Laisvos vietos Danijos universitetuose!

2018-03-22
Norime informuoti, jog liko laisvų vietų į Danijos aukštąsias mokyklas. Studijų programas, į kurias dar galima pretenduoti ir teikti savo stojimo anketą gali rasti žemiau pateiktame sąraše. SVARBU: sąrašas yra nuolatos atnaujinamas, tad laikui bėgant programų skaičius keisis. Rekomenduojame savo stojimo anketą atsiųsti kaip galima anksčiau, kad užsitikrintum sau vietą pasirinktame universitete!

Programų sąrašas:

Business Academy SouthWest:

LILLEBAELT ACADEMY - University of Applied sciences (Odense):

LILLEBAELT ACADEMY - University of Applied sciences (Vejle):

University College Absalon:

Dania Academy, University of Applied Sciences (Randers):

Dania Academy, University of Applied Sciences (Viborg):

VIA University College:

 

(sąrašas nuolat atnaujinamas)

 

Stojimo anketa

Jei dar nesi pradėjęs pildyti stojimo anketos, tai padaryti labai paprasta! Užpildyti Kastu stojimo anketą Tau užtruks tik 30 minučių, o surinkti visiems reikiamiems dokumentams – dar pora dienų. Su vos viena Kastu stojimo anketa galėsi stoti į 6 skirtingas šalis ir rinktis iš 5000 studijų programų. Kaip pildyti stojimo anketą, rasi šiame video:

 

Stojimo anketos instrukcija

 

Kastu pagalba Tau

Dar neišsirinkai programos/universiteto, kuriame norėtum studijuoti? Patyrę Kastu konsultantai mielai tau padės ir atsakys į visus tavo klausimus bei atidžiai peržiūrės Tavo atsiųstą anketą!

Kastu komanda yra aplankiusi virš 60 Europos universitetų. Mes žinome, kuo vienas universitetas skiriasi nuo kito, todėl galime patarti koks universitetas geriausias būtent Tau.
Rinkdamasis Kastu priimi saugų sprendimą. Esame ilgametę patirtį sukaupę profesionalai padėję įstoti daugiau nei 5000 žmonių.
Tarptautinė švietimo agentūra ICEF 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 ir 2016 m. Kastu įvertino kaip aukščiausius standartus atitinkančią organizaciją.
Esame pasirašę bendradarbiavimo sutartis su užsienio aukštosiomis mokyklomis, todėl visas stojimo procesas užims mažiau laiko, bus paprastas, suprantamas ir patikimas.
Kastu elektroninės stojimo anketos platforma yra viena pažangiausių Europoje.
Klausk mūsų!
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Konsultantas
Vytautas Murauskas
arrow
arrow