Konsultacija tavo mieste Sausio mėnesį!

2017-01-11

Jei svarstai šiais metais studijas pradėti kitoje šalyje, pats laikas pasidomėti kokios galimybės atsiveria Danijoje, Olandijoje, Anglijoje ar Švedijoje. Puikiai žinome, jog studijų programos, universiteto, šalies pasirinkimas nėra iš lengvųjų užduočių... Kiekvienam planuojančiam studijas svetur - kyla klausimų dėl stojimo proceso, anketos pildymo, prioritetų pasirinkimo. Dėl šios priežasties KASTU komanda ateina Tau į pagalbą - organizuojame NEMOKAMAS konsultacijas didžiuosiuose Lietuvos miestuose! Konsultacijų metų pasidalinsime savo sukaupta patirtimti bei atsakysime į visus tavo rūpimus klausimus!

Išsirink miestą ir laiką, kuriame tau patogiausia būtų dalyvauti konsultacijoje:

Ateik į konsultaciją, ir sužinok visus atsakymus apie studijas užsienyje! Norintys dalyvauti konsultacijoje, turi užpildyti registracijos formą (užtruks iki 1 min.). Registracijos formoje gali pasirinkti tau labiausiai tinkantį laiką (nuo 14:30 iki 17:00). Priminimą bei tikslią konsultacijos vietą pranešime Tavo nurodytu el. paštu!

 

 

P.S. Norinčių pasikonsultuoti Vilniuje laukiame kiekvieną darbo dieną Kastu biure (adresas Gedimino pr. 28/2) nuo 10:00 iki 18:00 valandos. Paskambink ar parašyk mums ir pasakyk kada Tavęs laukti :)