Studento istorija

Monika Jankauskaitė

Šalis
Denmark
Universitetas
UCL University College
Programa
Marketing Management
Diplomo laipsnis
AP degree

Mano noras studijuoti užsienyje gyvavo manyje nuo 9 klasės. Sprendimui, jog studijuosiu užsienyje, daugiausia įtakos padarė studentų, studijuojančių Lietuvos universitetuose, atsiliepimai. Pasirinkau studijas Danijoje ne tik dėl nemokamo mokslo, bet ir dėl to, jog universitetams labai svarbu, koks tu esi žmogus ir tavo asmenybė.

Įstoti į mano universitetą buvo gan lengva, nes visa informacija, kurios jie reikalavo (motyvacinis laiškas, rekomendacinis laiškas) buvo apie mano gyvenimą, mano interesus, todėl šiuos dokumentus paruošti nebuvo sudėtinga. KASTU? Tai buvo geriausias sprendimas liečiantis studijas užsienyje. Pasirinkus šią agentūra, visada galėjau skambinti, rašyti dėl įvairiausių klausimų, neaiškumų ir visada sulaukdavau pagalbos ir išsamaus paaiškinimo. Visi stojimo žingsniai buvo detaliai apibūdinti, lengvi ir aiškūs.

Mano pirmi mėnesiai yra visiškai kitokie nei tikėjausi. Galvojau, jog neturėsiu su kuo leisti laiko, visada būsiu viena. Bet patys danai yra labai draugiški, o ir čia atvažiavę international studentai buvo su tokiomis pačiomis baimėmis kaip ir aš, tad buvo labai lengva rasti bendrus interesus, susibendrauti ir padėti vienas kitam. Aš patarčiau visiems mažiau bijoti! smiley Atrasite tiek daug naujų galimybių ir draugų! Čia mokymo sistema visai kitokia ir paremta pagrinde tik praktika. tai....pfff. Tai yra įdomiausia kas tik gali būti, kad suvilioti studentą iš tiesų norėti mokytis laugh 

Atgal į sąrašą
Kita istorija