Tapk studentu per 20 minučių!

2018-06-29
Po sunkiausių ever brandos egzaminų jau laidoji paskutines viltis kažkur įstoti? O galbūt tik dabar pastebėjai, kad stojimo deadline'ai atėjo į pabaigą? Relax, mūsų komanda dirba tam, kad tau padėtų! 

Po egzaminų sesijos sulaukėme be galo daug jūsų žinučių, klausiančių, ar stojant į užsienį žiūrima į egzaminų rezultatus ir ar dar galima kažkur įstoti. Turime tau dvi geras naujienas ;)


Pirmoji - užsienio universitetams tu esi svarbus kaip asmenybė, todėl lemiamą vaidmenį priėmime vaidina ne tavo egzaminų rezultatai, o asmeninės savybės ir noras realizuoti save pasirinktoje srityje.


Antroji – taip, įstoti dar galima. Kaip? Skaityk žemiau.

 

Paprasta kaip 2 + 2

Viskas labai paprasta – tau tereikia užsiregistruoti į interviu, atėjus reikiamai dienai pasiimti su savimi brandos atestatą ir atvykus į renginio vietą sudalyvauti 20 minučių pokalbyje su universitetu. Nereikės laikyti nė IELTS testo!

Renginys ir stojimas yra visiškai nemokamas.


Į Lietuvą atvyksta šie universitetai:

 

 

University of Northampton (Anglija)
Puikus lanksčios Jungtinės Karalystės švietimo sistemos pavyzdys, nes čia savo pasirinkimą ras visi: tie, kuriuos domina kiek trumpesnės trukmės studijos orientuotos į konkrečios profesijos įgijimą bei praktines žinias; tie, kurie nori daugiau teorinių žinių bei platesnio profilio išsilavinimo; ir netgi tie, kurie svajoja apie tikrą mokslininko karjerą! Nors universiteto miestas Nortamptonas (angl. Northampton) ir nėra labai didelis, studentų gyvenimas čia tikrai verda: pramogų gausu tiek pačiame studentų miestelyje, tiek už kiek daugiau nei 100 km esančiame Londone. Tiems, kurie siekia ne tik pramogauti, bet ir tobulėti, sudarytos puikios sąlygos: universitetas bei jo partneriai siūlo virš 85-kių skirtingų veiklų!
University of West London (Anglija)
Nr.1 Londone pagal studentų pasitenkinimą. Tokie rezultatai leidžia universitetui ne tik eilę metų išlikti modernių Jungtinės Karalystės universitetų lyderiu, bet ir laimėti įvairias netradicines nominacijas, pavyzdžiui kaip „Metų augimas“ ar „Metų įkvėpimas“. University of West London siekia ugdyti savo srities profesionalus, turinčius maksimalias galimybes išskirtinei karjerai. Tam suteikiamos visos sąlygos: žymūs dėstytojai, mainai su tokiomis kompanijomis kaip: „Amazon, „Nikon Foundation“, „the English Chamber Orchestra“, „Hilton Worldwide“, „Middlesex Law Society“, „British Airways“. Vakarų Londonas yra ypač patraukli Londono dalis. Čia saugu, gausu augančių verslo bendrovių, parkų. Čia ramu, bet norintys nesunkiai ras ir studentiškų bei kultūrinių pramogų. 50 milijonų svarų – tiek neseniai investuota į studentų miestelį, kuriame, galbūt, nuo rudens gyvensi ir tu!
HZ University of Applied Sciences (Nyderlandai)
Net 6 metus iš eilės ‘Keuzegids Hoger Onderwijs’ (Guide to Higher Education) apklausoje universitetas reitinguojamas tarp 3 geriausių taikomųjų mokslų universitetų Olandijoje. Ne veltui – universitetas orientuojasi ne į kiekybę, o į kokybę: nedideles studentų grupes, individualų dėmesį, visas reikiamas technologijas ir glaudų bendradarbiavimą su darbdaviais. Vandens ir žemės turizmas, logistika, verslas – tai pagrindinės ir universitetui strategiškai svarbios kryptys. Juk HZ University of Applied Sciences įsikūręs prie jūros, kur tuo pačiu galėsi pravėdinti galvą po mokslų ;) HZ University of Applied Sciences taip pat siūlo gilintis ir į kitas specialybes, o esant geriems rezultatams, žinias dar labiau pagilinti pritaikant jas realiuose projektuose ar tarptautiniame lygmenyje.

Noriu dalyvauti! Kaip?

1. Registruokis

Užpildyk registracijos formą

2. Pasiimk brandos atestatą

Renginio dieną su brandos atestatu atvyk į susitikimą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje arba Šiauliuose

3. Įstok per 20 minučių

Po pokalbio su universitetu atstovu iš karto gauk oficialų priėmimo laišką ir mėgaukis vasara, kol bendraklasiai dar lauks atsakymų iš LAMA ;)

Registracija

Registracijos formoje galėsi pasirinkti tau tinkantį miestą ir universitetą, su kuriuo norėsi dalyvauti pokalbyje. Informaciją apie tikslų tau paskirtą interviu laiką ir vietą gausi el. paštu po sėkmingai užpildytos registracijos.

  • Vilniuje - liepos 17 d. (antradienį) 09:00 - 11:30
  • Kaune - liepos 17 d. (antradienį) 14:00 - 16:30
  • Klaipėdoje - liepos 18 d. (trečiadienį) 09:00 - 11:30
  • Šiauliuose - liepos 18 d. (trečiadienį) 14:30 - 17:00

 
Stojimo reikalavimai:

 University of Northampton University of West LondonHZ University of Applied Sciences
Anglų kalbos vidurkis B2 lygiu8 ir daugiau8 ir daugiau-
Bendras pažymių vidurkis7 ir daugiau7 ir daugiau-
Anglų kalbos valstybinis egzaminasNebūtinasNebūtinasBūtina bent laikyti
Brandos atestatasBūtinasBūtinasBūtinas

 

Turi klausimų? Susisiek!
Laima Namajūnaitė
Konsultantė
Laima Namajūnaitė
Julija Petrovaitė
Konsultantė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Konsultantas
Vytautas Murauskas
arrow
arrow