Kastu Eurotrip Olandija!

2017-09-27
Svajoji apie studijas Olandijoje ir vis dėliojiesi pliusus bei minusus? Pagelbėsime tau apsispręsti – Kastu International organizuoja kelionę į atstovaujamas aukštąsias mokyklas Olandijoje.

Kelionės metu aplankysi Nyderlandų universitetus, galėsi pabendrauti su ten jau studijuojančiais studentais iš Lietuvos, o kartu susipažinsi ir su bendraminčiais, kurie kaip ir Tu ketina studijuoti Olandijoje! Negana to, kartu aplankysi ir pačią Vokietijos sostinę – Berlyną!

  • Kelionės metu apžiūrėsi Olandijos universitetus iš arti
  • Galėsi sudalyvauti paskaitose
  • Turėsi galimybę gyvai konsultuotis visais tau rūpimais klausimais su universitetų atstovais ar čia studijuoti atvykusiais studentais iš Lietuvos
  • Apžiūrėsi Olandiją
  • Į Lietuvą parsiveši kalną gerų emocijų!

Kelionės metu aplankysime

Universitetai, kuriuos planuojame aplankyti kelionės metu ir įdomūs faktai apie juos:

UniversitetasFaktasStudijų programos

Šiame universitete dėsto daugiau nei 4500 dėstytojų!

21

Jau šešis kartus iš eilės yra išrinktas geriausiu universitetu Nyderlanduose (pagal the Dutch university information guide Keuzegids Universiteiten).

Be to, Radboundo universitetas dar vadinamas ministrų kalve – jį yra baigę nemažai Olandijos ministrų pirmininkų.

12

Viena iš žymių alumni - Carice van Houten, Game of Throne suvaidinusi Melisandre of Asshai ir Andre Leonas Mari Nikolia Rieu – pasaulinio garso smuikininkas, dar vadinamas “Valso Karaliumi”.

5

Hotel management school Mastrich veikia jau nuo 20 a vidurio ir turi savo mokomajį viešbutį, kuriame studentai iš karto gali įtvirtinti žinias praktikoje.

1

WdKA yra baigę daug garsių menininkų, tokių kaip fotografas Piet Zwart, dailininkas Willem van Veldhuizen, skulptorius Pieter Antonie (Piet or Pieter) van Stuivenberg ir kiti.

11

Tarptautinės verso programos – stipriausia RBS pusė – RBS turi pasirašiusi sutartis su daugybe tarptautinių įmonių, kuriose studentai gali atlikti praktiką, taip pat jau studijų metu studentai sperendžia realias įmonėse iškilusias problemas.

4

*Ekskursijos į Willem de Kooning Academy ir Rotterdam Business School vyks vienu metu, todėl reikės pasirinkti vieną aukštąją. Nenusimink, kelionės metu aplankysime ir visus kitus sąraše esančius universitetus!

Į kelionės kainą (150 Eur) įskaičiuota:

  • Kelionė autobusu pirmyn - atgal
  • 1 Nakvynė hostelyje (Olandijoje)
  • Apsilankymas Berlyne
  • Dalinis maitinimas (universitetuose)
  • Bent 4 ekskursijos universitetuose

 

Noriu! Kaip užsiregistruoti?

Norėdamas prisijungti prie šios šaunios kelionės užpildykregistracijos formą ir lauk mūsų laiško su visomis detalėmis. Papildomai į kelionę reikėtų pasiimti apie 50 Eurų maistui, muziejams, pramogoms bei viešojo transporto bilietams!

Akimirkos iš praėjusios kelionės į Olandiją

Daugiau akimirkų - mūsų Facebook paskyroje.

Moksleivių atsiliepimai apie kelionę

Akvilė
Vadovai buvo labai geri, pati šalis kaip Olandija skiriasi nuo Lietuvos labai daug kuo... žmonės draugiškesni, visi labai malonūs vieni kitiems :)) Važiavau su labai fainais ir linksmais žmonėmis todėl, tai buvo geriausias trip'as mano gyvenime.

Jonas V.
Noriu padėkoti šiai įmonei, kad suteikė man galimybę nuvykti į Olandija, aplankyti universitetus, pažinti miestą, gyventojus ir man labai tai padėjo, nes man pakankamai davė informacijos, kaip reikės darbą suieškoti, apgyvendinimą susirasti ir svarbu, kad turiu su kuo susirašinėti iš Olandijos, jei kils klausimų ar problemų dėl atvykimo. Taigi ačiū jums labai :)

Marius K.
Nesitikėjau, kad visi bus nusiteikę taip draugiškai, patiems vedėjams nestigo idėjų, kaip kelionę padaryti linksmesnę, jaunatviško mąstymo taip pat nestokota. Vykau be draugų, todėl maniau, kad nebus taip linksma, tačiau klydau, susiradau daug naujų, o ir pažintys su užsienio studentais ar šiaip kitų valstybių gyventojais vis dar prisiminus kelia šypseną. Nesigailiu, kad vykau ir be abejonės važiuočiau į šį eurotripą dar kartą!

Atsakysime į visus tavo klausimus!
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Konsultantas
Vytautas Murauskas
arrow
arrow