Greenwich University

London
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis

University of Greenwich – kur prasideda laiko juostos ir Nobelio laureatai

University of Greenwich turi kuo pasigirti: visam pasauliui žinoma vieta (nulinė laiko juosta), UNESCO puoselėjami nuostabūs rūmai, žaliausio universiteto titulas ir studentai vėliau tampantys Nobelio premijos laureatais... Kokia šios sėkmės paslaptis?

Įkvepianti  studijų aplinka

Universiteto istorijos pradžia – 1890 metai. Jo auditorijos – dar senesnės. Nuostabūs, XVII-tu  amžiumi alsuojantys rūmai ne vieno lyginami su garsiausiais Europos architektūros šedevrais. Ir tai – dar ne viskas.  Visai šalia savo bangas gena ir studentų galvas vėdina Temzė. Taigi, kiekviena diena universitete jums primins, kokį grožį gali sukurti žmogus, o kiekviena diena paupyje – kokį grožį gali sukurti gamta.

Spalvingas mokslinis gyvenimas

Štai viena universiteto tyrimų grupė gilinosi į... musę cėcė! Šiandien šis tyrimas laikomas vienu svarbiausių Didžiosios Britanijos mokslininkų darbų per pastaruosius 60 metų. Sėkmė tęsiasi: beveik kasmet vienoje ar kitoje srityje apdovanojami  jaunieji
 University of Greenwich tyrinėtojai. Didžiausias kada nors pelnytas apdovanojimas (Nobelio premija) dabar priklauso universiteto profesoriui Cahrles Kao, kuris vadinamas plačiajuosčio ryšio „tėvu“. Daugelis žmonių, prisidėjusių prie šių laimėjimų, lieka universitete perduoti savo žinias ir yra nominuojami geriausiais šalies dėstytojais.

Ekologiškiausias universitetas

University of Greenwich gelbsti pasaulį ne tik, pavyzdžiui, kurdami ypač lengvus robotus, skirtus aptikti minas ar  tobulindami dirbtines kraujagysles – universitetas rūpinasi aplinka kiekviename žingsnyje. Ekologiniai tyrimai, studentai rūšiuojantys atliekas ir netgi atsinaujinantys energijos šaltiniai – visa tai universiteto kasdienybė jau eilę metų.

Krepšinio komanda ir paplūdimys

Kaip studijų programų, taip ir studentiškų veiklų čia – daugybė. Vaikinams labiausiai patiks galimybė priklausyti krepšinio komandai, merginoms – vieną iš studentų miestelių gaivinantis paplūdimys. Kiekvienas studentų miestelis turi savo sporto salę ir aikštyną.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.*

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

!  Jeigu nori studijuoti šiame universitete, tačiau neatitinki studijų programos stojimo reikalavimų arba bijai, kad jų neatitiksi, SPAUSK ČIA ir sužinok, kaip gali įstoti į šį universitetą paprastesnėmis sąlygomis!

 

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS  6.5

 • TOEFL 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Apgyvendinimas – garantuota vieta pirmuosius metus

University of Greenwich turi tris puikiai išvystytus studentų miestelius. Tarp dviejų iš jų (Avery Hill ir Greenwich) netgi važiuoja nemokamas autobusas! Visą parą veikianti pagalba, galimybė turėti savo dušą, valgykla, skalbykla, parduotuvė – viskas čia po ranka!

Nuo ko pradėti?

Kai tik sužinojote, kad įstojote ir gavote studento prisijungimus, jums reikia kuo anksčiau  prisiregistruoti studentų portale, kuriame rasite online anketą bendrabučio kambario rezervavimui. Nepavėluokite, nes  pirmenybė teikiama tiems, kurie tai padarė anksčiau! Daugiau informacijos apie bendrabučius ir būsto paiešką rasite čia.

Akademinių pasiekimų stipendija. Visi stojantys į bakalauro studijų programas gali gauti £2000 stipendiją pirmaisiais studijų metais. Ją gali gauti turintys gerus akademinius pasiekimus - bendras pažymių vidurkis brandos atestate 10, bei anglų kalbos ir matematikos metinis pažymys ne mažesnis kaip 8. Stipendija bus suteikiama automatiškai tiems, kas ją galės gauti, papildomai aplikuoti nereikia.

Daugiau informacijos apie šią stipendiją rasi čia.

£1000 parama tiems, kas prisijungia prie universiteto choro. Universitetas suteikia £1000 dydžio stipendiją kiekvienais studijų metais tiems, kas patenka ir aktyviai dalyvauja universiteto chore.

Daugiau informacijos apie šią stipendiją rasi čia.

Sportinių pasiekimų stipendija. Universitetas suteikia iki £3500 (+ £500 pagalbos paslaugos) stipendiją kiekvienais studijų metais profesionaliai nacionaliniu ar tarptautiniu mastu sportuojantiems.

Kad gauti šią stipendiją reikia pildyti aplikaciją iki Liepos 18d.

Daugiau informacijos apie šią stipendiją rasi čia.

£700 parama.  Ją gali gauti visi stojantys ir turintys mažas metines pajamas, kurios neviršija £25.000. Papildomai aplikuoti nereikia, parama bus suteikta visiems, kurie gali ją gauti. Jums bus pervesta 2x£350 į universiteto Smart Card kortelę ir pinigus galėsite išleisti studijų reikmėms ar asmeniniams pirkiniams.

Daugiau informacijos apie šias stipendijas rasi čia.

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Greta Stanaitytė
Criminology and Criminal Psychology (Master)
2017-09
Greta Stanaityte
Kotryna Šėžaitė
Psychology (Bachelor)
2017-09
ksezaite
Kristina Gerybaitė
Public Relations and Communications (Bachelor)
2017-09
Kristina Gerybaitė
Lukrecija Vaišytė
Public Relations and Communications (Bachelor)
2018-09
https://www.facebook.com/luka.vais.5
Patricija Janusauskaite
Criminology and Criminal Psychology (Master)
2019
Patricija Janusauskaite
Paulius Dambrauskas
Games Design and Development (Modelling and Animation) (Bachelor)
2019
dambrauskasp
Rasa Puniskyte
Accounting and Finance (Master)
2017-09
Ra Sa
Silvija Danauskaite
Advertising and Digital Marketing Communications with Language (Bachelor)
2018-09
https://www.facebook.com/silvija.danauskaite.1
Svajūnė Sodeikytė
Film and Television Production (Bachelor)
2017-09
Svajūnė Sodeikytė
Tomas Bartusevičius
Digital Media Design and Development (Bachelor)
2019
tai.gi.tomuha