Avans University of Applied Sciences

Breda
 • Number one large university of applied sciences in the Netherlands for the 10th time! (ranked by students);
 • top education - a leading position in national rankings for many years!
 • personal attention and support for students to achieve the best possible results both personally and professionally;
 • excellent employability of graduates;
 • pleasant and safe environment for young adults.
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Naujas universitetas – konkretūs tikslai

Kiek daugiau nei dešimtį metų veikiantis universitetas turi labai aiškiai apibrėžtus tikslus: paruošti šiuolaikinei rinkai reikalingiausius ir aktualiausius specialistus bei puikius mokslininkus – praktikus. Regis, jam tai pavyksta:  Avans University of Applied Sciences  2023 metais vėl išrinktas geriausiu taikomųjų mokslų universitetu Nyderlanduose, 12 kartą per 14 metų! Vis daugiau įmonių bei organizacijų kreipiasi norėdamos bendradarbiauti, o daugelis absolventų sėkmingai tęsia mokslininkų karjeras. Apibrėžtumas ir tik moderniausios mokymosi technikos – visa tai jūs išlošiate „avansu“ , jeigu  pasirenkate Avans University of Applied Science.

 

Darnaus vystymosi lyderis

„Kurti ateičiai“ – toks yra vienas pagrindinių universiteto bendruomenės moto. Avans University of Applied Sciences – pirmasis taikomųjų mokslų universitetas Olandijoje, kurio visoms programoms buvo suteiktas AISHE certificate (šis sertifikatas pažymi, kad universitetas yra ypač aktyvus kuriant darnią ir pažangią pasaulio ateitį). „Kad ir ką bedarytume, mes galvojame, ar tai mums padės/nepakenks ateityje“, - sako universiteto bendruomenės lyderiai. Tokį požiūrį atspindi ir į „pasaulio gelbėjimą“ orientuotos ir ypač šiuolaikiškos specialybės, kurių daugelis susiję su technologijų palaikymų, aplinkosauga, darniu vystymusi ar tarptautiniu bendradarbiavimu.

Socialinė atsakomybė

Nuolatos ugdoma socialinė atsakomybė bei kasdien keliami klausimai, kaip pasiekti socialinės gerovės – tokia universiteto dvasia leido tapti tikru lyderiu. Juk daug smagiau kažko siekti, kai žinome, kad kam nors pasaulyje tai padės, tiesa?

 

Į prezentacijas paskolina kompiuterį

Turbūt visi esate girdėję apie situacijas, kai  prieš vieną ar kitą ypač svarbų pristatymą, netyčia sugenda kompiuteris. Avans University of Applied Sciences  biblioteka pasiruošusi net tokiems atvejams, todėl esant reikalui, galite jį tiesiog... pasiskolinti ! Na, o pačioje bibliotekoje rasite viską, ko XXI amžiaus jaunuolio širdis geidžia.

 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo Brandos atestatą.

 

Pastaba:

 • Motyvacinis laiškas yra Būtinas dokumentas stojant į šio universiteto programas.
 • Stojamoji užduotis - visi stojantys į bakalauro programas privalo atlikti online stojamąsias užduotis. Užduočių tikslas - išsiaiškinti ar pasirinkta programa atitinka tavo poreikius ir lūkesčius.
 • Interviu - visi stojantys į bakalauro programas privalo sudalyvauti stojimo procedūroje, kurios metu bus vykdomas interviu su pasirinktos programos dėstytoju. Šio interviu tikslas - išsiaiškinti ar pasirinkta programa atitinka tavo poreikius ir lūkesčius. 

 

 

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • turėti anglų kalbos pažymį Brandos atestate ir išlaikyti Anglų kalbos valstybinį egzaminą (egzamino rezultatas nėra svarbus, svarbiausia, kad jį išlaikytum)*

           arba

 • išlaikyti IELTS arba TOEFL testą.

*Jeigu nori pasitikrinti ar tavo anglų kalbos žinios yra pakankamos studijuoti Nyderlandų aukštosiose – suteikiame galimybę laikyti Oxford anglų kalbos testą. Nors anglų kalbos testas nėra reikalaujamas, patartina žinoti savo galimybes ir kalbos lygį.

 

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.
 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų (kokio balo reikalauja tavo pasirinkta programa rasi prie programos stojimo reikalavimų):

 • IELTS
 • TOEFL
DĖMESIO! Situacija su būsto paieška atvykstantiems studentams Nyderlanduose yra komplikuota! Kiekvienais metais Nyderlandus studijoms renkasi vis daugiau tarptautinių studentų. Augant skaičiams būstą susirasti tampa vis sudėtingiau, nes šalies universitetai nėra tiesiogiai atsakingi už studentų apgyvendinimą (neturi savo bendrabučių). Mes norime tave įspėti, kad būsto paieškos pareikalaus daug laiko ir pastangų, todėl labai svarbu būsto pradėti ieškoti kuo ankščiau (balandžio/gegužės mėnesiais) ir į šį klausimą žiūrėti labai rimtai. 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Avans University of Applied Sciences bendrabučių neturi, tačiau savo studentams jie gali padėti rezervuoti būstus teikiamus kitų bendrovių.

Sąrašą programų, kurių studentams universitetas teikia pagalbą ieškant būsto Breda mieste rasite čia.

Aukštoji turi sutartis su apgyvendinimo bendrovėmis, kurios įsipareigoja universiteto prašymu surasti studentams būstą esantį netoli universiteto už prieinam kainą. Šios bendrovės kartu įsteigė puslapį studentroomsbreda.com, kuriame galime rasti visą informaciją apie apgyvedinimo šiame mieste galimybes.

Domintis būstu, siūlomu šioje svetainėje siūlome pradėti nuo bendros informacijos puslapio, kuriame sužinosite visas sąlygas ir kitas svarbias detales, kurias yra pravartu žinoti prieš kreipiantis dėl būsto.

Universiteto siūlomų bendrovių teikiami kambariai kainuoja nuo €330 iki €525 per mėnesį (įskaičiuojant ir komunalinius mokesčius). Visi kambariai yra pilnai apstatyti baldais ir nuomojami laikotarpiui nuo pusės metų iki metų. Turėkite omenyje, kad gavus būstą nustatytam laikotarpiui, sutarties nutraukti anksčiau nebus galima.

Kilus bet kokiems klausimams dėl apgyvendinimo galima kreiptis į universitetą adresu internationaloffice@avans.nl

Informacijos dėl trumpalaikio apgyvendinimo ieškokite čia.

Breda mieste, geriausia vieta ieškotis apgyvendinimo yra Klikvoorkamers tinklapis, kuriame turite užsiregistruoti (registracija nemokama). Daugiau informacijos rasite čia. Taip pat galite parašyti elektroninį laišką adresu info(eta)klikvoorkamers.nl.

Naudingos nuorodos:

Daugiau informacijos apie apgyvendinimą studijuojant AVANS University of Applied Sciences rasi ČIA
Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Agnė Jankauskaitė
International Business (Bachelor)
2017-09
Agne.Jankauskaite
Deivydas Arlauskas
International Business (Bachelor)
2022-09
https://www.facebook.com/deivydas.arlauskas
Deivydas Vilunas
Environmental Science for Sustainability, Ecosystems and Technology (Bachelor)
2014-09
David Vi
deivydas007
Dovydas Saldukas
International Business (Bachelor)
2015-09
Dovis Saldukas
Dov-is
Viktorija Juknevičiūtė
Environmental Science for Sustainability, Ecosystems and Technology (Bachelor)
2016-09
Viktorija Juknevičiūtė