Kitoks interviu su Andriumi – studento gyvenimas Roterdame

2018-10-22
Šį kartą Kastu komanda pakeitė aplinką ir pasikvietė Olandijos studentą - pasivaikščioti! Pasivaikščiojimo metu pakalbinome Andrių - antrakursį Rotterdam Business School studentą.

Andrius šiuo metu studijuoja International Business and Management ir apibūdina studijas Olandijoje, kaip vieną geriausių dalykų gyvenime. Kodėl Olandija ir kaip viskas prasidėjo? Kaip atrodo studento dienos Roterdame? Andrius atsakymai „platesni“ nei mūsų klausimai, tad naudinga informacija garantuota!

Dvejojęs tarp Danijos ir Olandijos ir visgi pasirinkęs studijas Nyderlanduose, Roterdamo mieste, Andrius šiuo metu studijuoja International Business and Management. Be studijų, Andrius dirba studentų ambasadoriumi, kuriuo gali tapti kiekvienas itin motyvuotas studentas. Studijos Roterdam Business School, anot studento, yra ne tik įdomios, bet naudingos ir praktikškos. Pavyzdžiui, kitais metais laukia tarptautinis projektas Majamyje, kurio metu, paskaitų teorinės žinios bus 100 % pritaikytos praktikoje.

Andriaus gyvenimas Roterdame

Studentų ambasadoriaus darbas ir tarptautinis projektas Majamyje

 

Andrius ne kartą pabrėžia tiek tarptautines galimybes, tiek sutiktus žmones iš viso pasaulio. Universitetas suteikia sąlygas atlikti praktiką bet kuriame pasaulio krašte, o paskaitose su skirtingų kultūrų žmonėmis plečia akiratį ir skatina tolerantiškumą.

Tai tik keletas temų, kurias aptarėme su Andriumi. Daugiau atsakymų apie studijas, laisvalaikį, gyvenimą Roterdame, studentų ambasadoriaus darbą ir ko Andrius pasiilgsta būdamas Olandijoje – rasi šiame video. Griebk popkornų ir gero žiūrėjimo!