university of your choice

All
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Nerandi norimo universiteto?

Nori studijuoti Didžiojoje Britanijoje, tačiau nerandi savo trokštamo universiteto tarp Kastu organizacijos partnerių? Ne bėda – mes vis vien galime padėti įgyvendinti Tavo svajonę!
 
Stojimas į Didžiosios Britanijojos universitetus vyksta per UCAS sistemą, o Kastu International yra registruotas UCAS centras Lietuvoje. Užpildyta Kastu elektroninė stojimo anketa yra sinchronizuojama su UCAS sistema tad Tau nebereikia atskirai pildyti UCAS stojimo anketos.
 
Net jei nerandi savo trokštamo Didžiosios Britanijojos universiteto Kastu tinklalapyje, turi galimybę stoti į jį su mūsų organizacijos pagalba. Svarbiausia sąlyga – turi pasirinkti bent 3 studijų programas iš Kastu siūlomų Didžiosios Britanijos universitetų. Kitas 2 specialybes gali rinktis iš bet kurių Tavo pasirinktų D.Britanijos universitetų. Iš viso turi galimybę pasirinkti penkias studijų programas, iš kurių trys privalo būti iš Kastu siūlomų universitetų.
 

Ką reikia daryti norint stoti ne į Kastu partnerių universitetą?
  1. Pirmiausia turi užpildyti Kastu elektroninę stojimo anketą kurioje turi pasirinkti mažiausiai tris Kastu partnerių universitetų studijų programas ir daugiausiai dvi studijų programų iš "University of your choice" (universitetų nesančius Kastu universitetų sąraše).

  2. Išsiuntęs stojimo anketą su studijom esančiom "University of your choice"  turi užpildyti šią formą, kurioje pateiksi detalesnę informaciją į kokius universitetus norėtum stoti nesančius Kastu universitetų sąraše.

  3. Užpildęs formą turėsi sumokėti 59 € mokestį už papildomų programų pridėjimą. Sąskaita apmokėjimui rasi čia.

  4. Kastu komanda patikrins Tavo anketą, ištaisys klaidas bei sinchronizuos ją su UCAS sistema;

  5. Anketa bus nusiųsta į Tavo pasirinktus universitetus.

 
Turi klausimų? Susisiek su Kastu konsultantais.

 
Dėmesio! Norime pabrėžti, kad negalima į D.Britanijos universitetus stoti ir per Kastu, ir per UCAS sistemą. Turi pasirinkti, ar stoji vien per Kastu, ar vien per UCAS.
Turėk omenyje, kad stojant per Kastu tavo anketa bus kruopščiai patikrinta ir į pasirinktus universitetus išsiųsta jau be klaidų.

Jei jau pradėjai pildyti UCAS anketą, bet norėtum, kad Tavo stojimą koordinuotų Kastu International, Tau reikia užpildyti šią formą ir nurodyti joje savo prisijungimo prie UCAS sistemos duomenis ir mes perimsime Tavo stojimo proceso tvarkymą:)

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas
  • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.*

  • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

  • IELTS

  • TOEFL