Go!Study - studijų užsienyje paroda (ONLINE)

Ši NEMOKAMA paroda – tai Tavo galimybė susitikti ir pabendrauti su užsienio universitetais iš visos Europos! Paroda vyks ONLINE, tad joje galėsi dalyvaut iš bet kur, kur bebūtum.

Kaip dalyvauti?

 1. Peržiūrėk dalyvaujančių universitetų sąrašą.
 2. Užsiregistruok individualiam online vaizdo pokalbiui.
 3. Parodos dieną būk online ir sutartą valandą pasikalbėk su užsienio universiteto atstovu.

Nori iš parodos pasiimti dar daugiau? Renginio dieną turėk pasiruošęs savo pažymių išrašą ar baigimo diplomą ir sužinok, kokie tavo šansai būti priimtam (-ai) studijuoti – universitetas, įvertinęs tavo pažymius, galės pasakyti, ar jų užtektų, kad būtum sėkmingai priimtas (-a), kai teiksi stojimo dokumentus.

 

 

 

Studentų minimi ONLINE studijų parodos privalumai

 • Patogu - gali dalyvauti video pokalbyje iš savų namų.
 • Pakankamai laiko pokalbiui. Universiteto atstovai skirs net iki 20min kiekvienam studentui. 
 • Jokio parodos triukšmo aplinkui (niekas nekvėpuoja į nugarą), lengviau susikoncentruoti į pokalbį ir informaciją. 
 • Iš anksto žinai, kokiu laiku ir su kokiu universitetu vyks video pokalbis .

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar renginys mokamas?

Renginys yra visiškai nemokamas!

Ar galiu dalyvauti keliuose video pokalbiuose?

Gali dalyvauti penkiuose video pokalbiuose – jie bus sudėlioti taip, kad laikas nesikirstų.

Kaip viskas vyks?
 • Užsiregistravus į pokalbį, tau bus paskirtas laikas, kuriuo vyks video pokalbis su universiteto atstovu. Pokalbio data bus paskirta arba spalio 28 d. arba spalio 29 d. Pokalbis gali vykti nuo 11:00 iki 17:00 (Lietuvos laiku).
 • Video pokalbis vyks per Teams programėlę (veikimas toks pat, kaip Zoom platformos). Visas instrukcijas dėl prisijungimo ir programėlės veikimo gausi el.paštu kelios dienos prieš renginį.
 • Pokalbis vyks anglų kalba.
 • Jei po pokalbio nuspręsi, kad norėtum studijuoti šiame universitete, tavo stojimo dokumentus galės padėti sutvarkyti KASTU komanda, tad tau bus mažiau rūpesčių.
Kaip sužinoti ar atitinku universiteto stojimo reikalavimus?

Pokalbio metu gali sužinoti, ar atitinki universiteto stojimo reikalavimus ir kokie tavo šansai būti priimtam(-ai) studijuoti. Tam kad universitetas galėtų atsakyti į šį klausimą tau reikia būti paruošus pažymių išrašą arba mokyklos/universiteto baigimo diplomą, kuri reikės parodyti universiteto atstovui video pokalbio metu.
Pažymių išrašo šabloną su instrukcija, kaip jį užpildyti pačiam, gali rasti čia.

Ar renginys bus labai oficialus?

Tikrai ne! Žiūrėk į šį renginį kaip į paprastą pokalbį su draugu – užsienio universitetų atstovai yra VISIŠKAI kitokie, nei esi įpratęs, o jų atsipūtimo galėtų pavydėti visi.

Ką daryti, jei nerimauju dėl savo anglų kalbos žinių?

Nerimauti tikrai neverta – daugumai universitetų atstovų anglų kalba taip pat nėra gimtoji. Be to, tai bus ne anglų egzaminas, o tiesiog susipažinimas su universitetu :)

Ką daryti, jei noriu dalyvauti, bet bijau?

Paklausk savęs: „Kas, jei ne AŠ ir kada, jei ne DABAR?“ ;) Padaryk viską, kad vėliau nereikėtų gailėtis!

Ar pokalbyje gali dalyvauti ir tėvai?

Žinoma!

 

Danijos studentės žinutė tau!

Kastu praktiką atliekanti studentė Justė nusprendė nufilmuoti tau trumpą žinutę, kodėl turėtum nepraleisti šio renginio!

 

Dalyvaujantys universitetai

 

 Danija

Aarhus UniversityVirš 42500 studentų ir 11550 darbuotojų turintis universitetas yra ne tik vienas „stipriausių“ Danijoje, bet ir vienas geriausių visame pasaulyje. Į TOP 100 Aarhus University patenka daugybėje pagrindinių tarptautinių reitingų!
Business Academy Aarhus 

Tai yra viena didžiausių verslo krypties akademijų Danijoje. Žinoma, verslas čia nėra vienintelis mokslo objektas: Business Academy Aarhus galima studijuoti nuo automatikos iki chemijos, nuo informatikos iki finansų vadybos, viską papildant praktiniu ir į konkrečius verslo pasiekimus orientuotu požiūriu.

Copenhagen Business Academy

Ši aukštoji turi net penkis studentų miestelius žavingose sostinės Kopenhagos vietose. Studentiška veikla, specialios nuolaidos ir puiki paslaugų infrastruktūra – visai tai rasi netoliese. O kur dar visa žavingoji sostinė!

Dania AcademyČia ypač daug dėmesio skiriama praktiniam žinių pritaikymui. Seminarai, eksperimentai ir darbas nedidelėse grupėse yra didelis Dania Academy privalumas, o studento paruošimas darbo rinkai – viena pagrindinių vertybių.
International Business Academy

Aukštoji tikrai pateisina savo pavadinimą – tai, ko gero, viena tarptautiškiausių verslo mokyklų Danijoje. Ir tikrai: čia gausu ne tik su viso pasaulio verslu susijusių specialybių, bet ir studentų iš užsienio, na, o praktines žinias jie gali gilinti vieno iš 85 tarptautinių partnerių globoje.

University of Southern Denmark

Puiki vieta tiems, kurie nori studijuoti inžineriją. Fakultetas pasižymi itin glaudžiu bendradarbiavimu su verslo bendruomene bei tyrimų institucijomis, todėl intensyviai dalyvauja vystymosi, inovacijų bei mokslinių tyrimų projektuose.

VIA University College

Studentų bei programų skaičius čia tik auga, o universitetas skina ne vieną „geriausio“ laurą įvairiuose pažangumo ir kokybės rodikliuose. Jeigu svajoji apie modernų ir tarptautišką universitetą, tai tobulas pasirinkimas.

Zealand Institute of Business and Technology

Čia dėstomas programas bei kitą veiklą kuruoja ne tik universiteto bendruomenė, bet ir Danijos švietimo ministerija, todėl gali būti tikras, kad gausi aukščiausią mokymo kokybę.

 Olandija 

Breda University of Applied SciencesPuiki vieta studijuoti, jei nori ne tik susirasti draugų iš kitų šalių, bet ir trokšti įgyti žinių apie laisvalaikio vadybą, turizmą, viešbučius ir net kompiuterinius žaidimus.
Fontys University of Applied SciencesNors universitete studijuoja daugiau nei 40000 studentų, paskaitas bei praktinius užsiemimus stengiamasi atlikti nedidelėse grupėse. Kokybė, kokybė ir dar kartą kokybė – tokio požiūrio atkakliai laikosi universiteto bendruomenė.
HAN University of Applied SciencesTai vienas iš penkių didžiausių taikomųjų mokslų universitetų Olandijoje. Virš 30000 studentų ir beveik 4000 darbuotojų – ši mokslinė bendruomenė narių skaičiumi prilygsta Jonavos ar Mažeikių miestams!

Hanze University of Applied Sciences

Groningeną (miestą, kuriame įsikūręs universitetas) daugelis vadina tiesiog studentų rojumi.  Čia verda naktinis gyvenimas, gausu laisvalaikio pramogų, užklasinės veiklos, studentų klubų, asociacijų ir renginių. Net 61 proc. kelionių šiame mieste vyksta ant dviračio. Čia gimė ir idėja, kaip palengvinti dalią per lietų šlampantiems dviratininkams (o juk dviračiu į paskaitas dažniausiai lekia studentai): kai lyja, šviesoforas pirmiausia praleidžia dviračius!

Hotelschool The Hague (Hospitality Business School)Vieną po kito apdovanojimus renkantis universitetas tikrai turi kuo didžiuotis - aukštoji reitinguojama TOP 5 tarp visų pasaulio sveikatingumo vadybos studijų programas siūlančių aukštųjų!
HZ University of Applied SciencesUniversitetas orientuojasi ne į kiekybę, o į kokybę: nedidelės studentų grupės, individualus dėmesys, visos reikiamos technologijos ir glaudus bendradarbiavimas su darbdaviais – tokie yra šios įstaigos prioritetai. Šie tikslai pateisina lūkesčius: net 6 metus iš eilės ‘Keuzegids Hoger Onderwijs’ (Guide to Higher Education) apklausoje universitetas reitinguojamas tarp 3 geriausių taikomųjų mokslų universitetų Olandijoje.
NHL Stenden University of Applied SciencesĮstojęs į šį universitetą, galėsi neapsiriboti tik Nyderlandais: universitetas siūlo prisijungti prie Grand Tour programos, kuri suteikia galimybę mokytis tarptautiniuose universiteto skyriuose tokiose šalyse kaip Kataras, Tailandas ir Balis.
Radboud UniversityČia mokėsi net keturi premjerai – ne kiekvienas universitetas galėtų pasigirti tokiu talentų „derliumi“. Nuostabiausia tai, kad šis „derlius“ grįžta į universiteto bendruomenę ir toliau perduoda žinias jaunajai kartai. Būtent asmeninis dėmesys ir artimas bendravimas su profesoriais yra tai, ką Radboud University vadina savo „arkliuku“.
Rotterdam Business SchoolTarptautinis verslas – pagrindinė Rotterdam Business School aistra ir gyvenimo būdas. Jeigu svajoji apie verslą ne tik Lietuvoje, bet ir platesniuose vandenyse, jeigu nori užmegzti draugystę su būsimais verslo  „magnatais“ ar verslo konsultantas net 50-yje šalių  – Tavo svajonė, gali prasidėti čia.
The Hague University of Applied Sciences„Pakeisk ir patobulink” – toks yra  vienas pagrindinių The Hague University of Applied Sciences šūkių. Jeigu norėsi tapti vienu iš universiteto mokslininkų (-ių), žinok, kad visos tyrimų sritis suksis būtent aplink šį tikslą – sukurti geresnį pasaulį!
Tilburg UniversityAukštosios veiklos pagrindas – aukštos kokybės moksliniai tyrimai. Šie tyrimai atliekami ne tik universitetiniame, bet ir europiniame ar net pasauliniame lygmenyje, o tyrimų komandos dalimi gali tapti kiekvienas motyvuotas studentas. Taigi, jeigu svajoji būti mokslininku ar bent jau pamatyti profesionalią mokslo „virtuvę“ – ši vieta kaip tik tau!
University of TwenteTai universitetas iš ateities! Senatvinių procesų prevencija pasitelkiant technologijas, povėžinių simptomų mažinimas „online“ intervencijomis, kultūros ir ekologijos palaikymas moderniausiais sprendimais: tai tik kelios iš temų, kurias nagrinėja The University of Twente studentai ir absolventai.

 Švedija 

Linköping UniversityGlaudžiai bendradarbiaudamas su verslo pasauliu ir visuomene, Linköpingo universitetas (LiU) atlieka pasaulyje pirmaujančius tyrimus. Tačiau kaip teigia pats universitetas, ant laurų jis neužmiega ir kasdien eina tik pirmyn! 

 Tarptautiniai

ESCP Business schoolYpač tarptautiškas universitetas, kurio fakultetus gali rasti visuose didžiuosiuose Europos miestuose - Berlyne, Londone, Madride, Paryžiuje, Turine ir Varšuvoje. Išsirink, kuriame mieste norėtum studijuoti labiausiai! Negana to, universitetas siūlo solidžias stipendijas, kurių pagalba galėsi padengti net iki 50% studijų kainos. 
Turi klausimų?
Julija Petrovaitė
Studijų užsienyje koordinatorė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Studijų užsienyje koordinatorius
Vytautas Murauskas
Justė Skiutytė
Konsultacijos apie studijas Danijoje (studentė iš Danijos)
Justė Skiutytė
arrow
arrow