Apie Kastu

Tu puikiai žinai, jog studijos užsienyje yra vienas svarbiausių sprendimų tavo gyvenime! Stodamas į universitetą, renkiesi ne tik savo ateities specialybę. Renkiesi erdvę, kurioje įtvirtinsi savo identitetą. Plėsi akiratį ir pažintis. Išmėginsi skirtingas veiklas ir skinsi gyvenimo pergales.

Kastu International

– tai komanda jaunų profesionalų, kuri padės ne tik įstoti studijuoti į užsienio aukštąją, bet padės įstoti ten, kur atsivers Tavęs vertos galimybės!

Esame ilgametę patirtį sukaupusi ir itin platų bendradarbiavimo tinklą su užsienio šalių universitetais išvysčiusi organizacija. Nuolatos tobulėjime ir mokomės, sekame aukštojo mokslo tendencijas ir pokyčius. Vystome ir tobuliname Kastu elektroninę stojimo platformą, kuri šiuo metu yra viena iš pažangiausių Europoje, taip užtikrindami paprastą, patikimą ir saugų stojimo procesą.

 

Kastu tikslas

  1. Naikinti barjerus – kad kiekvienas galėtų studijuoti užsienyje!
  2. Padėti įstoti ten, kur gautum ne tik teorinių ir praktinių žinių, bet ir ten, kur galėtum iš naujo atrasti save ir įtvirtinti savo pranašumą.

 

Kastu misija 

– padėti jauniems žmonėms atsakyti į klausimą „Ko aš noriu?“. Remiantis tuo - pagelbėti išsirenkant tinkamiausią studijų programą, o tada paprastai ir suprantamai suplanuoti reikiamus žingsnius, siekiant garantuoto įstojimo.

 

Socialinė atsakomybė 

– šiuo metu tik apie 15% Lietuvos moksleivių sąmoningai renkasi studijų programą. 85% moksleivių stoja tik tam, kad įstotų, net nesusimąstydami.

Kodėl studijų programos pasirinkimas yra toks svarbus žingsnis?
Nuo šio sprendimo priklauso žmogaus ateitis: kur jis dirbs, realizuos save ir sieks karjeros aukštumų. Jei žmogus įstos ne ten, kur iš tiesų linksta jo širdis, kur jis turi gabumų, o į kažkokią sritį, kuri jam nėra artima, tai (geriausiu atveju) jis po metų susipras ir perstos, blogiausiu - visą gyvenimą dirbs nemylimą darbą ir bus nelaimingas. Kastu International socialinė atsakomybė - kaip organizacijos, kuri aktyviai dirba aukštojo mokslo srityje - didinti Lietuvos jaunimo suvokimą apie tai, koks yra svarbus sąmoningas programos pasirinkimas bei įtakoti skirti kuo daugiau dėmesio ir laiko tinkamos studijų programos paieškoms.

15

metų

74

universitetai

6000

studijų programų

7000

įstojusių studentų

Kastu komanda