Brandos atestato vertimas

Kastu International siūlo pasinaudoti Brandos atestato ir jo priedėlio vertimo paslauga!

Brandos atestato ir jo priedėlio vertimo kaina - 25 €  

Vertimas bus patvirtintas vertimo biuro antspaudu ir parašu būtent taip, kaip reikalauja užsienio aukštosios mokyklos. Vertimas nebus tvirtinamas notariškai, nes to nereikalauja* Kastu atstovaujami užsienio universitetai.

Kaip užsisakyti vertimą?

  1. Spalvotai nuskenuok brandos atestatą ir jo priedėlį su pažymiais. Yra būtina skenuota kopija! Nuotraukos padarytos su fotoaparatu nebus priimtos!
  2. Sumokėk vertimo mokestį pagal išankstinę sąskaitą.
  3. Nusiųsk skenuotą brandos atestatą su priedėliu el.paštu vertimas@kastu.lt 
    1. Gavęs iš tavęs brandos atestatą, atsiųsime patvirtinimą, kad dokumentas priimtas vertimui. Gavus apmokėjimą patvirtinimas nebus siunčiamas, bet bus pradėti vertimo darbai.
    2. Gavę apmokėjimą ir skenuotą brandos atestatą, jį išversime dviejų darbo dienų bėgyje arba greičiau. Dviejų darbo dienų terminas pradedamas skaičiuoti nuo tos dienos kai pinigai faktiškai įskaitomi į banko sąskaitą.
  4. Brandos atestato ir jo priedelio vertimą gausi el.paštu. Vertimas bus nusiųstas į tą el.paštą iš kurio pateikei užsakymą.

Vertimo originalas bus saugomas Kastu biure Vilniuje 3 mėnesius. Panorėjęs galėsi jį atsiimti atvykęs pas mus. Tačiau stojant originalaus vertimo tau nereikės - užteks skenuotos kopijos, kurią turėsi savo el.pašte.

*Išimtis

Kai kurie užsienio universitetai reikalauja, kad brandos atestato vertimas būtų patvirtintas notariškai, todėl jeigu stojate savarankiškai būtinai išsiaiškinkite kokie yra aukštosios mokyklos reikalavimai. Tarp 60 Kastu atsovaujamų universitetų tik NHL Stenden University of Applied Sciences (Olandija), Tilburg University (Olandija) ir Twente University (Olandija) reikalauja brandos atestato vertimo notarinio patvirtinimo.

Turi klausimų?

Drąsiai rašyk mūsų vertėjų komandai vertimas@kastu.lt