university of your choice (UK)

All
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Kastu komanda padės tau įstoti į bet kurį Didžiosios Britanijos universitetą!

Net jei nerandi savo trokštamo Didžiosios Britanijos universiteto Kastu tinklapyje, vis vien turi galimybę stoti į jį su mūsų organizacijos pagalba. Gali rinktis iki 5 programų Didžiosios Britanijos universitetuose. Visas studijų programas gali rinktis skirtinguose universitetuose (net jeigu visi penki universitetai nėra Kastu partneriai).

Kodėl verta stoti per Kastu?

Stojimas per Kastu

Stojimas savarankiškai
Pakanka užpildyti paprastą Kastu online stojimo anketą

Reiktų pačiam užpildyti UCAS anketą, kuri yra gana sudėtinga - vien registruojantis reikės atlikti 10 žingsnių. Taip pat mokytojas, kuris tau pateiks rekomendaciją, turės registruotis prie UCAS ir pats ją pateikti.

Kastu konsultantai patikrins tavo anketą, todėl tikrai žinosi, kad ji yra užpildyta be klaidųYra tikimybė, jog anketoje paliksi klaidų ar netinkamai užpildysi kurią nors anketos dalį – tai vėliau gali daryti įtaką tavo stojimui.
Kai užpildysi anketą, gausi informaciją apie tolesnius žingsnius ir anketos administravimo instrukciją. Žinosi, ko laukti ir kokius veiksmus atlikti, jei nori įstotiVisa stojimo eiga reikėtų rūpintis tau pačiam UCAS track sistemoje (o tai ne ta pati sistema, per kurią pateiksi anketą)
Gausi informaciją apie studijų paskolą Anglijoje, bei instrukciją - kokius dokumentus ir kaip užpildyti, kad ji tau būtų suteiktaViskuo dėl paskolos reikės rūpintis pačiam
Ta pati užpildyta Kastu anketa galės būti naudojama stojant į universitetus kitose Kastu atstovaujamose šalyse: Danijoje, Olandijoje, Švedijoje, Suomijoje bei Kinijoje – turėsi daugiau galimybių įstoti į tas šalis, apie kurias anksčiau galbūt net nepagalvojai!Jei norėtum stoti į universitetus kitose šalyse, tau reikėtų pildyti dokumentus iš naujo.
Stojimo kaina - 98€*Reiks pervesti UCAS'ui £25 stojimo anketos mokestį
 

Ką daryti norint stoti į universitetą Didžiojoje Britanijoje, kuris nėra Kastu partneris?

 1. Išsirink tave dominančias studijų programas. Suradęs tave dominačias programas išsisaugok šią informaciją: Universiteto pavadinimas ir jo UCAS kodas, tikslus programos pavadinimas ir programos UCAS kodas.

 2. Užpildyk Kastu elektroninę stojimo anketą ir pasirink norimas programas. Universitetų, kurių nėra Kastu partnerių sąraše, programas reikia rinktis kaip „university of your choice“ programas.

 3. BŪTINAI užpildyk šią formą, kurioje reikalinga detalesnė informacija – į kokius universitetus ir jų programas nori stoti.

 4. Išsiųsk savo Kastu stojimo anketą.

 5. Apmokėk administracinį mokestį už anketos išsiuntimą į tavo norimas studijų programas. *Vienos studijų programos anketos administracinis mokestis yra 98 €
 6. Kastu komanda patikrins tavo anketą, ištaisys klaidas ir ją išsiųs tavo formoje nurodytiems universitetams.

 

Dėmesio! Norime pabrėžti – į Didžiosios Britanijos universitetus stoti ir per Kastu, ir  per „UCAS“ sistemą negali. Turi pasirinkti, ar stoji per Kastu, ar savarankiškai (per kitą įmonę)!

Jau pradėjai pildyti UCAS anketą?

Jau pradėjai pildyti „UCAS“ anketą, bet kilo neaiškumų bei klausimų ir norėtum, kad mūsų komanda tau padėtų? Užpildyk šią formą ir nurodyk joje savo prisijungimo prie „UCAS“ sistemos duomenis. Mes perimsime tavo stojimo proceso tvarkymą, išsiųsime anketą į pasirinktus universitetus ir, tai padarę, tau atgal perleisime stojimo procesą tvarkyti savarankiškai. Tačiau nepaliksime tavęs vieno – pateiksime tau išsamias instrukcijas, ką daryti toliau.

 

Sąrašas partnerių universitetų į kurios nemokamai organizuojame stojimus Didžiojoje Britanijoje

Visu šiuos universitetus rasi čia

 1. Anglia Ruskin University
 2. Arts University Bournemouth
 3. Bath Spa University
 4. Bedfordshire University
 5. Birmingham City University
 6. Bradford University
 7. Brunel University London
 8. Bucks New University
 9. De Montfort University
 10. East London University
 11. Essex University
 12. Gloucestershire University
 13. Greenwich University
 14. Hertfordshire University
 15. Huddersfield University
 16. Lincoln University
 17. London South Bank University
 18. Northampton University
 19. Northumbria University, Newcastle
 20. Portsmouth University
 21. Reading University
 22. Sheffield Hallam University
 23. Sunderland University
 24. Swansea University (Wales)
 25. West London University
 26. West of England University
 27. Winchester University
 28. Wolverhampton University
 29. Worcester University

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas
 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.*

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS

 • TOEFL

 • Didelė dalis Didžiosios Britanijos universitetų tam, kad nereikėtų laikyti IELTS arba TOEFL testų pripažįsta anglų kalbos B2 lygio pažymį (paprastai ne mažiau kaip 8) arba valstybinio anglų kalbos egzamino rezultatą (paprastai ne mažiau kaip 70%), todėl pasidomėk ar tave dominantys universitetai netaiko išimčių.

Informaciją apie būstą rasi tave dominančių universitetų oficialiose svetainėse.
Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Aneta Paškevič
Program of your choice (No.1) (Bachelor)
2019
Aneta Paškevič