Tapk studentu per 20 minučių!

2017-06-20

Ką galėtumei nuveikti per 20 min.? Su draugu išgerti puodelį kavos, perskaityti vieną ar kitą straipsnį naujienų portale, peržiūrėti keletą YouTube filmukų...

arba

Užsitikrinti norimą studijų vietą ir gauti oficialų priėmimo laišką iš Didžiosios Britanijos universiteto! 

Jau Liepos 17-18 dienomis į Vilnių, Kauną, Klaipėdą ir Šiaulius atvykstą atstovai iš 4 Didžiosios Britanijos universitetų:

Registruokis į susitikimą, išsirink tave dominančias studijų programas ir universitetus, sudalvauk 20 min. pokalbyje ir gauk kvietimą studijuoti! O geriausia tai, jog norint įstoti į šiuos universitetus nebūtina laikyti IELTS testo, užtenka turėti Brandos Atestatą (žiūrėk  tikslius reikalavimus žemiau).

 

Kaip tapti studentų per 20 min.?

Norėdamas gauti oficialų prieimo laišką iš universiteto - tavęs laukia super paprasti žingsniai:

  1. Užpildyk registracijos formą
  2. Pasiimk su savimi brandos atestatą
  3. Atvyk į susitikimą su universiteto atstovu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Šiauliuose
  4. Po pokalbio su universitetu atstovu gausi oficialų priėmimo laišką. 

Tolimesnį tavo stojimą po gauto priėmimo laiško padės sutvarkyti KASTU komanda, tad tau bus mažiau rūpesčių.Stojimo reikalavimai

Registracija

Norėdamas dalyvauti pokalbiuose su universiteto atstovais - tau tereikia užpildyti trumpą registracijos formą. Šioje formoje pažymėsi su kuriais universiteto atstovais norėtumei pasikalbėti bei kokiomis studijomis tu labiausiai domiesi. Po sėkmingos registracijos atsiųsime tau el. laišką, kuriame pateiksime tavo individualų atvykimo laiką bei konkrečia vietą.

REGISTRACIJOS FORMA.


 

Renginio dalyviai - Universitetai

De Montfort University

Modernus ir labai aktyvus universitetas, įsikūręs viename iš dešimt didžiausių Jungtinės Karalystės miestų – Lesteryje. De Montfort University siūlo ypač platų programų pasirinkimą (virš 130 specialybių!) ir atitinkamai dideles mokslininko karjeros galimybes, jeigu studijas norėsi tęsti (virš 70 mokslinių grupių tokiose svarbiose srityse kaip vėžio tyrimai ar dirbtinio intelekto tobulinimas). De Montfort University – vientelis universitetas Jungtinėje Karalystėje siūlantis batų dizaino studijas ir vienas iš kelių siūlančių tokį didelį dizaino specialybių pasirinkimą apskritai. Ne veltui skaityti paskaitų į De Montfort University atvyksta geriausi mados dizaineriai, ne veltui čia vyksta ir plačiai žinomos mados savaitės ir kūrybos simpoziumai. Visiems verslo fakulteto studentams pabaigusiems du kursus, siūloma vienerių metų praktika. Suteikiama galimybė įsidarbinti tokiose puikiai žinomose įmonėse kaip: ,,HSBC“, ,,Siemens“, ,,Intel“ ir daugelyje kitų. 

Universitas gali pasiūlyti 139 bakalauro studijų programas.

University of Northampton

Puikus lanksčios Jungtinės Karalystės švietimo sistemos pavyzdys, nes čia savo pasirinkimą ras visi: tie, kuriuos domina kiek trumpesnės trukmės studijos orientuotos į konkrečios profesijos įgyjimą bei praktines žinias; tie, kurie nori daugiau teorinių žinių bei platesnio profilio išsilavinimo; ir netgi tie, kurie svajoja apie tikrą mokslininko karjerą! The University of Northampton siekia, kad studentai išsiaiškintų visus jiem kylančius klausimus, todėl kiekvienoje paskaitoje garantuojamas vadinamasis „contact time“ (kontaktinis laikas), kuris yra skirtas ne tik efektyvesnio išmokimo užtikrinimui, bet ir bendradarbiavimui bei tarpusavio supratimui ugdyti. Dažniausiai „kontaktinis laikas“ vyksta diskusijų metu mažose grupelėse; „Online“ pokalbio metu; Seminaruose; Susitikimuose su specialistais iš šono (darbdaviais, karjeros konsultantais). Studentai iš užsienio turi dar vieną ypatingą galimybę – naudotis „Student Support“ programa, skirta padėti tiems, kurie dėl kalbinio barjero ar kitų neskalndumų nespėja pasivyti kitų ar tiesiog turi papildomų klausimų. 

Universitas gali pasiūlyti 145 bakalauro studijų programas.

Swansea University

Įsikūręs pasakiško grožio Jungtinės Karalystės dalyje – Velse. Smelėti paplūdimiai, žalios kalvos, jūrinio vėjo gludinamos uolos ir senoviniai miestai bei kaimai – visa tai pasiekiama ranka, jeigu pasirinksi studijuoti Swansea University. Galbūt dėl įkvepiančios aplinkos, galbūt dėl iš gamtos gaunamų jėgų bei ramybės, Swansea University studentai pasižymi ir puikiais studijų rezultatais bei pasiekimais. Swansea University pagrindinė sritis – moksliniai tyrimai. Būtent todėl daugelis šį universitetą baigusių absolventų toliau lieka dirbti universiteto tyrimų grupėse ar kitaip vykdo mokslinę veiklą už kurią universitetas nominuojamas vienu iš 30-ties geriausių universitetų pagal mokslinių tyrimų kriterijų. Žinant, kokia pasaulinio garso mokslininkų „sankaupa“ ir konkurencija yra Jungtinėje Karalystėje, tai – labai geras rezultatas. Kitas svarbaus dėmesio įvertinimas – „5 star rating in the QS Stars quality assessment“. Tokio pačio lygio įvertinimą turi tokie žinomi universitetai, kaip Oksfordas ar Harvardas!

Universitas gali pasiūlyti 134 bakalauro studijų programas.

University of West London

Nr.1 Londone pagal studentų pasitenkinimą. Net 9 iš 10 programų sulaukia 100% studentų pasitenkinimo bei puikių įvertinimų. Tokie rezultatai leidžia universitetui ne tik eilę metų išlikti modernių Jungtinės Karalystės universitetų lyderiu, bet ir laimėti įvairias netradicines nominacijas, pavyzdžiui kaip „Metų augimas“, „Metų įkvėpimas“ ir panašiai. University of West London siekia ugdyti savo srities profesionalus turinčius maksimalias galimybes išskirtinei karjerai. Tam suteikiamos visos sąlygos: žymūs dėstytojai, mainai su tokiomis kompanijomis kaip: „Amazon, „Nikon Foundation“, „the English Chamber Orchestra“, „Hilton Worldwide“, „Middlesex Law Society“,  „British Airways“. Vakarų Londonas yra ypač patraukli Londono dalis. Čia saugu, čia gausu augančių verslo bendrovių, parkų, čia ramu, bet norintys nesunkiai ras ir studentiškų bei kultūrinių pramogų. 50 milijonų svarų –  tiek neseniai investuota į studentų miestlį, kuriame, galimai, gyvensi ir tu!

Universitas gali pasiūlyti 90 bakalauro studijų programų.

 

Padėsime tau lenvai įstoti
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Konsultantas
Vytautas Murauskas
arrow
arrow