mokslo metai = naujas nemokamų konsultacijų dėl studijų užsienyje sezonas, tad Kastu komanda ir vėl atvyksta į tavo miestą! Registruokis į nemokamą konsultaciją ir gauk atsakymus į visus galvoje tūnančius klausimus dėl studijų užsienyje!

Konsultacijų metu atsakysime į visus tavo klausimus dėl studijų užsienyje. Tavo patogumui - registracijos formoje galėsi pasirinkti tau tinkantį konsultacijos laiką. Jei dabar nematai tau tinkančios datos - nenusimink, šios konsultacijos vyksta bent kartą per mėnesį, tad lauk sekančios, apie kurią būtinai pranešim! :)

Konsultacijos vyks mažose grupėse, tad ne tik gausi atsakymus į visus galvoje tūnančius klausimus, bet taip pat galėsi susipažinti ir su kitais, kurie taip pat nori studijuoti užsienyje! Visą informaciją apie konsultaciją ir registracijos patvirtinimą gausi telefonu / el.paštu, todėl nepamiršk nurodyti teisingų duomenų! Registracija į konsultaciją - būtina, nes mokymų salė ne guminė ;)


P. S. Jei renkantis konsultacijos laiką to padaryti neleidžia - tai reiškia, kad grupė jau pilna. Griebk kitą konsultacijos laiką! ;)

 

Nemokama konsultacija Vilniuje

Nemokamos individualios konsultacijos Vilniuje vyksta bet kurio tau patogiu laiku. Viskas, ką tau reikia padaryti, tai susisiekti su mūsų konsultantais arba užsiregistruoti į konsultaciją internetu: www.kastu.lt/kontaktai

 

Konsultacija kituose miestuose

Jei tarp pasirinkimų neradai savo miesto, kuriame tau būtų patogu dalyvauti konsultacijoje – susisiek su mumis ir rasime sprendimą!

 

Dėmesio! Konsultacijos vyks mažose grupėse, todėl informacija bus labiau bendrinė, tad jei nori individualios konsultacijos dėl konkrečių studijų programų - susisiek su Kastu konsultantais!

Kastu konsultantai
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Konsultantas
Vytautas Murauskas
arrow
arrow

 

'