Pratęstas stojimų DEADLINE!

2017-01-09

Sulaukus daugelio prašymu bei pageidavimų - norime pranešti, jog pratęsiame stojimų terminus į Anglijos ir Olandijos universitetus. Taigi, jeigu dar nespėjai pilnai užpildyti savo stojimo anketos ar norėtumei ją papildyti/patobulinti - turi extra laiko, jog tai atliktumei! 


ANGLIJA:


Stojimai į visas studijų programas Anglijos universitetuose


IKI SAUSIO 14 d. 23:59


___

Stojimai TIK į šias studijų programas Olandijoje:

Hanze University of Applied Sciences, Groningen - Physiotherapy | Radboud University - Psychology | Tilburg University - International Business Administration | Tilburg University - Economics | Saxion University of Applied Science - Physiotherapy


IKI SAUSIO 13 d. 15:00

SVARBU: Visoms kitoms studijų programos Olandijoje numatytas standartinis anketos atsiuntimo terminas - Kovo 1 d.

Kastu suteikia Tau galimybę nemokamai konsultuotis ne tik su mūsų draugiška komanda, tačiau ir su studentais, kuriešiuo metu studijuoja užsienyje, viename ar kitame universitete. Jeigu Tave domina konkretūs klausimai dėl studijų programos, dėstomų dalykų, būsto ar darbo paieškos - drąsiai parašyk esamiems studentams per Facebook ar el. paštu! Jie mielai tau atsakys ir padės išsklaidyti visas baimes bei abejones :)

Taip pat gali pasiskaityti daugiau motyvuojančių įstorijų, kurios Tave padrasins ir įkvėps tavo tolimesniems stojimo etapams!