Pradėk studijas Kinijoje jau 2019 m. rugsėjį!

2018-09-26
Mokslo metų pradžia asocijuojasi su naujomis pradžiomis ir galimybėmis. Šie mokslo metai startavo su naujiena ir pas mus – Kastu garsiai skelbia naują studijų kryptį – KINIJĄ.

Pirmieji Baltijos šalyse pradedame dirbti su pilnomis bakalauro ir magistro studijų programomis Kinijoje. Tu gali būti vienas iš tų, kurie 2019 m. rugsėjį kels sparnus į Aziją ir pradės studijas viename iš dešimties mūsų partnerinių universitetų Kinijoje!

Palankios sąlygos ir ateities perspektyvos

Kinija yra trečia daugiausiai tarptautinių studentų turinti valstybė pasaulyje ir tampa alternatyva tradicinėms tarptautinių studentų šalims, tokioms kaip Didžioji Britanija ar Nyderlandai. Kas vilioja studentus į Azijos supervalstybę – Kiniją?

Visų pirma, Kinija žavi technologijomis ir nesustojančiu gyvenimo tempu. Tai vieta, kurioje technologijos pasitinka kiekviename žingsnyje, o gyvenimas be išmaniųjų programėlių – neįsivaizduojamas. 

Jie pasirinko Kiniją

Tai šalis, kurioje veikia net 500 didžiausių pasaulinių kompanijų, kurių dalimi gali tapti ir tu.

 

Tarptautinių studentų pranašumas

Tarptautiniams studentams Kinijoje sąlygos studijuoti yra palankesnės nei vietiniams – mažesni stojimo reikalavimai, geresni bendrabučiai ir didesnės stipendijos. Tiesa, vidutiniškai studijos kainuoja 2000 – 5000 eurų, tačiau tarptautiniai studentai turi galimybę gauti stipendiją, kuri padengia studijų, bendrabučio ir sveikatos draudimo kainą bei kiekvieną mėnesį skiria iki 300 eurų išmoką pragyvenimui.

Dėl spartaus šalies augimo, tarptautiniai studentai, turintys patirties gyvenant Kinijoje, suprantantys žaibiškai augančią rinką, sugebantys bent minimaliai susikalbėti kinų kalba bei suprantantys jų kultūrą - turi didelį pranašumą pasaulinėje arenoje. Nepriklausomai nuo srities, ar svajoji dirbti nevyriausybinėje organizacijoje ar siekti karjeros finansų, inžinerijos ar medicinos sektoriuje, studijos Kinijoje yra didžiulis pranašumas globaliame pasaulyje!

Puikios karjeros galimybės

Kinija yra fantastiška vieta pradėti karjerą – kokybiškos ir nuolat tobulinamos studijos, platus studijų programų pasirinkimas, naujos kultūros pažinimas, ryšių užmezgimas su studentais iš visų pasaulio, ir svarbiausia – atsiveriančios karjeros galimybės.

Skamba įdomiai, tiesa? Sąlygos - puikios, ateities perspektyvios - daug žadančios. O kur dar palankios galimybės keliauti, papildomai užsidirbti, ragauti tradicinio maisto ir susirasti draugų iš viso pasaulio... Viskas tavo rankose, pasiskaityk daugiau apie pačią šalį, studijas, Kinijos švietimo sistemą ir finansus mūsų tinklapyje. Išdrįsk ir užsigarantuok sau galimybių kupiną ateities karjerą.

10 priežasčių rinktis Kiniją

Nori sužinoti daugiau?

Tu turi klausimų - o mes turime atsakymų. Užsuk į nemokamą konsultaciją mūsų ofise Vilniuje arba registruokis į konsultacijas kituose miestuose. Prie arbatos puodelio papasakosime viską apie studijas Kinijoje ir ne tik. Žemiau rasi mūsų kontaktus, lauksim Tavo laiško / skambučio!

Kastu konsultantai
Julija Petrovaitė
Studijų užsienyje koordinatorė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Studijų užsienyje koordinatorius
Vytautas Murauskas
Justė Skiutytė
Konsultacijos apie studijas Danijoje (studentė iš Danijos)
Justė Skiutytė
arrow
arrow