Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Reikalaujami testai

Vienas iš svarbiausių įgūdžių stojant į užsienio aukštąją mokyklą yra Tavo anglų kalbos žinios, todėl stojant į bet kurią šalį ir bet kurią aukštąją būtina išlaikyti vienokį ar kitokį anglų kalbos testą.

Jei dėl kokių nors priežasčių nenori ar negali laikyti IELTS arba TOEFL anglų kalbos testų,Kastu suteikia galimybę laikyti mūsų organizuojamą nemokamą anglų kalbos testą. Jį pripažįsta didelė dalis mūsų atstovaujamų aukštųjų. Žemiau pateikiame lentelę, kurioje pažymėta, kurios aukštosios pripažįsta mūsų testą. Rinkdamasis norimas programas būtinai atkreipk į tai dėmesį, kadangi jei pasirinksi bent vieną programą aukštojoje, kuri nepripažįsta Kastu testo, Tau reikės laikyti IELTS arba TOEFL.

Kartais gali būti paranku laikyti du testus. Jeigu labai nori stoti į programą, kuri yra dėstoma aukštojoje, reikalaujančioje IELTS arba TOEFL testo, tačiau nesi tikras, ar Tau pavyks testą išlaikyti reikiamu balu, gali antru prioritetu pasirinkti programą aukštojoje, pripažįstančioje Kastu testą ir laikyti abu testus. Tokiu atveju net jeigu nepasiseks išlaikyti IELTS ar TOEFL, būsi išlaikęs Kastu testą ir galėsi stoti į antrąjį savo prioritetą.

Dėmesio!Kastu anglų kalbos testas galioja tik stojant į bakalauro ir tęstines studijų programas. Norint stoti į magistro studijų programas būtina laikyti IELTS arba TOEFL testą.

 

Aukštoji mokykla
IELTS/TOEFL
KASTU
Anglų k. brandos egzaminas*
DANIJA
Aalborg University+-B2 *
Aarhus University+--
Business Academy Aarhus++-
Business Academy SouthWest++-
Copenhagen Business Academy+--
Dania - Danish Academy of Business and Technology++-
International Business Academy++-
KEA - Copenhagen School of Design and Technology++-
LILLEBAELT - The Academy of  Higher Education++-
TEKO - Design + Business++-
University College Northern Denmark++-
University College Zealand++-
VIA University College++-
Zealand Institute of Business and Technology++-
ANGLIJA
Birmingham City University+-+*
Bucks New University+-+*
De Montfort University+-+*
London School of Business and Finance+--
London South Bank University+--
Northumbria University+-+*
Sheffield Hallam University+--
The University of Northampton+-+*
The University of Winchester+--
University of Bedfordshire+-+*
University of Huddersfield++-
University of Salford+--
University of Sunderland+-+*
University of Ulster+ +*-
University of West London+-+*
University of Worcester +-+*
Leeds Trinity University+--
Swansea University+--
Anglia Ruskin University++*-
University of Gloucestershire+-+*
University of Greenwich+-+*
ŠKOTIJA
University of St Andrews+--
NYDERLANDAI
Avans University of Applied Sciences+-+
Fontys University of Applied Sciences+-+
HAN University of Applied Sciences+++
Hanze University of Applied Scviences+-+
HU University of Applied Sciences Utrecht+-+
HZ University of Applied Sciences+-+
Radboud University Nijmegen+-+
Rotterdam Business School+-+
Saxion University of Applied Sciences+-+
Stenden University of Applied Sciences+-+
The Hague University of Applied Sciences+-+
Tilburg University+--
Zuyd University of Applied Sciences+-+
ŠVEDIJA
Jönköping University+--
Malmö University+--

+   pripažįsta
-    nepripažįsta
?   dar nepatvirtinta


Anglų k. brandos egzaminas* – užtenka išlaikyti anglų kalbos brandos egzaminą (kiek procentų surinksite neturi įtakos) ir tada nereikės laikyti IELTS/TOEFL testo.

+*Northumbria University – Tam, kad kad nereikėtų laikyti IELTS/TOEFL testo pakanka, kad Tavo 12 klasės pažymių vidurkis bei anglų kalbos metinis pažymys būtų 8 ar aukštesnis arba anglų kalbos egzaminas būtų išlaikytas 75% ar daugiau. Kai kurioms programoms gali reikėti anglų kalbos B2 lygio vidurkio 9 arba  anglų egzaminao rezultato 80% ar daugiau.

+* Bucks New University - Tam, kad kad nereikėtų laikyti IELTS/TOEFL testo pakanka anglų kalbos mokytis B2 lygiu ir valstybinį anglų kalbos egzaminą išlaikyti 80%ir daugiau.

+* University of Bedfordshire – Tam, kad nereikėtų laikyti IELTS/TOEFL testo, pakanka anglų kalbos B2 lygio vidurkio 8.

+* The University of Northampton - Tam, kad nereikėtų laikyti IELTS/TOEFL testo, pakanka anglų kalbos B2 lygio vidurkio 8.

+*University of West London - Tam, kad nereikėtų laikyti IELTS/TOEFL testo, pakanka anglų kalbos B2 lygio vidurkio 8.

 +* Birmingham City University - Stojant į šį universitetą reikia, kad Tavo 12 klasės pažymių vidurkis būtų 7 ar aukštenis, 2 laikytų valstybinių egzaminų vidurkis būtų ne mažesnis kaip 60%. Tam, kad nereikėtų laikyti IELTS/TOEFL testo, pakanka anglų kalbos B2 lygio vidurkio 8.

+*University of Worcester - Stojant į šį universitetą reikia, kad Tavo 12 klasės pažymių vidurkis būtų 7 ar aukštenis, anglų kalbos mokytumeis B2 lygiu ir anglų kalbos pažymys būtų 8 ar aukštesnis ir tada nereikės laikyti IELTS/TOEFL testo.

+* University of Sunderland – Stojant į šį universitetą reikia, kad Tavo 12 klasės pažymių vidurkis bei anglų kalbos metinis pažymys būtų 8 ar aukštesnis ir tada nereikės laikyti IELTS/TOEFL testo.

+* De Montfort University - Stojant į šį universitetą reikia, kad Tavo 12 klasės pažymių vidurkis būtų 7 ar aukštenis, anglų kalbos metinis pažymys būtų 8 ar aukštesnis bei anglų kalbos valstybinį egzaminą išlaikytum 75% ar daugiau ir tada nereikės laikyti IELTS/TOEFL testo.

+* University of Gloucestershire - Stojant į šį universitetą reikia, kad Tavo 12 klasės pažymių vidurkis būtų 7 ar aukštenis, anglų kalbos mokytumeis B2 lygiu ir anglų kalbos pažymys būtų 7 ar aukštesnis ir tada nereikės laikyti IELTS/TOEFL testo.

+* University of Greenwich - Stojant į šį universitetą reikia, kad Tavo 12 klasės pažymių vidurkis būtų 8 ar aukštenis, anglų kalbos mokytumeis B2 lygiu ir anglų kalbos pažymys būtų 8 ar aukštesnis ir tada nereikės laikyti IELTS/TOEFL testo.

B2*Aalborg university - jeigu stojančiojo Brandos atestate prie Anglų kalbos balo yra nurodytas B2 lygis, tokiu atveju laikyti IELTS/TOEFL testo nereikia. Vieną iš šių testų laikyti reikia: 1. Tiems, kurie anglų kalbą mokosi B1 lygiu. 2. Tiems, kurie mokyklą baigė 2012 ir anksčiau, ir pas kuriuos anglų B2 lygis nenurodytas.

Skambinti
Siųsk užklausą