Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Stojimo anketa

Stojimo anketa yra pagrindinis Tavo dokumentų paketas stojant!

Į jį telpa visi svarbiausi dokumentai. Vienas žmogus turi turėti tik vieną stojimo anketą toje pačioje anketoje gali rinktis skirtingas aukštąsias iš skirtingų šalių, vienu stojimu iš viso galima rinktis iki aštuonių studijų programų (iki penkių, jei stojama tik į Angliją ir/ar Škotiją).

Norint susikurti anketą, Tau reikės užsiregistruoti kastu.lt – registruojantis būtina nurodyti elektroninio pašto adresą, kurį Tu nuolatos naudoji ir reguliariai tikrini, kadangi visa svarbiausia informacija Tau bus siunčiama būtent tuo elektroninio pašto adresu, kurį nurodysi registracijos metu.

Nuo ko pradėti

Pirmas dalykas, kurį Tau reikia padaryti užsiregistravus – išsirinkti norimas studijų programas ir jas įtraukti į savo anketą. Užsiregistravęs ir prisijungęs prie anketos ten matysi mygtuką„Pridėti naują prioritetą“. Jį paspaudęs Tu būsi nukreiptas į studijų paieškos sistemą, kurioje Tau reikės susirasti pageidaujamas programas. Išsirinkus programą reikia paspausti greta jos esantį mygtuką„Įtraukti į anketą“. Tokiu būdu surinktos programos atsiras Tavo anketoje. Kai išsirinksi visas programas, kurios Tave domina, anketoje galėsi jas išsidėlioti prioritetų tvarka naudodamas prie programų esančias rodykles.

Stojimo anketos pildymo video instrukcija

Anketos pildymas

Išsirinkus visas pageidaujamas programas reikės galutinai užpildyti anketą.
Anketa susideda iš 8 dalių:

 • Asmeninė informacija;
 • Išsilavinimas;
 • Užsienio kalbos;
 • Patirtis;
 • Dokumentai;
 • Motyvacinis laiškas;
 • Rekomendacijos;
 • Kita informacija.

Anketa yra nesudėtinga. Norint dar labiau palengvinti pildymo procesą, prie kiekvieno laukelio yra pateikta oranžinė „i“ raidė. Ant jos užvedus pelę pasirodo trumpas paaiškinimas, kokia informacija turi būti pateikta laukelyje.

Rekomenduojame perskaityti anketos pildymo instrukciją, kurioje visas anketos pildymo procesas išsamiai paaiškintas ir iliustruotas. Būtinai pažiūrėk ir mokomąjį video apie anketos pildymą.

Anketoje reikės ne tik įrašyti reikalaujamą informaciją į pateiktus laukelius, bet ir įkelti visus reikalingus dokumentus. Kokių dokumentų reikia stojant į skirtingų pakopų studijas, gali sužinoti čia. Paspaudęs šią nuorodą taip pat rasi pagalbinę informaciją apie tai, kaip rašyti motyvacinį laišką, kas turėtų būti paminėta rekomendaciniame laiške, bei kaip reikėtų pildyti pažymių išrašą.

 

Stojimo anketos pildymas nuo A iki Z - išsamus Webinaras


 

Užpildžius anketą

Kai galutinai užpildysi anketą, Tau beliks paspausti mygtuką „Išsiųsti anketą“. Jei anketa neišsisiunčia, vadinasi, pamiršai užpildyti vieną iš reikalaujamų laukelių. Tokiu atveju dar kartą peržiūrėk anketą ir užpildyk visas spragas.

Tik tokiu atveju jei viskas bus užpildyta teisingai, Tavo anketa keliaus į Tavo pasirinktas aukštąsias. Jei anketoje bus klaidų ar netikslumų su Tavimi bus susisiekta ir Tu turėsi galimybę klaidas ištaisyti prieš anketai keliaujant į aukštąsias.

 

Duomenų apsauga

Registruodamasis ir pildydamas Kastu International anketą Tu sutinki, kad Tavo pateikti duomenys būtų perduoti aukštosioms, į kurias stoji. Mūsų organizacija garantuoja, kad Tavo duomenys nebus perduoti asmenims, kurie nėra susiję su Tavo stojimu į aukštąsias mokyklas.

Mes Tavo nurodytais kontaktais taip pat teiksime informaciją, kuri Tau gali būti įdomi ir naudinga, tačiau tiesiogiai nėra susijusi su Tavo paraiška, pavyzdžiui:

 • Paramos ir finansavimo galimybės Tavo pasirinktoje šalyje;
 • Sveikatos draudimo klausimai;
 • Karjeros galimybės;
 • Studentams teikiamos paslaugos aukštojoje, į kurią įstojai. 

Šios informacijos tikslas - informuoti Tave įvairiais praktiniais studijų užsienyje klausimais. Ši informacija gali būti atsiųsta elektroniniu ar paprastu laišku arba trumpąja SMS žinute.

Skambinti
Siųsk užklausą