OXFORD anglų kalbos testas

2021-11-11

Organizacija Kastu International kviečia visus vyresnių klasių moksleivius į OXFORD viešo anglų kalbos testo laikymą. 

Testas bus laikomas ONLINE!

 

Šis testas skirtas tau, jeigu:

 

1. Nori pasitikrinti savo anglų kalbos žinias
Po testo sužinosi: 1.Oxford testo rezultatą; 2.Prognozuojamus anglų kalbos brandos egzamino rezultatus; 3.Prognozuojamus IELTS testo rezultatus; 4.Savo anglų kalbos lygį pagal Europos kalbų aplanką (nuo A1 iki C2).
2. Svarstai apie studijas užsienyje
Šio anglų kalbos testo balo pakanka stojant į daugelį Kastu atstovaujamų universitetų Danijoje.
3. Nori įgauti patirties
Sužinosi, ką reiškia laikyti aukšto lygio testą, sudarytą Oksfordo egzaminų centre!

Svarbu! Kiekvienas laikęs testą gaus „Oxford Online Placement Test“ egzaminą patvirtinantį sertifikatą.

 

 

 

Oxford anglų kalbos testo struktūra:

Testas yra sudarytas Oksfordo universiteto egzaminų centre (Oxford Online Placement Test) ir susideda iš dviejų dalių:

  • Klausymo (Listening)
  • Gramatikos (Use of English)

Testo trukmė – 60 min.

 

 

Dažniausiai užduodami klausimai:

 Kaip pasiruošti testo laikymui?
  1. Bent po truputį kalbos kasdien! Kad galėtum laisviau bendrauti angliškai ir pasiruošti testui, turi susigyventi su kalba – priprasti prie jos, padaryti ją sava ir nebijoti jos. Tad patariame kasdien bent šiek tiek laiko skirti kalbai. Tai nebūtinai turi būti realus mokymasis, gali užtekti ir mėgstamo serialo žiūrėjimo arba dienos naujienų skaitymo anglų kalba. Esmė – pagal galimybes nepraleisti nei dienos be anglų kalbos praktikavimosi.
  2. Išgirsti ir suprasti! Podcast‘ai arba muzika – naujos kalbos klausymo įgūdžių variklis. Atėjus interneto erai, labai geras klausymosi žinių šaltinis tapo internetinės radijo ir pokalbių laidos arba podcast‘ai. Juose pašnekovai aptaria pasaulines aktualijas, šneka įdomiomis temomis. Klausydamasis jų, kuomet kur nors eini ar važiuoji, nejučia lavinsi klausymosi įgūdžius bei plėsi pasaulėžiūrą ir bendras žinias apie pasaulį.
  3. Išmok atrinkti tai, kas nebūtina! Kai gauni tekstinę užduotį, pirma mintis greičiausiai būna tai, kiek daug yra nežinomų žodžių. Štai čia ir ateina pirmi panikos požymiai. Nusiramink – paslaptis yra paprasta: visų teksto žodžių žinoti ir nereikia. Užtenka suvokti teksto prasmę ir pagrindinę mintį, o atskirus žodžius galima arba suprasti iš konteksto, arba net apskritai ignoruoti. Taigi, kai skaitai tekstą, pirmiausia “praskenuok” jį akimis. Pabandyk suprasti viso teksto esmę. Ir tik po to pradėk gilintis į konkrečias teksto pastraipas bei atsakinėk į pateiktus klausimus.
  4. Use of English – nekalk taisyklių atmintinai! Stenkis jas pritaikyti ir panaudoti praktiškai. Pravartu prie kiekvienos taisyklės stengtis įsiminti pavyzdžius: sakinius, žodžių junginius, atskirus žodžius. Atsiminęs vieną iš tokių pavyzdžių, dažnai žinosi, kaip rašomi kiti panašūs pavyzdžiai. Kuo daugiau užduočių su įvairiausiomis gramatinėmis taisyklėmis atliksi, tuo geriau jas įsiminsi ;)
  5. Nusiteik pozityviai ir prieš testą būtinai pailsėk ir gerai išsimiegok! Pagrindinė laikančių testą klaida – pernelyg didelė baimė dėl rezultatų. Pirmiausia – koncentruokis į pasiruošimo testui procesą, daryk tai nuoširdžiai. Juk vyksi studijuoti į užsienį ir tai darai tik dėl savęs – paversk tai malonumu :) Galiausiai, nesimokyk paskutinę naktį prieš testą. Leisk mintims ir žinioms susigulėti – būsi labiau emociškai pasiruošęs testui, nei praleidęs visą bemiegę naktį prie knygų ir gramatinių taisyklių.
Kaip vyks šis ONLINE testas?

Keletą valandų prieš testo pradžią, nurodytu el.paštu tave pasieks prisijungimai prie testo laikymo platformos. Viso online testo metu būsi stebimas egzaminuotojo, kuris prižiūrės, kad užduotis atliktum sąžiningai. 

Kada sužinosiu testo rezultatus?

Testo rezultatai bus paskelbti per savaitę nuo testo laikymo. Šio testo rezultatai bus matomi tik Tau.

Kokie yra techniniai reikalavimai laikyti testui?

Jokių specialių techninių reikalavimų nėra, tačiau testo laikymo metu būtina turėti:

  • veikiančią kamerą, kurios pagalba užtikrinsime, kad užduotys būtų atliekamos sąžiningai;
  • gerą ir patikimą interneto ryšį.
Kada bus organizuojami Kastu anglų kalbos testo laikymai?

Pirmas nemokamas Kastu testas bus organizuojamas vasario viduryje ir tada kiekvieną menesį. Pakvietimus i nemokamą Kastu testą gaus tik tie, kurie užpildys ir išsiųs Kastu stojimo anketą.

Jeigu nelaikysiu testo dabar, ar galėsiu jį laikyti veliau?

Bus organizuojami ir vėlesni testo laikymai, bet geriau laikyk dabar :) Išlaikysi testą ir bus ramu.

Ar galėsiu testą perlaikyti?

Žinoma. Jeigu nepasiseks ir būsi nepatenkintas savo rezultatu - galėsi testą perlaikyti.