Pažymių išrašas

Pažymių išrašas yra dokumentas, bylojantis apie tavo išsilavinimą, kol dar neturi brandos atestato.

Jame aukštoji susipažįsta su tuo, kokius dalykus tu mokeisi, bei kokių rezultatų pasiekei. Tai yra oficialus dokumentas, kuris turi būti nuodugniai užpildytas ir patvirtintas mokyklos antspaudu bei atsakingo žmogaus parašu.

Pažymių išrašą būtina užpildyti visiems, stojantiems į bakalauro pakopos studijų programas ir dar neturintiems brandos atestato. Jei atestatą jau turi, išrašą pildyti reikia tik tokiu atveju, jei stoji į vieną iš Danijos universitetų, kuriame reikalaujama tam tikro skaičiaus dalyko valandų, o tų valandų, kurios yra pateiktos atestate, nepakanka (ar reikalingas konkretus valandų skaičius gali sužinoti paspaudęs ant dominančios programos ir pasirinkęs skiltį „Stojimo reikalavimai“).
 

Pažymių išrašo šablonas ir pildymo instrukcija

 

 Pažymių išrašas pdf. formatu

Pažymių išrašas docx. formatu

 

Ką daryti, jei mokykloje atsisako pildyti Kastu išrašą?

Kartais nutinka, kad mokykloje atsisakoma dėti atspaudą ant mūsų pateikto išrašo. Tokiu atveju gali palikti jiems Kastu išrašą kaip pavyzdį, pagal kurį mokyklos raštinėje turėtų būti parengtas panašus dokumentas. Svarbiausia, kad mokyklos parengtas išrašas būtų anglų kalba, o jame pateikta informacija – tokia pat kaip Kastu išraše.