Prasidėjo pirmasis stojimo etapas į Anglijos aukštąsias

2019-11-05
Skaitai šią naujieną pačiu laiku - Anglijos universitetai jau pradėjo priimti stojimo paraiškas, o išsiuntus stojimo anketą iki sausio 10 d. - dalyvausi pirmame stojimo etape, kuriame "išdalinamos" vietos geriausiuose universitetuose. Bet apie viską iš pradžių!
Vienas dalykas aiškus ir močiutei - studijuoti Anglijoje apsimoka: tai viena ekonomiškai stabiliausių ir tvirčiausių valstybių pasaulyje, o čia įgytas išsilavinimas - pripažįstamas ir vertinamas visame pasaulyje. Skamba kaip ideali vieta pradėti kurti ateitį ir kopti karjeros laiptais? Tikrai taip!

Kodėl Anglija?

Vienas iš studentų minimų Anglijos privalumų - platus studijų pasirinkimas. Čia rasi visas bendrąsias specialybes, tokias kaip dizainas, inžinerija, chemija, programavimas ir pan. Tačiau didžiausias išskirtinumas, jog Anglijoje rasi visiškai specifines specialybes, kurios leis atrasti svajonių specialybę. Pavyzdžiui, jei nori studjuoti muziką, gali rinktis tarp vokalo, muzikos žurnalistikos, muzikos technologijos, muzikos vadybos ir t.t. Taip ne tik įgausi bendrąsias žinias, bet ir tapsi visišku tos srities profesionalu!

Kitas privalumas – palanki finansinė sistema. Nors studjos Anglijoje ir kainuoja, yra skiriama studijų naštą palengvinanti paskola mokslui. Anglijos vyriausybė jau patvirtino, kad nepaisant Brexit situacijos, paskola studijoms ir toliau bus suteikiama.

Vienas didžiausių studentų minimų privalumų - universitetų dėstytojai.Čia tau dėstys visiški tos srities profesionalai - žmonės, įkūrę multi-milijoninius verslus, vyriausi žurnalų redaktoriai ir žmonės, iš kurių galėsi semtis ne tik teorinių žinių, bet ir sužinoti, kaip viskas veikiapraktikoje.

 

Anglija - šalis, kurioje studentui gera

 • Saugi, daugiakultūrė šalis – JK kasmet tampa namais daugiau nei 400.000 tarptautinių studentų;
 • Kultūrinių nuotykių pasiūla, pradedant nuo muzikos festivalių ir futbolo rungtynių iki senovės pilių ir energingo naktinio gyvenimo;
 • Daugybė muziejų ir meno galerijų Anglijoje studentams yra nemokami;
 • Visur susišnekėsi anglų kalba (lengvai pritapsi prie aplinkos ir nesunkiai susirasi studento gyvenimą palengvinantį darbą).

Kas yra svarbiausia stojant į Angliją?

 • Anglų kalbos žinių patvirtinimas. Koks universitetas kokio patvirtinimo reikalauja rasi čia.
 • Motyvacinis laiškas. Be abejo, svarbu parašyti stiprų motyvacinį laišką ir gauti kaip įmanoma geresnę rekomendaciją.
 • Pažymių vidurkis. Kai kurios Anglijos aukštosios gali paprašyti ir pažymių vidurkio, bet labai neišsigąsk, net ir tos, kurios prašo, dažniausiai reikalauja turėti 7 ar 8.
 • Daugeliu atvejų pakanka tik pažymių vidurkio, egzaminų rezultatų nėra prašoma.

Su Kastu - viskas paprasta!

Puikiai suprantame, kad esi labai užsiėmęs, turi daug namų darbų, reikia ruoštis brandos egzaminams ir tikriausiai neturi daug laiko tvarkytis su stojimo dokumentais. Čia KASTU komanda ateina Tau į pagalbą ir padeda su visu stojimu procesu, kad lengvai ir greitai įstotum ten, kur atsiveria Tavęs vertos galimybės!

 • Patarsime, kaip išsirinkti universitetą bei studijų programą
 • Paaiškinsime, kaip vyksta stojimo procesas, kokių dokumentų reikia stojant į tavo pasirinktus universitetus
 • Patikrinsime visą tavo stojimo anketą ir motyvacinį laišką
 • Stojimas į Anglijos universitetus per Kastu yra finansuojamas: nereikės mokėti UCAS mokesčio, (sutaupysi ~30€)
 • Stojant į daugelį mūsų Anglijos universitetų nebūtina laikyti IELTS ar TOEFL egzaminų
Lauksime tavo laiškų ir skambučių!
Julija Petrovaitė
Studijų užsienyje koordinatorė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Studijų užsienyje koordinatorius
Vytautas Murauskas
Justė Skiutytė
Studentė ambasadorė Danijoje
Justė Skiutytė
Judita Sajauskaitė
Studentė ambasadorė Nyderlanduose
Judita Sajauskaitė
arrow
arrow