Northumbria University

Amsterdam
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Studijuok Amsterdame – gauk Jungtinėje Karalystėje akredituotą bakalauro diplomą!

Studijuoti vienoje šalyje, tačiau gauti diplomą kitoje? Turbūt mąstai, kaip tai įmanoma? Labai paprastai – visa tai įgyvendinama partnerystės tarp Nothumbria University ir Amsterdam University of Applied Sciences (AUAS) dėka!

Nothumbria University siūlo studijų programas dviejuose Jungtinės Karalystės miestuose – Niukasle ir Londone. Nuo 2018 metų rugsėjo universitetas pradėjo siūlyti ir verslo bei projektų valdymo studijas žavingame Amsterdame. Nothumbria University akademinis personalas šiuo metu programas vykdo Amsterdam University of Applied Sciences (AUAS) suteiktose patalpose.

Tos pačios programos – kitas miestas

Nyderlanduose vykstantys kursai yra nuolatinės Jungtinėje Karalystėje akredituotos programos, sudarytos Nothumbria University akademikų. Studijų programos yra sukurtos ir daugelio studentų išmėgintos universitete Jungtinėje Karalystėje. Amsterdame esančiame universitete studentams visi studijų dalykai yra dėstomi anglų kalba.

Galimybė naudotis visais miestelio privalumais

Studijuosi Amsterdam University of Applied Sciences (AUAS) universiteto miestelyje, kur suteikiama galimybė naudotis visomis priemonėmis: IT infrastruktūra, biblioteka bei neformaliomis mokymosi erdvėmis. Taip pat galėsi naudotis studentų konsultavimo paslaugomis, prisijungti prie čia veikiančių studentų klubų. Be abejo, geriausia dalis yra tai, jog turėsi patogų susisiekimą su vienu įdomiausių Europos miestų – Amsterdamu!

Kaip atrodo gyvenimas Amsterdame?

Amsterdamas yra vienas dinamiškiausių ir gražiausių žemyninės Europos miestų. Jis turi turtingą istoriją, atvirą visuomenę ir yra didžiulis idėjų mainų centras. Mieste rasi pasaulinio lygio muziejus, teatrus, gyvą muziką, geriausius barus ir restoranus. Be to, nereikės nerimauti dėl kalbos barjero – anglų kalba yra neoficiali „antroji miesto kalba“!

Šie skaičiai kalba patys už save:

 • 30 000 studentų iš 134 pasaulio šalių;
 • 617 partnerių 71 pasaulio šalyje;
 • 3000 studentų iš užsienio kiekvienais metais;
 • 374 Erasmus+ sutartys su 27 pasaulio šalimis;
 • 4500 studentų išvyksta studijų mainams užsienyje kiekvienais metais;
 • 194 000 alumnų pasauliniu mastu;
 • 1560 institucijų bei įmonių, su kuriomis bendradarbiaujama.

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Brandos atestatas - anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu arba valstybinis anglų kalbos egzaminas 75% ir daugiau. Atkreipk dėmesį, kad kai kurioms programoms gali reikėti anglų kalbos vidurkio 9 B2 lygiu arba anglų egzamino rezultato 80% ir daugiau.

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Apgyvendinimas Amsterdame

Be mokesčio už mokslą, turi skirti pakankamai lėšų pragyvenimui Amsterdame. Apgyvendinimą gali susirasti tiesiogiai per apgyvendinimo paslaugų tiekėjus, o universiteto studentų konsultavimo skyrius padės tau planuoti kasdienius finansus!

Rasti apgyvendinimą Amsterdame dėl šio miesto populiarumo nėra taip lengva, todėl universitetas bendradarbiauja su dviem apgyvendinimo paslaugų tiekėjais: „Student Hotel Amsterdam“ ir „AmstelHome“. Šiose apgyvendinimo įstaigose siūlomi aukštos kokybės apartamentai kartu su privačiu vonios kambariu ir didelėmis bendromis erdvėmis, skirtomis bendravimui, mokymuisi ar fizinės formos palaikymui. Šie pastatai nutolę patogiu atstumu nuo miesto centro (jį galėsi pasiekti  dviračiu) ir nuo pastato, kuriame vyks paskaitos. Tai yra ideali lokacija gyvenimui bei studijoms Amsterdame.

 

DĖMESIO! Situacija su būsto paieška atvykstantiems studentams Nyderlanduose yra komplikuota! Kiekvienais metais Nyderlandus studijoms renkasi vis daugiau tarptautinių studentų. Augant skaičiams būstą susirasti tampa vis sudėtingiau, nes šalies universitetai nėra tiesiogiai atsakingi už studentų apgyvendinimą (neturi savo bendrabučių). Mes norime tave įspėti, kad būsto paieškos pareikalaus daug laiko ir pastangų, todėl labai svarbu būsto pradėti ieškoti kuo ankščiau (balandžio/gegužės mėnesiais) ir į šį klausimą žiūrėti labai rimtai. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Accommodation is available through Student Hotel Amsterdam City and Student Hotel Amsterdam West.