Naujas partneris Anglijoje – University of Bradford!

2018-05-23
Puikios žinios besirenkantiems studijas Anglijoje – papildėme savo partnerių sąrašą dar vienu universitetu - University of Bradford! Čia galėsi rinktis net iš 115 bakalauro ir 52 magistro programų.

Draugiškiausias Didžiojoje Britanijoje

Pagal „International students barometer“, University of Bradford yra pats draugiškiausias studentams Europoje ir net trečias pagal draugiškumą pasaulyje. Pagal apgyvendinimo kainą (tavo naudai) tai yra ketvirtas universitetas Didžiojoje Britanijoje! Didelį dėmesį studentų gyvenimo sąlygoms rodo ir ypač moderniai ir patogiai įrengtas studentų miestelis – pirmais studijų metais gyvenamoji vieta čia garantuojama kiekvienam studentui.  Kur praleisti laisvalaikį taip pat ras kiekvienas: nuo kino teatro iki galerijos, nuo teniso kortų iki laipiojimo sienos ar 25 m baseino.

Žalia žalia, kur dairais

Net tris ketvirtadalius miesto dengia žaluma, o palyginus netoliese vilioja net keturi, ežerais pasipuošę, nacionaliniai parkai. Na, o jei kartais atsibostų žaluma, gali sėsti į traukinį ir už 20 min būti dar dvigubai didesniame mieste – Lidse.

 

 

Tapk tikru „deksteriu“

University of Bradford yra vieta, kurioje tu, jau studijuodamas, galėsi pajauti tikro mokslininko gyvenimo skonį – net 96 proc. mokslinių tyrimų atliktų šiame universitete yra pripažįstami kaip ypatingos reikšmės pasaulio mokslo gyvenime. Tam sudaromos ir visos sąlygos: nuo modernių laboratorijų medicinos ar chemijos mokslų studentams iki virtualių erdvių virtualios realybės, žaidimų, ar medijų studentams. Stipriausi tyrimai atliekami medicinos (vėžio, odos ir plaukų ląstelių tyrimai), medžiagų chemijos, farmacijos, archeologijos ir vizualinių mokslų srityse.

Beje, jeigu svajoji savo gyvenimą sieti su medijomis ar kinu, pirmas UNESCO filmų miestas Bredfordas  gali tapti puikiu įkvėpėju – čia nufilmuota daugybė filmų ir tai daroma iki šiol. Kas žino, galbūt pirmąjį universitete susuksi ir tu?

Čia rasi daugiau informacijos apie universitetą ir stojimo reikalavimus.

Pamatyk University of Bradford aplinką ir studentų bendrabučius!

 

Turi klausimų dėl stojimo? Susisiek!
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Konsultantas
Vytautas Murauskas
arrow
arrow