6 populiariausi Anglijos universitetai

2019-12-19
Savo universitetų sąrašuose turime daugiau nei 50 Anglijos aukštųjų ir beveik 10 000 studijų programų... Tarp tokios galybės universitetų pasimesti labai lengva, tad štai tau mūsų studentų labiausiai pamėgtų universitetų šešetukas! 
  1. Coventry University
  2. Anglia Ruskin University
  3. Northumbria University
  4. De Montfort University
  5. Greenwich University
  6. University of West London

 

Coventry University
Naujoviškas, dinamiškas ir unikalus - toks yra apdovanojimus vieną po kito skinantis Coventry University (kuriame, beje, gausu lietuvių studentų!). Aukštoji tikrai turi kuo pasigirti - 2019 m. Coventry University paskelbtas „Metų universitetu“; septynis metus iš eilės – moderniausias šalies universitetas. Ir čia – tik dalis įspūdingų šio universiteto apdovanojimų. Šis universitetas tikrai papuoštų tavo CV!
Anglia Ruskin University
Du metus iš eilės šio universiteto paskaitos reitinguojamos tarp labiausiai stimuliuojančių mąstymą, o lektoriai – kaip įdomiausi ir aktyviausi Jungtinėje Karalystėje. Negana to, Anglia Ruskin University nuolat investuoja į studijų ir studentų gyvenimo gerinimą - į universiteto mokslo erdves bei studentų miestelius per paskutinius penkis metus Anglia Ruskin jau investavo 122 milijonus svarų, ir tai – tik pradžia!
Northumbria University
Universitetas įsikūręs viename labiausiai studentų pamėgtų miestų Jungtinėje Karalystėje – Newcastle. Tai – labai kompaktiškas ir labai gyvybingas miestas. Tačiau universitetas gali pasigirti ne tik puikia lokacija, bet ir partneriais, žinomais visame pasaulyje - „NIKE“, „IBM“, „NISSAN“, „BBC“ ir daugeliu kitų. Šių įmonių atstovai ne tik ves tau paskaitas, kvies atlikti praktiką, bet galbūt ir pasiūlys tau pirmąjį darbą! Kaip matai - Northumbia University turi visus kozerius pavergti kiekvieno širdį :)
De Montfort University
De Montfort University – modernus ir labai aktyvus universitetas, įsikūręs viename iš didžiausių Jungtinės Karalystės miestų – Lesteryje. Universitetas turi itin stiprų menu fakultetą – čia skaityti paskaitų atvyksta geriausi mados dizaineriai, universitete vyksta mados savaitės ir kūrybos simpoziumai. Kalbant apie studijas Lesteryje, negalima nepaminėti, kad šio mieto komanda jau du metus iš eilės buvo „Premier“ lygos čempionė! Negano to, mieste yra ne tik puikus stadionas, bet ir Formulės1 trąsa! Kas žino, su kokiais „kietais“ futbolininkais tau nusišypsos proga po paskaitų paspardyti kamuolį?
Greenwich University
Universitetas turi kuo pasigirti: visam pasauliui žinoma vieta (nulinė laiko juosta), žaliausio universiteto titulu ir studentais, vėliau tampančiais Nobelio premijos laureatais. Čia verda spalvingas mokslinis gyvenimas - beveik kasmet vienoje ar kitoje srityje apdovanojami jaunieji University of Greenwich tyrinėtojai. Daugelis žmonių, prisidėjusių prie šių laimėjimų, lieka universitete perduoti savo žinias ir yra nominuojami geriausiais šalies dėstytojais!
University of West London
Reitinguojamas kaip Nr.1 Londone pagal studentų pasitenkinimą! Tokie rezultatai leidžia universitetui ne tik eilę metų išlikti modernių Jungtinės Karalystės universitetų lyderiu, bet ir laimėti įvairias netradicines nominacijas, pavyzdžiui kaip „Metų augimas“ ar „Metų įkvėpimas“. University of West London siekia ugdyti savo srities profesionalus, turinčius maksimalias galimybes išskirtinei karjerai. Tam suteikiamos visos sąlygos: žymūs dėstytojai bei mainai su tokiomis kompanijomis kaip: „Amazon, „Nikon Foundation“, „the English Chamber Orchestra“, „Hilton Worldwide“, „Middlesex Law Society“, „British Airways“. Vakarų Londone įsikūrusį universitetą nesunkiai pamils kiekvienas – ir norintys ramybės, ir ieškantys studentiškų bei kultūringų pramogų – čia jų tikrai gausu!

Stipendija stojantiems per Kastu

Šventinė Kastu dovana tau - net 20 laimingųjų apdovanosime 200 Eur stipendija, skirta studijoms Anglijoje pradėti! Viskas, ką tau reikia padaryti - užpildyti ir išsiųsti Kastu stojimo anketą į Anglijos universitetus iki 2020 m. sausio 15 d.

Įstoti čia - daugiau nei paprasta

Kad galėtum studijuoti viename iš čia esančių universitetų, tau tereikia užpildyti vieną paprastą Kastu online stojimo anketą, kuri yra visiškai nemokama!

P. S. Nepamiršk - pirmasis stojimo etapas į Anglijos universitetus baigiasi jau sausio 10 d.!

 

Kastu online stojimo anketa – viena pažangiausių Europoje

  • Nesuk galvos, ar prie savo stojimo anketos tikrai pridėjai visus reikiamus dokumentus - mūsų stojimo anketa automatiškai parenka dokumentus, kuriuos tau reikia užpildyti ir įkelti priklausomai nuo to, į kurį universitetą stoji.
  • Galėsi stebėti savo anketos būseną realiu laiku - ar ją jau patikrino Kastu komanda? Ar ji jau buvo išsiųsta universitetui? Ar jau esi priimtas?
  • Aktualią informaciją, užduotis ir svarbius pranešimus gausi ne tik į savo stojimo anketą, bet ir SMS priminimu - taip būsi tikras, kad nepraleisi nieko svarbaus!
  • Kastu stojimo anketa sinchronizuojasi su UCAS stojimo platforma, tad tau užteks užpildyti nesudėtingą Kastu anketą, o mūsų išmani IT sistema pati padarys visą magiją :)

Turi klausimų dėl stojimo?
Julija Petrovaitė
Studijų užsienyje koordinatorė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Studijų užsienyje koordinatorius
Vytautas Murauskas
Justė Skiutytė
Konsultacijos apie studijas Danijoje (studentė iš Danijos)
Justė Skiutytė
arrow
arrow