VHL universitetas žino, kaip Tave nustebinti!

2021-01-06

Svajoji apie išskirtinę specialybę?

Van Hall Larenstein University of Applied Sciences siūlo išties išskirtines bakalauro ir magistro programas, srityse, kuriose Nyderlandai pirmauja. Tad visai nesvarbu, ar domiesi mityba, tarptautine prekyba ar bakalauro pakopos žirgų sporto mokslu - šis universitetas tikrai pasiūlys tinkamiausią studijų programą!

Nori pamatyti viską savo akimis?

Norėdami tau padėti nuspręsti, ar VHL studijų programos atitinka tavo norus ir svajones, universitetas kviečia į online atvirų durų dieną jau šių metų vasario 6 dieną (šeštadienį). Tavęs lauks:

  • Vaizdo įrašai: žiūrėk pristatymus iš bet kurios studijų programos, klausyk studentų pasakojimų ir susipažink su šiuo universitetu iš arčiau!
  • Tiesioginiai pokalbiai: online renginio metu galėsi užduoti klausimus VHL studentams ir dėstytojams.
  • Informacija: studentų gyvenimas, stojimo procesas ir priėmimas.

Unikalios studijų programos

Svajoji apie išties išskirtines studijas? Van Hall universitetas siūlo net 5 bakalauro bei 4 magistro studijų programas (visos jos dėstomos anglų kalba!). Spausk ant tave dominančios studijų programos ir skaityk apie ją plačiau:

Bakalauro:

Magistro:

 

Tvariausias universitetas Nyderlanduose 

Sustainable – geriausiai universitetą apibūdintis žodis! Šiam universitetui atiteko 1-oji vieta SustainaBul - tai apdovanojimas, kuris paremtas tuo, kiek Nyderlandų švietimo įstaigos integruoja tvarumą į savo švietimą, tyrimus bei verslo plėtrą. 

Didelis dėmesys kiekvienam studentui 

Van Hall Larenstein universitete paskaitos vyksta mažose grupėse – taip siekiama, kad kiekvienas studentas gautų kuo daugiau asmeninio laiko su dėstytoju. Universitetas ugdo studentus būti savarankiškais, tad kiekviena programa sudaryta taip, kad studentas galėtų priiminėti sprendimus asmeniškai, kas yra labai svarbu pradedant profesinę karjerą! 

Praktikos ir teorijos derinimas 

Universitetas siūlo savo studentams aukštos kokybės praktiką grįstą išsilavinimą. Studentams suteikiama galimybė atlikti praktiką užsienio įmonėse, vykti į mokomąsias ekskursijas lyderiaujančiose kompanijose, dalyvauti savo srities profesionalų rengiamose paskaitose. Per visą studijų laikotarpį įgausi daug profesinių ryšių visame pasaulyje, tad įgautas išsilavinimas bus pirmas tvirtas žingsnis sėkmingos profesinės karjeros link! 

 

Daugiau informacijos apie šį universitetą ir jo stojimo reikalavimus rasi čia (lietuvių kalba) arba oficialiame universteto puslapyje (anglų kalba).

Sudomino studijos šiame universitete? Padėsime tau įstoti!

Kodėl verta stoti per mus?

  • Viena stojimo anketa – daugiau nei 6000  studijų programų 6 šalyse! Norint stoti į studijų programas skirtinguose universitetuose ar net šalyse, tereikia užpildyti vieną stojimo anketą!  
  • Ilgametė patirtis! Per 15 metų aplankėme daugiau nei 60 universitetų ir padėjome įstoti daugiau nei 6500 studentų. Tokia patirtis leidžia pasiūlyti tik tai, kas geriausia.
  • Esame patarėjai bei ištikimi draugai viso stojimo proceso metu! Siūlome stojimo procesą palengvinančią sistemą, ištaisome klaidas, išsiunčiame reikiamus dokumentus, o kai kuriais atvejais – ir nemokamai konsultuojame darbo bei kitais su studijomis užsienyje susijusiais klausimais! 

 

Turi klausimų apie šį universitetą?
Julija Petrovaitė
Studijų užsienyje koordinatorė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Studijų užsienyje koordinatorius
Vytautas Murauskas
Judita Sajauskaitė
Studentė ambasadorė Nyderlanduose
Judita Sajauskaitė
Justė Skiutytė
Studentė ambasadorė Danijoje
Justė Skiutytė
arrow
arrow