Studijos Nyderlanduose DAR PIGIAU?!

2021-05-17
2021.05.17 ATNAUJINTA: Šis įstatymo projektas buvo patvirtintas Nyderlandų vyriausybės ir studijų kaina šiems metams bakalauro pirmakursiams bus 542 eurai, o kitų kursų bakalauro ir visiems magistro studentams studijos šiems metams kainuos 1084 eurus. 

 

 

Jeigu domėjaisi studijomis Nyderlanduose, turbūt jau girdėjai, kad praeitais metais Nyderlandų vyriausybė, reaguodama į pasaulinę pandemiją ir jos sukeliamus finansinius sunkumus, visiems pirmakursiams sumažino studijų mokestį per puse. Turime dar geresnių žinių būsimiems pirmąkursiams (ir jau studijuojantiems) – gegužę Nyderlandų valdžios atstovai svarstys naują studijų kainos sumažinimo pasiūlymą VISIEMS studentams, kurie mokosi valstybiniuose universitetuose!

 

Jeigu šis pasiūlymas bus patvirtintas Nyderlandų parlamento, VISIEMS tarptautiniams studentams studijos 2021-2022 mokslo metais kainuos puse įprastos kainos, tai yra 1084 eurus, o būsimiems pirmakursiams, TIK 542 eurus! Taip, perkaitei teisingai – jeigu svarstai ar verta pradėti studijas šiais metais, ši naujiena turėtų padėti tau apsispręsti.

 

Primename, kad Nyderlandų universitetai pozityviai žiūri į naujų mokslo metų pradžią ir planuoja po truputį grįšti prie įprasto iki pandeminio mokymo. Tokias prielaidas universitetams leidžia daryti šalyje mažėjantys užsikrėtusių COVID-19 skaičiai ir sparčiai vykstantis vakcinavimas – per keturis mėnsius Nyderlanduose jau paskiepyta daugiau nei 5 milijonai gyventojų. Per 2021 metus planuojama paskiepyti visus Nyderlandų gyventojus, kuriems yra daugiau nei 18 metų, tarp jų ir tarptautinius studentus.  Šioje naujienoje mes nuolat atnaujiname informaciją apie COVID situaciją KASTU atstovaujamose šalyse.

 

Tokios pozityvios naujienos iš Nyderlandų. Tad jeigu svarstai, ar verta vykti studijuoti šiais metais, šios žinios tikrai padės tau apsispręsti. Primename, kad Nyderlandų švietimo ir sveikatos priežiūros sistemos yra tarp 20 geriausių pasaulyje, o stojimai į Nyderlandus vis dar vyksta, tad nesnausk!

 

 

Klausk KASTU!
Julija Petrovaitė
Studijų užsienyje koordinatorė
Julija Petrovaitė
Vytautas Murauskas
Studijų užsienyje koordinatorius
Vytautas Murauskas
arrow
arrow