Studento istorija

Karolina Dašenkovaitė

Skype
m-elyna

Karolina Dašenkovaitė

Šalis
Netherlands
Universitetas
NHL Stenden University of Applied Sciences
Programa
Creative Business
Diplomo laipsnis
Bachelor

Visada įsivaizdavau savo ateitį užsienyje, todėl jau dešimtoje klasėje tvirtai žinojau ko noriu, ko siekiu ir kur būsiu ateityje. Didelių paskatų nereikėjo, nes visada pati veržiausi atrasti kažką naujo. Labai padėjo tėvų pritarimas ir palaikymas. Studijas Nyderlanduose pasirinkau, nes būtent šioje šalyje radau studijų programą, kuri tiksliai apibūdino mano lūkesčius. Nyderlandai yra be galo draugiška šalis su maloniais ir visada pagalbos ranką ištiesiančiais žmonėmis bei gražia aplinka.
Pats stojimo procesas yra tikrai labai lengvas, tačiau asmeniškai aš daugiausiai laiko sugaišau ieškodama tinkamo universiteto ir studijų programos. Radus ją pradėjau pildyti stojimo anketą su kuria neturėjau jokių problemų. Viskas aišku ir suprantama.
Važiavau į Nyderlandus su tikrai aukštais reikalavimais mano pasirinktam universitetui. Dabar, kai jau studijuoju čia pirmuosius mėnesius galiu nuoširdžiai pasakyti, kad visi mano reikalavimai pasitvirtino daug geriau nei tikėjausi! Esu be galo patenkinta pasirinktu universitetu ir jaučiuosi čia kaip namie, kas tikriausiai yra geriausias jausmas pasaulyje.

Aš tikrai nuoširdžiai rekomenduoju rinktis studijas užsienyje. Mokymo sistema yra daug įdomesnė nei Lietuvoje, čia daug lengviau ir įdomiau mokytis! Galiu pasakyti tiek, kad bijoti išvažiuoti į kitą šalį yra visiškai normalu. Tačiau jausmas, kai įveiki savo baimes yra nenusakomai geras. Svarbiausia pasitikėkit savo jėgomis ir nuoširdžiai sakau, tikrai neapsigausit pasirinkdami studijas užsienyje.

 

Atgal į sąrašą
Kita istorija