Naujas partneris Nyderlanduose - University of Twente!

2017-12-18
KASTU international papildė savo partnerių sąrašą Nyderlanduose dar vienu universitetu - University of Twente! 

The University of Twente – visiškai modernus universitetas, ruošiantis profesionalus jau net ne dabarčiai, o netolimai ateičiai. O netolima ateitis, kaip teigiama universiteto filosofijoje, priklauso nuo to, kaip technologijos paveiks visuomenę bei nuo to, kaip žmonės sugebės šias technologijas panaudoti ateityje. Senatvinių procesų prevencija pasitelkiant technologijas, povėžinių simptomų mažinimas „online“ intervencijomis, kultūros ir ekologijos palaikymas moderniausiais sprendimais: tai tik kelios iš temų, kurias nagrinėja The University of Twente studentai ir absolventai.

Ar tu pasiruošęs surasti atsakymus?

 

University of Twente iš kitų universititetų išsiskiria tuo, kad siūlo studijų programas tiek tiksliųjų, tiek socialinių mokslų srityse. Pagrindinis dėmesys universitete skiriamas ne tik skaitmeninėms technologijoms ar inžineriniams dėsniams, bet ir jų įtakos žmogui ir visuomenei studijoms. Taigi, pagrindinis studijų tikslas nėra tiesiog įsiminti kuo daugiau faktų, bet suprasti, KAIP galima keisti bei įtakoti vienus ar kitus pasaulyje vykstančius procesus ar žmonių elgesį bei KAIP  spręsti įvairias problemas su kuriomis susiduriame ar netrukus susidursime.

Versliausias universitetas Nyderlanduose!

Verslumas bei gebėjimas žinias paversti realybe – dar vienas iš universiteto tikslų. Čia tu galėsi ne tik plėtoti savo idėjas verslo inkubatoriuose ar įvairiuose dirbtuvėse, bet ir atlikti praktiką vienoje iš 400 įmonių su kuriomis universitetas bendradarbiauja! „Ateties klasė“ ir 3D dizaino laboratorija: tai tik dalis  modernių ir interaktyvių mokymo įrankių kuriuos siūlo universitetas.

Tarp 1%  geriausių pasaulyje

Ypač moderni mokymo sistema bei aktualus dalyvavimas mokslo gyvenime neabejotinai prisideda prie jo laikymosi labai aukštose pozicijose. Apačioje gali pamatyti 2016 metų duomenis:

  • CWTS LEIDEN RANKING: 126 vieta
  • TIMES HIGHER EDUCATION WORLD UNIVERSITY RANKING:153 vieta
  • QS WORLD UNIVERSITY RANKING:  179 vieta
  • SHANGHAI WORLD TOP: 500
  • (ACADEMIC RANKING OF WORLD UNIVERSITIES, ARWU): 301 vieta

Daugiau informacijos apie UVIVERSITY OF TWENTE rasi čia!