Keele University

Newcastle-under-Lyme
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Keele University – ilgalaikių ryšių kūrimo vieta

Keele University ne tik įgausi reikalingų akademinių žinių bei profesinių įgūdžių, bet ir atrasi glaudžią studentų bendruomenę. Per daugiau nei 70 šio universiteto gyvavimo metų, jame užsimezgė daug ilgalaikių draugysčių bei tvirtų ryšių. Sakoma, jog laimė slypi pozityviame santykyje su kitais žmonėmis – jeigu tai tiesa, tai Keele University studentai yra vieni laimingiausių visoje Jungtinėje Karalystėje!
 • TOP 3 Jungtinėje Karalystėje pagal bendrą studentų pasitenkinimą (NSS 2019);
 • Aukščiausiai įvertinta studijų kokybė (Teaching Excellence Framework);
 • Didžiausias universiteto miestelis Didžiojoje Britanijoje.

Universiteto misija – nuolat keistis

Įkurtas 1949 metais, po pasaulį sudrebinusio II-ojo pasaulinio karo, Keele University numatė misiją tapti naujos kartos universitetu, prisitaikančiu prie tuometinių ekonominių ir socialinių poreikių. Misijos tarnauti visuomenei bei jos poreikiams universitetas laikosi iki šiol – nors pasaulis nepatiria tokios krizės, kokią patyrė pokariniu laikotarpiu, Keele University stengiasi adaptuoti švietimą pagal greitai besikeičiančio pasaulio tendencijas.

Unikalus mokymo būdas

Keele University siūlo unikalią pasaulinio lygio mokymosi patirtį įvairių krypčių studentams. Universitete studentai skirstomi į mažas grupeles, tokiu būdu sukuriant jiems galimybę geriau pažinti vieniems kitus bei savo dėstytojus. Toks mokymosi būdas leidžia sukurti glaudesnius tarpusavio ryšius, o tai yra mokymosi Keele University patirties pamatas.

Pasaulį keičiantys tyrimai

Keele University atliekami moksliniai tyrimai padeda keisti pasaulį į gerąją pusę. Universiteto mokslininkai sprendžia visuomenei aktualias problemas, tokias kaip gyventojų senėjimas, visuotinė sveikata bei atsinaujinančios energijos panaudojimas. Net 97% Keele Universiy atliekamų mokslinių tyrimų pripažįstami kaip tarptautinės svarbos (REF 2014).

 Keele University investicijos į svarbius mokslinius tyrimus:

 • 4 mln. eurų dotacija technologijų, mažinančių anglies dioksido išskyrimą į aplinką, plėtojimui;
 • 1 mln. svarų stipendija kovai su pasėlių kenkėjais Afrikoje;
 • 2,4 mln. svarų dotacija, skirta padėti sumažinti didelį itin stiprių nuskausminamųjų vaistų, galinčių sukelti priklausomybę, skyrimą.

Beribės veiklos galimybės

Keele University siūlo daugybę galimybių tobulėjimui už mokslo ribų. Gali dirbti nepilną darbo dieną, įstoti į studentų atstovybę ar klubą (arba jį įkurti!), užsiimti sportine veikla, organizuoti universitete vykstančius renginius, prisijungti prie studentų radijo komandos ar išbandyti visiškai naują veiklą, pavyzdžiui, užsiauginti nuosavą maistinių augalų lysvę! Veiklos galimybės čia – beribės.

Didžiausias universiteto miestelis

Keele University universiteto miestelis, užimantis daugiau nei 600 ha, yra didžiausias visoje Jungtinėje Karalystėje. Įsikūręs pačiame šalies centre, jis gali pasigirti kosmopolitiška darbuotojų bei studentų iš daugiau kaip 100 pasaulio šalių bendruomene.

Nors Keele University bendruomenė yra įvairialypė, ji nėra didelė, taigi čia išlaikomas šiltas bendruomeniškumo jausmas. Universiteto miestelyje, nepriklausomai nuo jo įspūdingo dydžio, viskas yra pasiekiama ranka, kadangi visos svarbiausios paslaugos yra sutelktos miestelio centre.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir egzaminų rezultatus. 12 klasės pažymių vidurkis turi būti ne žemesnis nei 7 (taip pat ne mažiau kaip 7 turi būti iš visų studijuotų dalykų) ir valstybinių egzaminų rezultatų vidurkis ne mažesnis nei 75% (kai kurioms programoms gali reikėti didesnio vidurkio ir egzaminų rezultato).

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai uiversitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Bendruomeniškas gyvenimas Keele University

Persikėlimas iš namų yra bene svarbiausia studijų patirtis, tad gyvenimas universiteto miestelyje leidžia lengviau susirasti draugų bei priprasti prie naujųjų namų. Susidoroti su naujojo gyvenimo iššūkiais bus lengviau, kadangi universitete visą parą dirba darbuotojai, teikiantys visą reikiamą paramą bei palaikymą.

Keele University prioritetas – savo studentams teikti prieinamą, švarų ir saugų apgyvendinimą. Universiteto miestelyje esančiuose bendrabučiuose yra net 2800 kambariai – gali būti tikras, jog rasi sau tinkantį variantą. Visi bendrabučiai yra išdėstyti taip, kad pagrindiniai universiteto pastatai būtų nesunkiai pasiekiami pėsčiomis.

Garantuotas apgyvendinimas

Visiems pirmo kurso bakalauro studijų programų studentams, apsisprendusiems studijuoti Keele University, yra garantuotai suteikiamas apgyvendinimas.