Stipendija

2016-12-09

Jūsų dėmesiui ir patogumui Kastu international siūlo dar vieną paslaugą – informacijos apie mūsų partnerių universitetų siūlomas stipendijas teikimą. Puikiai suprantame, jog finansai yra labai svarbus, o kartais ir lemiamas faktorius renkantis sau priimtiną studijų vietą, todėl surinkome informaciją apie visų mūsų partnerių siūlomas stipendijas į vieną vietą.

Stipendijas gali pasiūlyti mūsų atstovaujami universitetai Anglijoje ir Nyderlanduose.

 

Anglia Ruskin University suteikia

2 tipų stipendijas:

Automatiškai suteikiamos stipendijos. Kiekviena atsiųsta anketa yra peržiūrima ar atitinki kurios nors automatiškai suteikiamos stipendijos kriterijus, jei taip, ji bus suteikta.

Galima gauti: Tartpautinių nuopelnų stipendija, Absolvento (Alumni) stipendija tęsiantiems kitos pakopos studijas, Akademinių pasiekimų stipendijos.

Daugiau informacijos rasi čia.

Stipendijos, dėl kurių reikia aplikuoti.

Sportinių pasiekimų stipendija - Universitetas suteikia iki £1000 kiekvienais studijų metais stipendiją tiems, kas profesionaliai sportuoja ir rodo gerus sportinius pasiekimus. Stipendija paprastai būna suteikiama ne už praeities pasiekimus, o dabartyje rodomus rezultatus. Kad gauti šią stipendiją reikia pildyti paraišką (stipendija suteikiama tiek bakalaurą, tiek magistrą studijuojantiems).

Daugiau informacijos apie šią stipendiją rasi čia.

Studijų kainos nuolaida – stojantiems į MBA (Master of Business Administration) studijų programas suteikiama £3000 nuolaida.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

Birmingham City University suteikia

Stipendija pirmakursiams. Universitetas suteikia nuo £1200 iki £2400 dydžio stipendijas atvykstandiems studijuoti bakalauro studijų programas.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

Brunel University London suteikia

400 stipendijų atvykstantiems studentams. Dėl stipendijos galima kreiptis tik gavus pasiūlymą studijuoti. Norintys gauti stipendiją turi pildyti elektroninę anketą kurią rasi čia. Stipendijos anketa yra bendra, joje nereikia nurodyti kuriai stipendijai aplikuojama. Anketa bus apsvarstyta ir nuspręsta kurią stipendiją skirti. Yra keletas stipendijų tipų į kuriuos gali aplikuoti. Kokius kriterijus turi atitikti, kad gautum stipendiją,  informaciją rasi čia.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

Bucks New University suteikia

Sportinių pasiekimų stipendija. Ją gali gauti stojantys į Bucks New University siūlomas su sportu susijusias studijų programas. Norint gauti šią stipendiją studentas turi profesionaliai užsiimti kokia nors sporto šaka. Reikia pateikti prašymo formą, kurią sudaro:

 • tavo sportinių pasiekimų CV;
 • 2 rekomendacijos, susijusios su tavo sportine veikla;
 • 250-350 žodžių motyvacinis laiškas.

 

Visą informaciją reikia siųsti el. paštu advice(eta)bucks.ac.uk.
čia rasi kokio tipo Sportinių pasiekimų stipendijos yra teikiamos.

£3000 vertės stipendija teikiama šimtui konkursą laimėjusių stojančiųjų. Stipendija studentui išmokama trimis įmokomis po £1000 kasmet. Kreiptis dėl šios stipendijos (pildyti prašymo formą ir dalyvauti konkurse stipendijai gauti)  gali tie, kurie stoja į bakalauro studijų programas Bucks New University ir atitinka šias sąlygas:

 • stojančiojo šeimos metinės pajamos yra mažesnės nei £25000 svarų per metus;
 • į Bucks New University stoja pirmą kartą;
 • yra pasirinkęs Bucks New University kaip pagrindinį prioritetą;
 • jau yra pateikęs prašymą Student Finance dėl paskolos studijų kainai padengti.

Atitinkant visas šias sąlygas reikia užpildyti prašymo formą stipendijai gauti.

 

Leeds Trinity University suteikia

Leeds Trinity University stipendija. Gali gauti £1000 stipendiją, kuri išmokama antraisiais studijų metais. Šią stipendiją gali gauti tie kurie studijuoja išplėstines – honours studijų programas ir kurių metinės šeimos pajamos nesiekia £25000. Išplėstinės studijų programos yra tos, prie kurių aprašymo parašytas žodis – honours. Stipendija suteikiama automatiškai tiems, kas ją gali gauti ir išmokama grynais pinigais.

Akademinių pasiekimų stipendija.Suteikiama £1000 stipendija tiems, kurie turi akademinius pasiekimus atitinkančius AAB – brandos atestato vidurkis turėtų būti ne žemesnis kaip 8,9 ir 3 valstybiniai egzaminai turi būti išlaikyti ne mažiau kaip 95 procentais. Šią stipendiją gali gauti tie kurie studijuoja išplėstines – honours studijų programas. Stipendija bus automatiškai suteika tiems, kas atitiks jos reikalavimus.
Daugiau informacijos rasičia.

 

London South Bank University suteikia

Sportinių pasiekimų stipendija. Gali gauti visi, kurie profesionaliai užsiima kokia nors sporto šaka. Sporto stipendija yra dviejų rūšių:

 • £3000 stipendija tiems, kas profesionaliai žaidžia krepšinį lygoje, kuri atitinka nacionalinę Anglijos lygą, 2 divizioną.
 • Iki £1500 parama tiems, kas sportuoja ir siekia rimtų rezultatų kokioje nors sporto šakoje.

Šias stipendijas suteikia Sporto akademija. Kad gauti šią stipendiją ar paramą reikia pildyti prašymo formą.
Daugiau informacijos apie stipendiją ir prašymo formą jai gauti rasi čia.

 

Northumbria University suteikia

Akademinių pasiekimų stipendija. Uniersitetas suteikia £2000 dydžio stipendiją pirmakursiams. Į stipendiją gali pretenduoti visi, kurie stoja į Northumbria University ir sulaukia pasiūlymo studijuoti.

Daugiau informacijos rasi čia.

Studijų mokesčio kompensacija. Universitetas kompensuos pirmųjų studijų metų mokestį 5 studentams iš Europos Sąjungos. Visi, kurie stos 2017 metais ir gaus pasiūlymą studijuoti galės pretenduoti į pirmųjų metų studijų mokesčio kompensaciją.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

Sheffield Hallam University suteikia

Studijų kainos nuolaida. Geriausius pasiekimus turintiems studentams suteikiama 50% nuolaida studijų kainai. Šia galimybe pasinaudoti gali stojantys tiek į bakalauro tiek į magistro studijų programas. Nuolaida suteikiama ne tik už aukštus akademinius pasiekimus, bet ir už ambicingus ateities planus bei jau nuveiktus darbus. Norėdamas pretenduoti į šią nuolaidą stojantysis turi pateikti informaciją apie savo:

 • akademinius pasiekimus;
 • reikšmingą bei naudingą veiklą (profesinis tobulėjimas, bendruomeninė ar savanoriška veikla);
 • įgūdžius, gabumus, stipriąsias savybes;
 • ateities viziją, asmenines perspektyvas, ambicijas bei ateities planus;
 • galimybę pristatyti ir atstovauti universitetą kaip jo ambasadorius.

Daugiau informacijos rasi čia.

Akademinių pasiekimų stipendija. Suteikiama £1000 stipendija tiems, kurie turi akademinius pasiekimus atitinkančius ABB – brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 9. Stipendija bus automatiškai suteika tiems, kas atitiks reikalavimus. Stipendija ji bus išmokama per 2 kartus, £500 rudens semestro pradžioje ir £500  vasario mėnesį. Pirmieji £500 bus pervesti į  SHU studento kortelę ir juos galėsite panaudoti universitete, likusieji £500 bus išmokėti grynais pinigais.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

Swansea University suteikia

Akademinių pasiekimų stipendija. Universitetas suteikia £3000 stipendiją tiems, kurie turi akademinius pasiekimus atitinkančius AAA – brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 9 ir 2 valstybiniai egzaminai turi būti išlaikyti ne mažiau kaip 80 procentų. Stipendija bus išmokama po £1000 kiekvienais studijų metais. Dėl jos aplikuoti nereikia, bus automatiškai suteikta turintiems geriausius akademinius pasiekimus.

Akademinių pasiekimų stipendija. Universitetas suteikia £2000 stipendiją tiems, kurie turi akademinius pasiekimus atitinkančius AAB – brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 8 ir 2 valstybiniai egzaminai turi būti išlaikyti ne mažiau kaip 70 procentų. Stipendija bus išmokama po £670 kiekvienais studijų metais. Dėl jos aplikuoti nereikia, bus automatiškai suteikta turintiems geriausius akademinius pasiekimus.
Daugiau informacijos rasičia.

 

The University of Northampton suteikia

Akademinių pasiekimų stipendijaBA ir BSc studijų laipsniui. Ją gali gauti visi stojantys į BA ir BSc laipsnio programas ir turintys aukščiausius akademinius pasiekimus. Stipendija bus automatiškai suteikta tiems, kurie turės reikiamus akademinius pasiekimus ir bus išmokama 2 kartus per vienerius metus: – kovo ir gegužės mėnesiais (stipendijų kiekis ribotas, jų yra 350):

 • AAB akademiniai pasiekimai – bendras pažymių vidurkis brandos atestate bent 8.5. Stipendijos dydis £1000

Daugiau informacijos rasi čia.

Akademinių pasiekimų stipendija. Ją gali gauti visi turintys aukščiausius akademinius pasiekimus. Stipendija bus automatiškai suteikta tiems, kurie turės reikiamus akademinius pasiekimus ir bus išmokama 2 kartus per vienerius metus: – kovo ir birželio mėnesiais (stipendijų kiekis ribotas, jų yra 75):

 • AAB akademiniai pasiekimai – bendras pažymių vidurkis brandos atestate bent 8.5. Stipendijos dydis £1000

Daugiau informacijos rasi čia.

£500 vertės parama tiems, kurių šeimos metinės pajamos neviršija £25000. Ji išmokama grynais pinigais kiekvienais studijų metais. Norint gauti šią paramą reikia kreiptis į Student Finance (tą pačią agentūrą, kuri suteikia paskolą studijų kainai padengti) ir užpildyti paramai skirtą formą. Paramos kiekis ribotas.
Daugiau informacijos rasi čia.

£3000 vertės stipendija tiems, kas turi aukščiausius akademinius pasiekimus. Norint gauti šią stipendiją reikia, kad tavo mokyklos baigimo rezultatai būtų kuo geresni - (AAB lygis, kuris atitinka brandos atestato vidurkį ne mažesnį kaip 9). Universitetas siūlo iki 50 £3000 vertės stipendijų tiems, kurie parodys geriausius akademinius pasiekimus. Tam, kad gauti šią stipendiją turi būti pasirinkęs šią aukštąją mokyklą pagrindiniu (Firm) prioritetu ir užpildyti tam tikrą prašymo formą, kurią reikia pateikti ne vėliau kaip iki Rugpjūčio 22 dienos. Tie, kam bus skirta ši stipendija sužinos Rugsėjo 1d.
Daugiau informacijos rasi čia.

 

The University of Winchester suteikia

Akademinių pasiekimų stipendija. Ją gali gauti visi turintys aukščiausius akademinius pasiekimus (AAB – brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 8 ir 2 valstybiniai egzaminai išlaikyti ne mažiau kaip 80%). Ši stipendija automatiškai suteikiama turintiems aukščiausius  akademinius pasiekimus. Stipendijos dydis – £500 per metus. Stipendiją galima gauti grynais pinigais arba kompensuoti £500 studijų mokesčio.

Daugiau informacijos rasi čia.

£1000 vertės parama tiems, kurių šeimos metinės pajamos neviršija £25000 per metus. Parama išmokama grynais pinigais kiekvienais studijų metais. Pirmaisiais metais išmokama £1000 vertės parama, 2 ir 3 metais £500 vertės parama. Norint gauti šią paramą reikia kreiptis į Student Finance (tą pačią agentūrą, kuri suteikia paskolą studijų kainai padengti) ir užpildyti paramai skirtą formą. Teikiamų paramų kiekis ribotas.

£500 vertės parama tiems, kurių šeimos metinės pajamos yra tarp £25000 ir £42611 metams. Parama išmokama grynais pinigais kiekvienais studijų metais. Pirmaisiais metais išmokama £500 vertės parama, 2 ir 3 metais £250 vertės parama. Norint gauti šią paramą reikia kreiptis į Student Finance (tą pačią agentūrą, kuri suteikia paskolą studijų kainai padengti) ir užpildyti paramai skirtą formą. Teikiamų paramų kiekis ribotas.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

University of Bedfordshire suteikia

£350 stipendija, kurią gauna kiekvienas studentas, atvykęs studijuoti. Stipendija yra pervedama į universiteto išduodamą kortelę Aspire Card, kuria galima atsiskaityti už studijų reikmenis ir paslaugas (spausdinimas, mokami ištekliai ir pan.).

£1000 stipendija. Ją gali gauti studentai, kurių tėvų metinės pajamos neviršija £25000 per metus. Dėl šios stipendijos galima kreiptis gavus patvirtinimą iš Student Loans Company dėl paskolos studijų kainai padengti. Atitinkant pirmąsias dvi sąlygas dar reikia užpildyti papildomą formą (EU13B).

£500 stipendija studentams, kurie atlieka ne mažiau nei 75 val praktikos.

£800 (Bedfordshire Excellence Scholarship) gauna studentai, kurių laikytų valstybinių egzaminų vidurkis yra 60% ir daugiau ir brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 7.

£900 (The Academic Scholarship) gauna studentai, kurių laikytų valstybinių egzaminų vidurkis yra 70% ir daugiau.

£1000 stipendija skirta stojantiems į magistro studijų (tyrimų/research) programas. £1000 nuolaida studijų kainai gali gauti studentai, sumokantys pilną studijų kainą prieš atvykdami studijuoti arba jau atvykę, pasirašant studijų sutartį (tokią sutartį pasirašo visi įstoję studentai).

£500 stipendija gauna studentai, kurių laikytų valstybinių egzaminų vidurkis yra mažesnis nei 60% ir brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 7.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

University of Gloucestershire suteikia

Sportinių pasiekimų stipendija. Universitetas suteikia iki £2500 kiekvienais studijų metais stipendiją tiems, kas profesionaliai sportuoja ir rodo gerus sportinius pasiekimus. Stipendija paprastai būna suteikiama ne už praeities pasiekimus, o dabartyje rodomus rezultatus. Kad gauti šią stipendiją reikia pildyti paraišką. Ji būna išmokama per 4 kartus, pervedant pinigus į student banko sąskaitą (stipendijų kiekies yra ribotas).
Daugiau informacijos rasi čia.

 

University of Greenwich suteikia

Akademinių pasiekimų stipendija. Visi stojantys į bakalauro studijų programas gali gauti £2000 stipendiją pirmaisiais studijų metais. Ją gali gauti turintys gerus akademinius pasiekimus - bendras pažymių vidurkis brandos atestate bent 8.3 Jei turėsite gerus akademinius pasiekimus ir studijų metu galėsite gauti tokią pačią stipendiją ir 2 ir 3 studijų metais.

Daugiau informacijos rasi čia.

£200 parama. Gali gauti visi stojantys ir negaunantys jokios kitos stipendijos ar paramos iš šio universiteto. Papildomai aplikuoti nereikia, parama bus suteikta visiems, kurie gali ją gauti. Jums bus pervesta £200 į universiteto Smart Card kortelę ir pinigus galėsite išleisti studijų reikmėms ar asmeniniams pirkiniams.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

University of Huddersfield suteikia

Sitendija pirmakursiams. Universitetas suteikia 1000 stipendijų, kurių dydis yra £1000. Stipendiją gali gauti visi, kurie turi aukštus akademinius pasiekimus atitinkančius BBB – brandos atestato vidurkis turėtų būti ne žemesnis kaip 8. Taip pat stojančiojo šeimos metinės pajamos neturi viršyti £25000. Pildyti prašymo formos šiai stipendijai nereikia, ją gaus visi, kurie atitiks kriterijus. Stipendijos kiekis yra ribotas ir ji bus suteikiama tik atrinktiems kandidatams su aukščiausiais akademiniais pasiekimais.
Daugiau informacijos rasi čia.

 

University of Reading suteikia

Sportinių pasiekimų stipendija - kiekvienais studijų metais suteikia stipendiją tiems, kas profesionaliai sportuoja ir rodo gerus sportinius pasiekimus irklavimo sporto šakoje. Yra 2 tipų sportinių pasiekimų stipendijos:

John Nike stipendija £5000. Šią stipendiją skiria tiems, kas rodo labai gerus rezultatus ir turi šansų patekti į olimpines žaidynes.

Rowing stipendija iki £4000. Šią stipendiją skiria tiems, kas rodo gerus rezultatus ir turi šansų pretenduoti į medalius įvairiose žaidynėse, toliose kaip universitetų žaidynės.

Kad gauti šią stipendiją iki Liepos 15d. reikia užpildyti paraišką. Kaip ją pildyti informaciją rasi čia.

Daugiau informacijos rasi čia.

Iki £1000 vertės parama tiems, kurių šeimos metinės pajamos neviršija £25000 per metus. Parama išmokama grynais pinigais pirmaisiais studijų metais. Bus išmokėta iki £1000 vertės parama. Norint gauti šią paramą nereikia papildomai aplikuoti, reikia tiesiog pildant paskolos dokumentus Student Finance (agentūra, kuri suteikia paskolą studijų kainai padengti) papildomai užpildyti formą su informacija apie metines pajamas.

Daugiau informacijos rasičia.

 

University of Salford suteikia

Akademinių pasiekimų stipendija. Ją skiria universiteto vicekancleris ir gali gauti visi, stojantys ir turintys aukščiausius akademinius pasiekimus (ABB – brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 8.5.) Ši £2000 stipendija yra vienkartinė ir išmokama pirmaisiais studijų metais per 2 kartus (vasario ir gegužės mėnesiais). Stipendijų kiekis ribotas, kuo geresni yra tavo akademiniai rezultatai, tuo didesni šansai ją gauti.
Daugiau informacijos rasi čia.

 

University of St Andrews (Scotland) suteikia

Stipendijos atvykstantiems studentams. Universitetas gali pasiūlyti keletą skirtingų stipendijų. Pradedant tokiomis kaip būsto nuomos parama ir bangiant konkrečios studijų srities tokios kaip fizikos ir astronomijos mokslų ar matematikos ir statistikos mokslų stipendijomis.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

University of Sunderland suteikia

University of Sunderland stipendija. Į šią stipendiją gali pretenduoti tie, kurių šeimos metinės pajamos neviršija £42620, užpildę specialią paraiškos formą. Stipendijos dydis £2000 ir ji išmokama 2 vienkartinėmis išmokomis pirmaisiais ir antraisiais studijų metais. Stipendijų kiekis ribotas.
Daugiau informacijos rasi čia.

Atvykimo į studijų vietą parama. Stojantys į šią aukštąją mokyklą gali gauti nemokamą 12 mėnesių viešojo transporto bilietą arba £600 nuolaidą universiteto siūlomo būsto kainai kompensuoti. Paramos kiekis ribotas, todėl aukštoji mokykla informuos tuos, kurie galės ja pasinaudoti.
Daugiau informacijos rasi čia.

Studijų kainos nuolaida studijuojantiems išplėstines studijų programas. Vienkartinę studijų kainos nuolaidą, gali gauti visi, kurie stoja į išplėstines studijų programas. čia rasi išplėstinių studijų programų sąrašą. Gali būti suteikta studijų kainos nuolaida iki £2450 pirmaisiais studijų metais.
Daugiau informacijos rasi čia.

Studijų kainos nuolaida stojantiems į kalbų programas. Vienkartinę studijų kainos nuolaidą, gali gauti visi, kurie stoja į Modern Foreign Languages (Spanish arba French) studijų programą. Stojantiems suteikiama £1350 studijų kainos nuolaida. Aukštoji mokykla informuos tuos, kurie galės pasinaudoti šia parama.
Daugiau informacijos rasi čia.

Akademinių pasiekimų stipendija. £1000 stipendiją gali gauti visi stojantys į šią aukštąją mokyklą į ir turintys aukščiausius akademinius pasiekimus – ABB brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 8.5. Stipendija bus automatiškai suteikta tiems, kurie turės reikiamus akademinius pasiekimus ir bus išmokama grynaisiais po £1000 pirmaisiais antraisiais studijų metais.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

University of the West of England suteikia

Universiteto parama tiems, kurių šeimos metinės pajamos neviršija £25000 per metus. Parama išmokama grynais pinigais pirmaisiais studijų metais. Bus išmokėta £1000 vertės parama (tokią paramą gaus 80 stuentų). £500 vertės parama (tokią paramą gaus 1300 stuentų)  Norint gauti šią paramą nereikia papildomai aplikuoti, reikia tiesiog pildant paskolos dokumentus Student Finance (agentūra, kuri suteikia paskolą studijų kainai padengti) papildomai užpildyti formą su informacija apie metines pajamas. Parama bus skirta automatiškai tiems, kas ją gali gauti.

Daugiau informacijos rasi čia.

Sportinių pasiekimų stipendija. Universitets suteikia stipendijas profesionaliems ir gerus sportinius rezultatus rodantiems studentams. Galima gauti iki £1500 dydžio stipndiją. Kad ją gauti reikia pildyti paraišką, kurią rasičia.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

University of Ulster suteikia

Studijų kainos nuolaida. Studijų kainos nuolaida suteikiama tiems, kas sumoka pilną kainą už studijas gerokai anksčiau nei jos prasideda. £500 nuolaida tiems, kas pilną studijų kainą sumoka ne vėliau kaip Liepos mėnesį tais metais, kai pradeda studijas.

Akademinių pasiekimų stipendija. Universitetas suteikia 3 tipų pasiekimų stipendijas:

Akademinių pasiekimų stipendija. Universitetas suteikia 3 tipų pasiekimų stipendijas:

 • £1000 stipendija tiems, kas turi 3x C Grade akademinius pasiekimus, kurie atitinka – brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 7 ir 3 valstybiniai egzaminai turi būti išlaikyti ne mažiau kaip 70 procentų.
 • £2000 stipendija tiems, kas turi 3x B Grade akademinius pasiekimus, kurie atitinka – brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 8 ir 3 valstybiniai egzaminai turi būti išlaikyti ne mažiau kaip 85 procentais.
 • £3000 stipendija tiems, kas turi 3x A Grade akademinius pasiekimus, kurie atitinka – brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 9 ir 3 valstybiniai egzaminai turi būti išlaikyti ne mažiau kaip 95 procentais.

Pildyti prašymo formų nereikia, jei jūs galėsite jas gauti aukštoji mokykla apie tai informuos asmeniškai.
Daugiau informacijos rasi čia.

 

University of West London suteikia

University of West London parama. Universitetas, kartu su jame esančia John Smith’s parduotuvėle studijuojantiems bakalauro studijų programas suteikia iki £300 paramą, kurią perveda į student kortelę (UWL aspire card) ir tuos pinigus bus galima išleisti John Smith’s parduotuvėje. Parama pervedama į kortelę kasmet po £100.

Daugiau informacijos rasi čia.

Top-up studijų parama. Visi stojantys į tęstines (Top-up) studijų programas gali gauti £3000 paramą. Parama bus suteikta automatiškai visiems, kurie ją gali gauti, papildomai aplikuoti dėl šios paramos nereikia. Ji bus išmokama per 3 kartus po £1000 lapkričio, vasario ir balanidžio mėnesiais.

Daugiau informacijos rasi čia.

 

University of Worcester suteikia

Akademinių pasiekimų stipendija. Suteikiama £1000 stipendija tiems, kurie turi akademinius pasiekimus atitinkančius ABB – brandos atestato vidurkis ne mažesnis kaip 9. Stipendija bus automatiškai suteika tiems, kas atitiks jos reikalavimus, tačiau stipendijų kiekis yra ribotas. Stipendija bus išmokama per 3 kartus po £250 spalio ir vasario mėnesiais bei £500 gegužės mėnesį.
Daugiau informacijos rasi čia.

Akademinių pasiekimų stipendija studijuojantiems. Suteikia 100 stipendijų po £1000 svarų tiems, kurie per pirmuosius ar antruosius studijų metus rodo geriausius akademinius pasiekimus. Stipendijos suteikiamos automatiškai tiems, kurie parodo geriausius  pasiekimus.
Daugiau informacijos rasi čia.

Sportinių pasiekimų stipendija. Suteikia iki £2000 kiekvienais studijų metais stipendiją tiems, kas profesionaliai sportuoja ir rodo gerus sportinius pasiekimus. Stipendija suteikiama tiems, kurie kultivuoja kurią nors olimpinę sporto šaką. Stipendija paprastai būna suteikiama ne už praeities pasiekimus, o dabartyje rodomus rezultatus. Kad gauti šią stipendiją reikia pildyti paraišką.
Daugiau informacijos rasi čia.

Stipendija už aktyvų dalyvavimą universitete. Suteikia £1000 stipendijas tiems kas jau studijuoja ir universitete užsiima papildoma veikla (pvz.: savanorystė). Kad ją gauti reikia pildyti prašymo formą, kurią galima pildyti 2 kartus per metus.
Daugiau informacijos rasi čia.

 

Tilburg University

Šis universitetas gali pasiūlyti stipendijas stojantiems į magistro studijų programas (daugiausia humanitarinių ir socialinių mokslų fakultetuose). Tikslios stipendijos gavimo sąlygos ir aplinkybės priklauso nuo programos, tačiau daugeliu atvejų paraišką dėl stipendijos ir stojimo reikia atsiųsti anksčiau negu kastu.lt puslapyje nurodytas deadline‘as. Taip pat kreipiantis dėl stipendijos būtina jau turėti visus reikiamus stojimo dokumentus (įskaitant IELTS arba TOEFL sertifikatą ir Bakalauro Diplomą su vertimu) taip pat dažniausiai reikalaujamas papildomas motyvacinis laiškas. Stipendijos teikiamos tik patiems geriausiems studentams, todėl kuo geresni studijų rezultatai, tuo daugiau šansų, kad gausite stipendiją.
Daugiau informacijos apie stipendijų galimybes Tilburg universitete rasi šioje svetainėje, taip pat visais stipendijų šiame universitete klausimais galite parašyti konsultantei Julijai adresu julija@kastu.lt

Kelios tarptautinės organizacijos įsteigė Global Study Awards - stipendijų programą, kuriai paraiškas ištisus metus gali teikti visi užsienyje (šiame kontekste „užsienyje“ reiškia ne savo gimtojoje šalyje) studijas pradėję žmonės. Iš viso per metus įteikiamos 9 stipendijos geriausiems kandidatams. Daugiau apie šią galimybę gali paskaityti šioje svetainėje. Atkreipk dėmesį, jog norint gauti šią stipendiją galioja papildomos sąlygos: būtinai turi būti išlaikęs IELTS testą (net jei universitetas į kurį stoji to nereikalauja), privalu turėti galiojantį ISIC studento arba moksleivio pažymėjimą ir t.t. Taip pat, stipendija teikiama tik jau įstojusiems ir studijuojantiems žmonėms, kadangi kreipiantis dėl jos reikia pateikti priėmimo laišką bei parašyti rašinį apie savo studijų užsienio universitete patirtį.

 

Jeigu aplikuoji ar ketini aplikuoti į naujienoje minimas aukštąsias mokyklas, nepraleisk progos ir būtinai pasinaudok universitetų teikiamomis finansinėmis galimybėmis!
Į visus klausimus apie stipendijas ir kreipimosi dėl jų procesą tau pasiruošę atsakyti Kastu konsultantai :)