Stojimo anketa
Nemokamos konsultacijos
+370 684 44220
Interviu

Interviu organizuoja kai kurios aukštosios mokyklos Danijoje ir Nyderlanduose stojantiems į bakalauro studijų programas. Jis funkcionuoja kaip anglų kalbos testo kalbėjimo dalis. Interviu tikslas – ne tik patikrinti stojančiojo motyvaciją ir išsiaiškinti, ko jis tikisi iš pasirinktos studijų programos, tačiau ir patikrinti jo gebėjimus bendrauti angliškai: sklandžiai bei suprantamai dėstyti mintis atsakant į klausimus bei formuluojant argumentus.

Interviu vyksta po to, kai Tu išsiunti anketą ir ji yra apsvarstoma, tikslus interviu laikas priklauso nuo aukštosios. Galimi du interviu atlikimo būdai – arba aukštosios mokyklos atstovai atvyksta į Vilnių ir susitinka su kandidatais asmeniškai, arba yra surengiamas interviu per atstumą- Skype programa arba telefonu. Interviu laikas Tau būna paskiriamas iš anksto ir Kastu konsultantai apie jį Tave informuoja bent jau prieš kelias dienas iki nustatytos datos.


Svarbiausi dalykai susiję su interviu:

  • Apie interviu Tu informuojamas elektroniniu paštu ir telefonu, todėl labai svarbu, kad būtum pasiekiamas ir visą informaciją Tau būtų galima perduoti laiku;
  • Laiške apie artėjantį interviu Tau bus smulkiai paaiškinta, ką reikia daryti. Atidžiai sek instrukcijas, kad viskas vyktų sėkmingai;
  • Jeigu dėl kokių nors priežasčių negali nustatytu laiku dalyvauti interviu būtinai pranešk iš anksto, kad aukštosios atstovai galėtų pakeisti savo dienotvarkę ir suplanuoti kitą laiką pokalbiui su Tavimi.


Paprastai interviu trunka apie 15-20 minučių. Jo metu aukštosios mokyklos atstovai ne tik patikrina Tavo kalbos gebėjimus, tačiau ir siekia su Tavimi geriau susipažinti, todėl dažnai užduodami klausimai, susiję su Tavo motyvaciniu laišku, norint išgirsti daugiau detalių apie Tavo paminėtas veiklas bei interesus. Taip pat interviu metu siekiama išsiaiškinti kandidatų motyvaciją bei lūkesčius, taip siekiant programą pritaikyti būsimų studentų poreikiams.

Atlikus interviu yra nusprendžiama dėl Tavo priėmimo – atsakymo greičiausiai sulauksi maždaug per savaitę po interviu.
 
Dėmesio!
Kaip ir minėjome, interviu vykdo ne visos Danijos ar Nyderlandų aukštosios mokyklos. Lentelėje pateikiame pernai metais interviu vykdžiusių aukštųjų mokyklų sąrašą. Preliminariais duomenimis, tos pačios aukštosios mokyklos vykdys interviu ir šiemet, tačiau sąrašas gali keistis.

 

Aukštoji mokykla
Interviu Vilniuje
Interviu telefonu/Skype
DANIJA
LILLEBAELT - The Academy of Professional Higher Education +
TEKO Design + Business +
University College Northern Denmark +
Business Academy Aarhus+ 
Copenhagen Business Academy +
VIA University College+ 
Zealand Institute of Business and Technology+ 
NYDERLANDAI
Saxion University of Applied Sciences +
The Hague University of Applied Sciences +
Tilburg University +

 

Skambinti
Siųsk užklausą