Įspūdžių pilnas Kastu eurotripas į Olandiją - registruokis!

2018-03-22
Svajoji apie studijas Olandijoje ir pasiilgai nepamirštamų įspūdžių, o ir naujų draugų susirasti būtų neprošal? Tuomet privalai prisijungti prie jau paskutiniojo šį sezoną eurotripo'o į Olandiją!  Juk rinktis universitetą pagal jo reklaminį bukletą prieš tai jo nepamačius - tas pats, kas pirkti automobilį prieš tai jo niekada neišbandžius!
 • Kelionės metu įsitikinsi, ar nori studijuoti Olandijoje;
 • Apžiūrėsi Olandijos universitetus iš arti, netgi galėsi sudalyvauti universitetų paskaitose;
 • Gyvai konsultuosies tau rūpimais klausimais su universitetų atstovais ar čia studijuoti atvykusiais studentais iš Lietuvos;
 • Susipažinsi su bendraminčiais, kurie kaip ir Tu ketina studijuoti Olandijoje;
 • Aplankysi Berlyną, kuriame turėsi laisvo laiko;
 • Į Lietuvą parsiveši kalną gerų emocijų ir naujų draugų!

Kelionės metu aplankysime:

Detalus kelionės grafikas:

Patariame jį atsispausdinti ar išsisaugoti telefone! Kelionės grafike taip pat rasite dalykus, kuriuos rekomenduojame pasiimti į kelionę :)

Į kelionės kainą (165 Eur) įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu pirmyn - atgal
 • 1 nakvynė viešbutyje (Olandijoje)
 • Apsilankymas Berlyne
 • Dalinis maitinimas (universitetuose)
 • Bent 4 ekskursijos universitetuose

 

Noriu! Kaip užsiregistruoti?

Norėdamas prisijungti prie šios šaunios kelionės užpildyk  registracijos formą ir lauk mūsų laiško su visomis detalėmis. Papildomai į kelionę reikėtų pasiimti apie 50 Eurų maistui, muziejams, pramogoms bei viešojo transporto bilietams!

Akimirkos iš praėjusios kelionės į Olandiją

Daugiau akimirkų - mūsų Facebook paskyroje.

Moksleivių atsiliepimai apie kelionę

Akvilė
Vadovai buvo labai geri, pati šalis kaip Olandija skiriasi nuo Lietuvos labai daug kuo... žmonės draugiškesni, visi labai malonūs vieni kitiems :)) Važiavau su labai fainais ir linksmais žmonėmis todėl, tai buvo geriausias trip'as mano gyvenime.

Jonas V.
Noriu padėkoti Kastu, kad suteikė galimybę nuvykti į Olandija, aplankyti universitetus, pažinti miestą, gyventojus, tai man labai padėjo, nes gavau labai daug informacijos ir dabar jau žinau viską apie studijas Olandijoje, patarimus, kaip ieškoti pirmojo darbo ten, viską apgyvendinimą, o geriausia viso to dalis, kad jau turiu su kuo susirašinėti iš Olandijos, jei kils klausimų ar problemų dėl atvykimo. Taigi ačiū jums labai :)

Marius K.
Nesitikėjau, kad visi bus nusiteikę taip draugiškai, patiems vedėjams nestigo idėjų, kaip kelionę padaryti linksmesnę, jaunatviško mąstymo taip pat nestokota. Vykau be draugų, todėl maniau, kad nebus taip linksma, tačiau klydau, susiradau daug naujų, o ir pažintys su užsienio studentais ar šiaip kitų valstybių gyventojais vis dar prisiminus kelia šypseną. Nesigailiu, kad vykau ir be abejonės važiuočiau į šį eurotripą dar kartą!

Atsakysime į visus tavo klausimus!
Julija Petrovaitė
Studijų užsienyje koordinatorė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Studijų užsienyje koordinatorius
Vytautas Murauskas
arrow
arrow