Tilburg University

Tilburg
 • High quality education (the highest overall satisfaction of all general Research Universities in the Netherlands);
 • No. 5 in Business Administration and no. 8 in Finance worldwide (Academic Ranking of World Universities);
 • No. 37 in Business & Economics, No. 28 in Law, No. 50 in Psychology worldwide (Times Higher Education Ranking);
 • No. 2 in the Top 750 Law Schools worldwide (Social Science Research Network);
 • students are educated to become critical thinkers who dare to act and actively contribute to society.
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis

Tilburg university - vieta, kur skirtingų disciplinų mokslininkai dirba kartu visuomenės labui

Tilburg University veiklos pagrindas – aukštos kokybės moksliniai tyrimai. Šie tyrimai atliekami ne tik universitetiniame, bet ir europiniame ar net pasauliniame lygmenyje, o tyrimų komandos dalimi gali tapti kiekvienas motyvuotas studentas. Taigi, jeigu svajoji būti mokslininku ar bent jau pamatyti profesionalią mokslo „virtuvę“ – ši vieta kaip tik tau.

Europos universitetų Top 100

Mokslinių tyrimų kokybė ir rezultatai parodo studijų lygį ir studentų motyvaciją. Universitete atliekami tyrimai nureipiami į realias ir sudėtingas socialines problemas, kurių sprendimui sutelkiami mokslininkai ir studentai iš įvairių disciplinų. Būtent dėl aktyvaus ir orientuoto į šiuolaikinę visuomenę mokslinio gyvenimo ir puikaus studentų įtraukimo į jį, Tilburg University išlaiko aukštas pozicijas ne viename reitinge:

 • Bendrame Europos universitetų reitinge patenka į puikiausių Top 100;
 • 2016 metais, net 12 magistro programų pripažintos geriausiomis savo mokslo srities programomis Olandijoje  (Research Master in Law, International and European Law, International Business Law, Econometrics and Mathematical Economics, the Business Research Master, Quantitative Finance & Actuarial Science, Tax Economics, Accountancy, Organization Studies, and Medical Psychology. The Academic Teacher Master’s );
 • Tilburgo universitetas yra tarp TOP 50 geriausių pasaulio universitetų teisės, verslo ir ekonomikos bei psichologijos srityse.

200 partnerių visame pasaulyje

Tilburg University  yra visiškai pasaulietiškas ir multikultūrinis  ne tik savo viduje, bet ir aplinkui: per 90 metų veiklos sukurtas ryšys su daugiau  nei 200 partnerių universitetų visame pasaulyje. Kiekviename iš jų (jei tik atitinka studijų programa) galima rinktis savo mainų lokaciją.

Ypač aktyviai vykdomos iniciatyvos  ir pačiuose Nyderlanduose ar aplinkinėje Europoje: universitetas yra įsteigęs ne vieną  konkursą bei mokslinę bendruomenę, pavyzdžiui :

 • „Nexus institutas“, kuris rengia kultūrinius ir filosofinius debatus apie Europos kultūrinį paveldą.
 • „RISE“ – tarptautinis tinklas, kurio tikslas kelti socio-ekonominių mokslų įtaką pasaulyje ir pademonstruoti jų svarbą bei aktualumą šių dienų visuomenėje.
 • „Human right award“ ( žymiausių darbų žmogaus teisių srityje apdovanojimas) .

Į studijų sąlygas investuota 207 milijonai Eurų

Tokia suma net neleidžia abejoti auditorijų, bibliotekų ir laboratorijų modernumu  – čia rasi viską, ko reikia šiuolaikiniam studentui. Žinoma, pasirūpinta ne tik technologijomis:

 • Vienas geriausių sporto bazių Nyderlanduose suteikia visas sąlygas profesionaliam sportui.
 • Moderniame verslo centre teikiama išsami pagalba studentams norintiems pradėti savo verslą.
 • Keliasdešimt organizacijų, (pavyzdžiui teatras), reguliariai vykdo kultūrines, pramogines ar socialines veiklas. Su šiomis organizacijomis gali susipažinti čia.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo Brandos atestatą.

 

 

Pastaba:

 • Motyvacinis laiškas yra privalomas dokumentas stojant į šio universiteto programas.
 • CV - stojant į visas bakalauro programas reikia pateikti savo CV. 
 • Vienas iš stojimo etapų į Tilburg University yra Matching/Selection procedure (reikės atlikti arba papildomas užduotis, arba pateikti papildomus dokumentus arba sudalyvauti interviu).

 

 

Anglų kalbos reikalavimai

SVARBU: anglų kalbos testo sertifikatą privaloma pateikti kartu su visais dokumentais, atsiunčiant anketą. Universitetas nesvarsto stojimo anketų be anglų kalbos testo rezultatų, todėl sertifikatą privaloma pateikti iki stojimo pabaigos. Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS – 6.0, iš kiekvienos dalies ne mažiau nei 5.5
 • TOEFL – 80

 

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

 

Anglų kalbos reikalavimai

SVARBU: anglų kalbos testo sertifikatą privaloma pateikti kartu su visais dokumentais, atsiunčiant anketą. Universitetas nesvarsto stojimo anketų be anglų kalbos testo rezultatų, todėl sertifikatą privaloma pateikti iki stojimo pabaigos. Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS – 6.5, ne mažiau nei 6.0 iš kiekvienos dalies
 • TOEFL – 90

 

DĖMESIO! Situacija su būsto paieška atvykstantiems studentams Nyderlanduose yra komplikuota! Kiekvienais metais Nyderlandus studijoms renkasi vis daugiau tarptautinių studentų. Augant skaičiams būstą susirasti tampa vis sudėtingiau, nes šalies universitetai nėra tiesiogiai atsakingi už studentų apgyvendinimą (neturi savo bendrabučių). Mes norime tave įspėti, kad būsto paieškos pareikalaus daug laiko ir pastangų, todėl labai svarbu būsto pradėti ieškoti kuo ankščiau (balandžio/gegužės mėnesiais) ir į šį klausimą žiūrėti labai rimtai. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tilburgo universitetas bendradarbiauja su apgyvendinimo įmonėmis ir agentūromis, kad kaip įmanoma labiau palengvintų būsto paieškas būsimiems universiteto studentams. Nors pats universitetas neturi savo bendrabučių, jame yra įkurtas apgyvendinimo ofisas, kuris gali padėti studentams susirasti būstą tiek:
- per universiteto apgyvendinimo partnerius (ribotas vietų skaičius)
- privačioje rinkoje

Tilburgo universiteto apgyvendinimo partneriai

Šiuo metu Tilburgo universitetas gali pasiūlyti studentams ribotą vietų skaičių, nuomuojantis būstą per universiteto apgyvendinimo partnerius. Tačiau kiekvienais metais universitetas stengiasi užmegzti vis naujus ryšius ir pasiūlyti pirmakursiams kuo daugiau kambarių.

Jeigu norite rezervuotis būstą Tilburgo universiteto partnerių siūlomose vietose, turėkite omenyje, kad kambariai yra labai greitai išgraibstomi ir juos rezervuotis reikia ne vėliau, negu iki GEGUŽĖS mėnesio pabaigos. Tikslias datas rasite čia. Šiuose apgyvendinimo vietose studentai gali gyventi tik pirmus mokslo metų metus ir yra įsipareigoję per juos susirasti naują būstą privačioje rinkoje. Pliusas - šiuose "bendrabučiuose" gyvena tik Tilburgo universiteto pirmakursiai, todėl susirasti draugų, su kuriais vėliau galėsite ieškotis būsto, čia tikrai nebus sunku!

Šiuo metu Tilburgo universitetas studentas būstą siūlo šiose lokacijose:

 • Talet Square- 250 kambarių Tilburgo miesto centre, arti parduotuvių, barų ir traukinių stoties!
 • Student Housing Holland - jeigu pasirinksite būstą nuomotis iš šio universiteto partnerio, kartu su kambariu gausi ir visą paketą papilomų paslaugų, tokių kaip paėmimas iš oro uosto, dviračio nuoma, olandiška SIM kortelė ir t.t. Čia gyvendamas lengvai pasieksi universitetą ar miesto centrą dviračiu!
 • CobbenCampus - visiškai naujas pastatas, kuriame apsigyvens (atidarytas nuo 2018 m. spalio mėnesio) 150 studentų. CobbenCampus siūlo tik pilnai įrengtus jaukius butus, didelį sodą šalia ir privačią sporto salę. Pliusas - šioje vietoje studentai gali gyventi ne tik pirmaisiai studijų metais, o ir pratęsti sutartį ilgesniam periodui!
 • HousingAnywhere - kambariai visame Tilburge, šioje platformoje išvykstantys studentai siūlo savo kambarius persinuomuoti atvykstantiems studentams.
Apgyvendinimo Tilburge (universiteto siūlomam būste) kainos svyruoja nuo 350 iki 750 eurų per mėnesį. Į kainą įeina sąskaitos (vanduo, elektra, dujos ir internetas), o kambariai yra (dažniausiai) pilnai apstatyti baldais. Daugiau informacijos apie tai rasite Jūsų pasirinktos kompanijos, teikiančios apgyvendinimą, tinklapyje.
Privati rinka

Universiteto atstovai regomenduoja visiems studentams, ieškantiems būsto, užsiregistruoti Klikvoorkamers svetainėje.

Visada galite ieškotis būsto privačioje rinkoje patys - tikėtina, kad privačioje rinkoje kambarį susirasite pigiau, tačiau paieškos atims tikrai daugiau laiko! Privačioje rinkoje galite tikėtis susirasti kambarį dideliame name pilname studentų - taip, Nyderlanduose taip gyventi yra įprasta. Taip pat, privačioje rinkoje galite ieškotis apartamentų ar studio tipo butų. Būtą tik sau susirasti bus tikrai sudėtingiau negu kambarį, todėl turėk omenyje - jeigu mėgsti privatumą, būsto paieškoms privačioje rinkoje turėtum skirti daugiau laiko ir pradėti jas ankščiau! Svarbu: Nyderlanduose nėra įprasta dalintis kambariu su kitais studentais.

Tilburgas nėra labai didelis miestas, todėl net jeigu rasi būstą privačioje rinkoje atokiau nuo universiteto esančiuose rajonuose, universitetą lengvai pasieksi dviračiu. Dviratis gyvenant Nyderlanduose - būtina! Nerekomenduojame veštis savo dviračio, universitetas tau tikrai parodys kur pigiai įsigyti ar išsinuomuoti šią transporto priemonę.

Visą informaciją apie būsto paieškas privačioje rinkoje rasi ČIA.

Taip pat visada galite kreiptis pagalbos į Tilburgo universiteto apgyvendinimo ofisą. Rašykite el.paštu: 

Elisa de Klerk

studenthousing@tilburguniversity.edu

 

Kitos svetainės, naudingos ieškant būsto privačioje rinkoje:

 

Universitetas gali pasiūlyti stipendijas stojantiems į magistro studijų programas (daugiausia humanitarinių ir socialinių mokslų fakultetuose). Tikslios stipendijos gavimo sąlygos ir aplinkybės priklauso nuo programos, tačiau daugeliu atvejų paraišką dėl stipendijos ir stojimo reikia atsiųsti anksčiau negu kastu.lt puslapyje nurodytas deadline‘as. Taip pat kreipiantis dėl stipendijos būtina jau turėti visus reikiamus stojimo dokumentus (įskaitant IELTS arba TOEFL sertifikatą ir Bakalauro Diplomą su vertimu) taip pat dažniausiai reikalaujamas papildomas motyvacinis laiškas. Stipendijos teikiamos tik patiems geriausiems studentams, todėl kuo geresni studijų rezultatai, tuo daugiau šansų, kad gausite stipendiją.

Daugiau informacijos apie stipendijų galimybes Tilburg universitete rasi šioje svetainėje, taip pat visais stipendijų šiame universitete klausimais galite parašyti konsultantei Julijai adresu julija@kastu.lt

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Atėnė Papadopoullos
Global Law (Bachelor)
2021 - 09
https://www.facebook.com/atene.papadopoullos
Beatričė Kukulskytė
International Law and Global Governance LLM (Master)
Giedrius Mirklys
Cognitive Science and Artificial Intelligence (Bachelor)
2019
guy.exuding.happiness
Irvingas Navickas
International Business Administration (Bachelor)
2014-09
IrvingasN
Paulius Bašinskas
International Business Administration (Bachelor)
2020-09
https://www.facebook.com/paulius.basinskas.1
Stasius Gladkis
Data Science (Joint bachelor) (Bachelor)
2018-09
https://www.facebook.com/stasius.gladkis
Ugnė Čepkauskaitė
Psychology (Bachelor)
Viltė Valinskaitė
International Business Administration (Bachelor)
https://www.facebook.com/viltevalinskaite