Aplankyk Kastu stendą Studfeste!

2018-10-23
Jau šį ketvirtadienį (spalio 25 d.) susitinkame didžiausiame karjeros festivalyje STUDFESTAS!

Studfestas – vienintelė konferencija – festivalis, padedantis atsakyti į klausimus apie studijas, karjerą ir gyvenimo kelio pasirinkimą pabaigus mokyklą. Renginyje 16 (tarp kurių - ir mes!) Studfesto pranešėjų dalinsis savo patirtimi, kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingu ateityje. O pertraukų tarp pranešimų metu  dalyviai galės gyvai pabendrauti su aukštųjų mokyklų, verslo atstovais bei sėkmingą karjerą susikūrusiais žmonėmis.

Kur mus rasti?

Kastu stendą šiemet galėsi rasti net 2 vietose - visai šalia pagrindinio įėjimo į 1 aukštą (įėjus būsime tau po dešine) bei 0 aukšte, šalia eskalatoriaus į 1 aukštą. Užsuk pasikalbėti apie studijas Nyderlanduose, Danijoje, Kinijoje, Anglijoje, Švedijoje ir Suomijoje!

Kastu pranešimai

  • 15:05 - pagrindinėje salėje. "Nuo metalų laužo ir baldų verslo mokykloje iki tarptautinės organizacijos įkūrimo antrame kurse"
  • 12:40 - amfiteatre. "Kaip sukurti psichologinį stabilumą ir išlaikyti ramybę"

Loterija

Tradiciškai - viso festivalio metu vyks Kastu komandos organizuojama loterija: užpildęs skrajutę su savo informacija ir ją įmetęs į balsadėžę viename iš Kastu stendų, turėsi galimybę laimėti kelionę į Danijos ir Olandijos universitetus!

 

Daugiau apie renginį: čia.