Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Dokumentų pateikimo datos

Jeigu nori studijuoti užsienyje, labai svarbu stojimo anketą su visais reikalingais dokumentais atsiųsti laiku.
Pateikiame anketos išsiuntimo terminus į skirtingas šalis ir skirtingų pakopų studijas:

Terminai stojantiems į bakalauro ir tęstines studijas

Pagrindinis stojimas į Anglijos ir Škotijos aukštąsias mokyklas
Anketas į Anglijos ir Škotijos aukštąsias mokyklas geriausia siųsti iki sausio 10 dienos, tačiau galima siųsti ir  po termino. Svarbu atkreipti dėmesį, kad anketoms, atsiųstoms iki nurodytos dienos bus teikiama pirmenybė svarstyme, tuo tarpu anketas atsiuntusieji vėliau turės galimybę įstoti į pasirinktas programas tik tuo atveju, jei po pagrindinio priėmimo jose dar bus likę laisvų vietų.
 

Pagrindinis stojimas į Danijos, Nyderlandų ir Švedijos aukštąsias mokyklas
Anketas į Danijos, Nyderlandų  ir Švedijos aukštąsias mokyklas reikėtų atsiųsti iki kovo 1 dienos, tačiau galima siųsti ir vėliau. Vis dėlto reikia turėti omenyje, kad pirmenybė bus teikiama kandidatams, atsiuntusiems anketas iki nurodytos dienos. Jei anketą atsiųsi vėliau, turėsi galimybę įstoti į pasirinktas programas tik tuo atveju, jei po pagrindinio priėmimo jose dar bus likę laisvų vietų.

 

Žiemos stojimas
Žiemos stojimu gali stoti tie, kurie jau yra baigę mokyklą ir nori studijas pradėti vasario mėnesį. Žiemos stojimą vykdo ne visos mūsų atstovaujamos aukštosios mokyklos ir ne į visas programas. Norint sužinoti, į kokias programas žiemos stojimu galima stoti šiais metais, reikia susirasti naujieną pavadinimu „Žiemos stojimas“ – joje pateikiamas sąrašas programų, į kurias galima stoti.
Pradėjus studijas žiemą, bendra studijų trukmė nesikeičia.


 Terminai stojantiems į magistro studijas

Jei nori turėti didesnius šansus įstoti į savo pasirinktą magistro studijų programą, rekomenduojame anketas siųsti iki nurodytos dienos. Jei to padaryti nespėji, dar galima anketas siųsti iki pat birželio (išskyrus į Daniją ir Švediją), tačiau turėk omenyje, kad tos anketos, kurios bus atsiųstos iki nurodyto termino pabaigos, bus svarstomos pirmiausia, o vėliau atsiųstos paraiškos – tik tuo atveju, jei programose liks laisvų vietų, todėl atsiuntus anketą po nustatytos dienos šansai įstoti į norimą programą jau bus gerokai mažesni. 

Skambinti
Siųsk užklausą