6 populiariausi Danijos universitetai!

2020-12-22
Suprantame, kad universiteto ir programos pasirinkimas gali būti itin sudėtingas sprendimas. Norime tau padėti apsispręsti, tad čia rasi net šešis populiariausius ir labiausiai studentų pamėgtus Danijos universitetus!
  1. Copenhagen Business Academy
  2. VIA University College
  3. University College Northern Denmark
  4. Zealand - Academy of Technologies and Business
  5. Business Academy Aarhus
  6. Dania Academy

Copenhagen Business Academy

Tai didžiausia į verslo sritį orientuota aukštoji mokykla Danijoje! Jos mokymo pagrindas - praktika, praktika ir dar kartą praktika! Praktinis teorinių žinių pritaikymas yra vienas svarbiausių ir svariausių mokymosi pasiekimų vertinimo kriterijų. Ši aukštoji mokykla skatina studentus imtis iniciatyvos ir pradėti savo verslą, todėl mokykloje veikia verslo inkubatorius, kuriame sukurtos puikios sąlygos ir galimybės tai daryti!

VIA University College

Itin moderni ir tarptautiška aukštoji mokykla! 10-oji pagal reitingus Danijos aukštoji mokykla, kuri yra draugiška tarptautiniams studentams. Joje vienu metu studijuoja virš 2800 studentų iš įvairiausių pasaulio šalių! VIA University College pasižymi verslo srityje. Dėl skiriamo dėmesio inovacijoms ir verslumui VIA net tris kartus buvo paskelbta kaip pirmaujanti Danijos verslo aukštojo mokslo įstaiga.

University College Northern Denmark

UCN įsikūręs Aalborg mieste, kur gyventojai yra laikomi labiausiai besidžiaugiantys savo miestu Europoje! UCN misija - į studijas integruoti Real Life Education. Tai reiškia, kad mokslas yra paremtas pagal realaus pasaulio aktualijas, universitetas moko studentus praktiškai spręsti iškilusias problemas ir iššūkius įvairiose profesijose ir industrijose. Taip studentai įgyja iš tiesų reikalingas ir aktualias žinias.

Zealand - Academy of Technologies and Business

Zealand turi tvirtą ir gilų švietimo pagrindą, kuris pagrįstas tradicijomis ir praktika. Ši moderni aukštoji mokykla nuolat stengiasi patenkinti vis didėjančius verslo sektoriaus poreikius aukštai švietimo ir mokymo kokybei. Zealand - Academy of Technologies and Business įsikūrusi vienoje didžiausių Danijos salų, kurioje išdėstyti net 6 įstaigos filialai.
 

Business Academy Aarhus

Business Academy Aarhus - viena iš didžiausių verslo mokyklo Danijoje! Ji siūlo į praktiką orientuotas programas pirmiausia privačiam verslo sektoriui, o pagrindinis aukštosios mokyklos tikslas - studentams suteikti galimybę įsidarbinti. Mokyklos prioritetas - mokymąsis mažose grupėse, projektiniai darbai, bendradarbiavimas su realiomis įmonėmis ir, žinoma, privalomos praktikos įmonėse. Šioje aukštojoje mokykloje mokosi per 500 tarptautinių studentų, tad tai puiki galimybė susirasti draugų iš viso pasaulio!

Dania Academy

Dania Academy užtikrina, kad visos jų siūlomos programos atitiktų visuomenės poreikius ir būtų nuolat pritaikomos besikeičiantiems darbo rinkos poreikiams. Studijų metu praktikos atliekamos realiose įmonėse, tad tai puiki galimybė įgyti ryšių, kurios padėtų ateityje įsitvirtinti profesinėje srityje. Viborg ir Randers - du studentų miesteliai, kuriuose dėstomos programos anglų kalba. Jose įkurtos įvairios studentų erdvės, tad veiklos tikrai užteks!

Turi klausimų?
Julija Petrovaitė
Studijų užsienyje koordinatorė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Studijų užsienyje koordinatorius
Vytautas Murauskas
Judita Sajauskaitė
Studentė ambasadorė Nyderlanduose
Judita Sajauskaitė
Justė Skiutytė
Studentė ambasadorė Danijoje
Justė Skiutytė
arrow
arrow