Stipendija

Puikiai suprantame, jog finansai yra labai svarbus, o kartais ir lemiamas faktorius renkantis priimtiną studijų vietą, todėl surinkome informaciją apie visų mūsų partnerių siūlomas stipendijas ir patalpinome šią informaciją prie kiekvieno universiteto aprašymo kortelėje "Stipendija", jeigu šios kortelės nėra, vadinasi šis universitetas stipendijų neteikia.
  • Stipendijas gali pasiūlyti didžioji dauguma Anglijos universitetų. Stipendijos yra teikiamos gerai besimokantiems studentams.
  • Nyderlanduose, magistrantūros studentams, stipendijas siūlo Tilburg University ir University of Twente.
  • Kelios tarptautinės organizacijos įsteigė Global Study Awards - stipendijų programą, kuriai paraiškas ištisus metus gali teikti visi užsienyje (šiame kontekste „užsienyje“ reiškia ne savo gimtojoje šalyje) studijas pradėję žmonės. Iš viso per metus įteikiamos 9 stipendijos geriausiems kandidatams. Daugiau apie šią galimybę gali paskaityti šioje svetainėje. Atkreipk dėmesį, jog norint gauti šią stipendiją galioja papildomos sąlygos: būtinai turi būti išlaikęs IELTS testą (net jei universitetas į kurį stoji to nereikalauja), privalu turėti galiojantį ISIC studento arba moksleivio pažymėjimą. Taip pat, stipendija teikiama tik jau įstojusiems ir studijuojantiems žmonėms, kadangi kreipiantis dėl jos reikia pateikti priėmimo laišką bei parašyti rašinį apie savo studijų užsienio universitete patirtį.

  • Tarptautiniai studentai atvykę studijuoti į Kiniją taip pat turi galimybę gauti stipendiją. Stipendija gali būti pilna - dengianti studijų, registracijos į universitetą, praktikos, stažuotės, apgyvendinimo bendrabutyje bei sveikatos draudimo kainą bei suteikianti mėnesinę paramą pragyvenimui, arba dalinė – dengianti vieną ar keletą iš išvardintų punktų. Yra keletas skirtingų stipendijų rūšių, vienos skiriamos Kinijos vyriausybės, kitos – universitetų. Kokias stipendijų rūšis siūlo kiekvienas universitetas, rasi prie kiekvieno universiteto aprašymo, o daugiau informacijos apie rūšis, reikalavimus ir paraiškos teikimus, skaityk čia.

 Į visus klausimus apie stipendijas ir kreipimosi dėl jų procesą tau pasiruošę atsakyti Kastu konsultantai