Business Academy SouthWest

Esbjerg/Sønderborg
  • Rated best study environment in Denmark 4 years in a row;
  • close collaboration with business life.
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Informatika, verslas, technologijos, dizainas – keturios pagrindinės studijų kryptys Business Academy SouthWest. Žinoma, žodis business čia akcentuojamas ne veltui: nesvarbu, kokią programą rinksiesi, visos žinios bus pateikiamos per „verslo“ prizmę bei pritaikomumo jame galimybes. Dar tiksliau šnekant, žinių pritaikomumas konkrečiuose darbuose – vienas pagrindinių šios mokslo įstaigos tikslų. Daugelį įgūdžių gali įgyti ir per trumpesnį negu įprasta Lietuvoje laikotarpį (pirmasis laipsnis gaunamas po dvejų metų) ir toliau lanksčiai dėliotis savo ateitį.

Nacionalinis inovacijų centras

Nacionalinis inovacijų centras reiškia, kad universitete nuolatos dirbama ties Danijos regiono, kuriame įsikūrusi Business Academy SouthWest akademija inovacijomis, plėtra ir galimybėmis. Tai – puiki galimybė pamatyti kaip savo žinias, išradimus bei pastebėjimus kuria, pritaiko bei prižiūri viena turtingiausių Europos valstybių. Didelis privalumas ir tai, kad Danija, kaip ir Lietuva, taip pat yra palyginus nedidelė, prie Baltijos jūros esanti šalis, taigi daugelį žinių vėliau puikiai galėsi pritaikyti ir namuose.

Kiekvieną programą kuruoja profesionalai

Kadangi Business Academy SouthWest – taikomųjų mokslų įstaiga, didelę įtaką čia turi ne tik akademikai, bet ir praktikai - profesionalai. Štai kiekvieną  studijų programą prižiūri specialus komitetas, kurio sudėtyje yra ne tik programoje dirbantys dėstytojai ar akademijos administracija, bet ir studijų srities praktikai – darbo rinkos atstovai, kurie nuolatos stebi, kokios žinios yra aktualios vienai ar kitai profesijai bei tai, ar akademija šias žinias tinkamai „įskiepija“.

Tarptautinės praktikos galimybės

Nors Business Academy SouthWest  įsikūrusi gana nedideliame Esbjergo mieste, čia rasi puikų ramybės ir įspūdžių derinį. Ramybė – tai jūra, senas ir dailus miestas bei „daniška“ tvarka ir akademijos rūpestis Tavimi. Įspūdžiai – tai tarptautinė studentų bendruomenė ir plačios galimybės studijuoti ar atlikti praktiką kitose šalyse.

Metas pasinaudoti proga!

 

 

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas
  • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.

  • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai
  • Oxford Placement Test: 85 (from each part). The test must be taken at Kastu

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (tęstinės studijas) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top-up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

  • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

  • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai
  • Kastu anglų kalbos testas (jei turi gerą įvertinimą iš IELTS/TOEFL, tau nereikia laikyti Kastu anglų kalbos testo).

Aukštoji neturi savo bendrabučių, tačiau jie pateikia puslapius, nuo kurių reikėtų pradėti būsto paieškas. 

Atkreipkite dėmesį, kad nesvarbu, kur ir kaip ieškote būsto, tai daryti reikia iš anksto, kadangi paieškos gali užtrukti. Taip pat, kadangi būsto ieškosite per atstumą, labai skatiname nepamiršti dažnai ir reguliariai tikrinti elektroninį paštą, antraip galite pražiopsoti būsto pasiūlymus ir jis atiteks kam nors kitam.

ESBJERG

Aunboel

Boligportal.dk

Ungdomsboliger.dk

boligdeal.dk

lejebolig.dk

SØNDERBORG

Jei jūsų pasirinkta studijų programa yra dėstoma Søndeborg mieste, informacijos apie apgyvendinimą šiame mieste galite pradėti ieškoti čia.

Kollegiernes Kontor

Salus

Boligportal.dk

Ungdomsboliger.dk

boligdeal.dk

lejebolig.dk
 

 

Taip pat išmėginkite ir šias svetaines (nors jos yra danų kalba, tačiau išsivertus su google translate reikiama informacija bus suprantama). Beje, visose šiose svetainėse būsto galite ieškotis nemokamai, nereikia mokėti už registraciją svetainėje ar pan.:

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Arminas Suchozevskis
Multimedia Design (AP degree)
2016-09
Arminas Armis
naminukas40
Dovydas Tamulis
Multimedia Design (AP degree)
2015-09
Dovydas Tamulis
biciukas5
Gabrielius Cernius
Multimedia Design (AP degree)
2017-09
gabrielius.cernius
Goda Brazdziunaite
Fashion Design (AP degree)
2017-09
Goda Brazdziunaite
Irmantas Metrikis
Marketing Management (AP degree)
2017-09
irmantas.met
Rūta Mockutė
Multimedia Design (AP degree)
2016-09
Ruta Mockute
meninyke
Simona Krogertaitė
Fashion Design (AP degree)
2016-09
Simona Užolinskaitė
Marketing Management (AP degree)
2017-09
Simonas Baltusis
Computer Science (AP degree)
2018-09
https://www.facebook.com/simonas.baltusis.98
Valentinas Žiedunovas
Marketing Management (AP degree)
2015-09
valentinas.zi