Kastu Eurotrip Danija!

2017-01-10

Suprantame, jog Tau smalsu pamatyti užsienio universitetus, susipažinti su jų mokymo metodais bei studijų sistema dar prieš stojant. Todėl pranešame džiugią naujieną tiems, kurie svarsto apie galimybę stoti į DANIJĄ - Kastu International organizuoja kelionę į atstovaujamas aukštąsias mokyklas Danijoje. Kelionė vyks:

Kelionės metu aplankysi Danijos aukštąsias mokyklas, įsitikinsi studijų kokybe bei susipažisi su studijų aplinka. Ekskursijų metu turėsi galimybę pamatyti, kaip Danijos aukštojo mokslo įstaigose vyksta paskaitos, susipažinsi su ten studijuojančiais studentais iš Lietuvos bei kitų pasaulio šalių ir tiesiogiai iš dėstytojų galėsi gauti atsakymus į Tau rūpimus klausimus. Žinoma, susipažinsi su kitais žmonėmis, kurie domisi studijomis užsienyje, ir linksmai praleisi laiką.

*Tikslus ir galutinis aukštųjų mokyklų sąrašas, kurias planuojame aplankyti šios kelinoės metus bus paskelbtas kelių savaičių bėgyje. 
 

O taip pat aplankysime BERLYNĄ!

Norėdamas  prisijungti prie šios puikios kelionės - užpildyk trumpą registracijos formą ir lauk tolimesnio laiško (vietų skaičius nuolat mažėja,nepramiegok). Taip pat gali pažiūrėti detalų kelionės planą!

Nakvynės vietos bus Danijos aukštosiose mokyklose, tad bus reikalingas miegmaišis ir čiužinys/kilimėlis. Papildomai rekėtų pasiimti apie 60 Eurų maistui, pramogoms bei viešojo transporto bilietams Aarhuso mieste. Ar pasiruošęs šiai įsimintinai kelionei? :) Visas nuotraukas iš praeitų metų Kastu Eurotrip gali rasti Kastu Facebooke ;)


 

Rokas
Ačiū už kelionę, labai patiko, jog nors ir keliavome visi iš skirtingų Lietuvos kampelių, labai daug skirtingų žmonių, bet bendras tikslas pažinti Daniją mus apjungė ir buvo smagu kartu leisti tas penkias dienas :)

Monika
Patiko universitetų pristatymas, smagi ir jauki vizitų atmosfera. Išties smagu, jog kelionės metu susitikti žmonės tapo gerais bičiuliais, su kuriais kaskart susirašome, prisimename įspūdžius ir planuojame drauge studijas.

Eimantė J.
Vieną labiausiai patikusį dalyką būtų sunku įvardyti, kadangi jų buvo begalės. Visų pirma, labai patiko žmonės, su kuriais kartu keliavome. Taip pat, pažinau Vokietiją bei Daniją. Labai džiaugiuosi, kad šios kelionės dėka nusprendžiau dėl savo ateities.

Ieva Z.
Patiko viskas! Susirinkęs kolektyvas, nepriekaištingas organizuotumas, nors ir pagal programą viską atlikdavom anksčiau, bet čia turbūt labiau pliusas nei minusas. Taip pat, labai įdomu buvo išgirsti lietuvių, studijuojančių Danijoje, nuomonę ir išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus. :)