Coventry University

Coventry
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Coventry University – svajojantiems apie tartautinę karjerą bei modernias studijas!

Coventry University – vienas pažangiausių šio meto universitetų, siūlančių išskirtinę studijų kokybę. Universitetas studentams suteikia ne tik specifines akademines žinias, bet ir galimybę panaudoti žinias vietos ar užsienio įmonėse. Šį universitetą baigę absolventai turi neabejotiną pranašumą tarptautinėje rinkoje, tad jei svajoji apie tarptautinę karjerą bei modernias studijas, kviečiame pažinti Coventry!
 • Paskelbtas „Metų universitetu“, vertinant studentų patirtį (The Times and Sunday Times Good University Guide 2019);
 • Septynis metus iš eilės – moderniausias šalies universitetas (Guardian University Guide 2013-2019);
 • 15 universitetas pagal reitingą Jungtinės Karalystės mastu (Guardian University Guide 2020);
 • 97 % universitetą baigusių absolventų darbą susiranda per artimiausius 6 mėnesius (DLHE Survey 2015/16);
 • Coventry University studentai keliauja daugiau (atlikdami dalines studijas ar praktiką užsienyje) nei bet kurio kito Jungtinės Karalystės universiteto studentai (HESA 2015/16, published 2017);

 

Kilęs iš mokslo bei menų sintezės

Ilga Coventry University tradicija prasidėjo dar 1843 metais, kada duris atvėrė šio universiteto pirmtakas – Coventry College of Design. 1970 m. Conventry College of Design buvo sujungta su Lanchester College of Technology. Susikūrusi įstaiga įgavo Lančesterio politechnikumo pavadinimą: Lančesteriu pavadintas Midlendo automoblių pramonės pradininko Frederick‘o Lanchester‘io garbei, o „politechnikumu“ buvo vadinama švietimo įstaiga, kuri specializuojasi daugybėje mokslo bei meno šakų. XX a. pabaigoje įstaiga buvo pavadinta Coventry vardu bei įgavo universiteto statusą, tačiau istorinis Lančesterio vardas išliko universiteto galerijos bei bibliotekos pavadinimuose.

Geriausias net 5 srityse

Coventry University pirmą kartą jo istorijoje apdovanotas 5 žvaigždučių reitingu, patvirtinančiu aukštą kompetenciją mokymo, tyrimų ir kitose pagrindinėse universiteto veiklos srityse. Šis reitingas ne tik padeda būsimam studentui pasirinkti universitetą pagal jo stipriąsias puses, bet ir nurodo studentų pasitenkinimą studijų kokybe, absolventų perspektyvas baigus studijas, universiteto pasaulietiškumo lygį.

Sritys, įvertintos aukšiausiai (5 žvaigždėmis):

 • Mokymo kokybė (įskaitant 100 % pasitenkinimą mokymo kokybe);
 • Įsidarbinimo galimybės (įskaitant 100 % absolventų užimtumo lygį);
 • Universiteto patalpos bei įranga (medicininės pagalbos patalpos, studentų atstovybės, apgyvendinimas, IT infrastruktūra bei biblioteka);
 • Internacionalizacija (studijų rengimas globaliame kontekste);
 • Studentų įtraukimas.

Būk pasiruošęs pasauliui!

Universitetas siūlo platų tarptautinių studijų ir darbo patirties galimybių spektrą. Studentams suteikiama galimybė derinti studijas bei praktiką pasirinktoje industrijoje, tuo pat metu gilinant socialinius bei kultūrinius ryšius. Tarptautinė patirtis neabejotinai skatina asmeninį bei profesinį tobulėjimą, o pabaigus studijas paverčia tave darbdavių geidžiamu bei plačiajam pasauliui pasiruošusiu absolventu!

Gyvenimas viename patraukliausių studentiškų miestų

Kaip atrodo studijos Koventryje? Koventris – jaunas, ryškus ir kosmopolitiškas miestas, pilnas įvairių etninių grupių bei kultūrų. Universiteto miestelis yra išsidėstęs įvairiose miesto centro vietose, taigi būsi pačiame dinamiško miesto gyvenimo sūkuryje! Rasti bendraminčius, pomėgius atitinkančias veiklas ar pageidaujamą apgyvendinimą čia itin paprasta, nes yra daugybė studentams pritaikytų vietų. Koventrio mieste rasi erdvės įvairioms veikloms: šalia istorinių vietų, galima rasti ir šiuolaikiškų prekybos centrų, jaukių restoranų ar naktinio pasilinksminimo vietų.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 7.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL - 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top-up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos, kurias baigei ar tebesimokai, turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų surašyti dalykai, kuriuos mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Patogi apgyvendinimo paieškos sistema

Universitetas siūlo daugybę apgyvendinimo variantų, įskaitant ir pačiam universitetui priklausančias patalpas, ir partneriams priklausančius objektus. Universiteto puslapyje yra skelbiamas universiteto bendrabučių pasirinkimas, taip pat nurodoma, ar juose yra likę laisvų vietų. Universitetas turi ir vidinę sistemą FutureLets (https://www.futurelets.co.uk/), skirtą privataus apgyvendinimo paieškai. Sistemoje rasi interaktyvų žemėlapį su būsimo apgyvendinimo vietomis, galėsi pasirinkti apgyvendinimo tipą, kainos diapazoną ir pan.

Platus patalpų pasirinkimas ir paprastas aplikavimas

Išsirinkus būstą, galima teikti paraišką būsto gavimui elektroninu būdu. Pirmiausia reikia užsiregistruoti vidinėje sistemoje, suvesti duomenis apie savo studijų tipą. Sėkmingai užsiregistravus sistemoje, atsidarys paieškos langas su visais būsto variantais, į kuriuos gali pretenduoti. Gali pasirinkti vieną kambario tipą arba kelis pageidavimus prioritetine tvarka. Yra galimybė įgyvendinti ir konkrečius pageidavimus, pavydžiui, jei pageidauji gyventi vienos lyties apartamentuose arba gyventi su savo draugų grupe. Suvedus visus reikalingus duomenis ir pateikus prašymą, belieka laukti atsakymo laiško. Jį gavus, patariame nedelsti, nes pasiūlymui priimti turėsi tik 3 dienas!