Su KASTU sutaupyk kelionei į Daniją!

2017-06-05

Vasarai prasidėjus jau turbūt pradėjai galvoti, kaip būtų patogiausia nuvykti į Daniją :) 

Kastu siūlo pasinaudoti įmonės LitRed paslaugomis. Įmonė dirba jau aštuonerius metus ir užsiima keleivių ir krovinių vežimu iš Lietuvos į Daniją ir atgal. Keliausite naujuose patogiuose mikroautobusuose talpiomis bagažinėmis jūsų svarbiausiam bagažui. Kelionės vyksta po keletą kartų į savaitę, todėl kiekvienas gali kelionių grafike išsirinkti sau patogiausią laiką.Kastu bendradarbiavimas su Litred užtikrins dar patogesnę ir malonesnę kelionę. Kiekvienas, besiregistruojantis kelionei ir registracijos formoje įvedęs nuolaidos kodą „2017-KASTU“ galės džiaugtis tokiomis privilegijomis:

  • 5% nuolaida kelionei iš Lietuvos į Daniją arba iš Danijos į Lietuvą;

  • 10% nuolaida siuntinio gabenimui iš Lietuvos į Daniją arba iš Danijos į Lietuvą;

  • Visi Kastu kodą įvedę klientai bus nuvežti iki pat durų;

  • Su savimi bus galima pasiimti du didelius lagaminus (išmatavimai: 80cm x 50cm x 30cm) į bagažinę ir vieną nedidelį rankinį bagažą į saloną (be Kastu kodo, galima imti tik vieną didelį lagaminą;)

Kelionės grupes bus pasistengta sudaryti taip, kad kartu keliautų kuo daugiau Kastu studentų – taip ir kelias neprailgs ir turėsite progą susipažinti su būsimais mokslo draugais.Nuolaidos kodas galioja iki 2018 metų kovo mėnesio, todėl jo teikiamais privalumais galėsite pasinaudoti ne kartą ;)