Örebro University

Örebro
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Örebro University – studijos, kurias gali sau leisti!

Baigei bakalauro studijas? Ieškai būdo praplėsti akiratį? Magistro studijos užsienyje – puiki galimybė įgyti naujos patirties studijuojant, o Švedija laikoma viena geriausių vietų magistro studijoms. Manai, kad studijos užsienyje yra per brangu? Mes turime gerų žinių – studijos Švedijoje ES piliečiams nieko nekainuoja! Örebro University, siūlantis magistro studijų programas pačioje šalies širdyje, gali būti tai, ko ieškai!

  • 75-as tarp geriausių jaunų pasaulio universitetų (Times Higher Education Rankings);
  • Tarp 400-ų geriausių pasaulio universitetų pagal mokslinių tyrimų kokybę (Times Higher Education Rankings);
  • Tarp 700-ų geriausių pasaulio universitetų pagal mokslinių publikacijų kokybę (ShanghaiRanking Consultancy).

Įvadinė programa

Studentai, priimti į tarptautines magistro studijų programas, gali dalyvauti įvadinėje programoje. Įvadinė programa, organizuojama Tarptautinio biuro, yra skirta studentams iš arčiau susipažinti tiek su universitetu, tiek vieni su kitais. Įvadinės programos metu tavęs lauks turai po universiteto miestelį, dirbtuvės ir kultūrinės programos, padėsiančios geriau suprasti švedišką gyvenimo būdą!

Pasaulinio lygio tyrimai

Tai, kuo Örebro University labai didžiuojasi – tai platus tyrimų spektras, apjungiantis ne mažiau kaip 36 skirtingas disciplinas. Nuo humanitarinių ir socialinių mokslų, medicinos bei sveikatos, mokslo bei technologijų sričių. Studijuodamas šiame universitete ir prisidėdamas prie mokslinių tyrimų, turėsi galimybę iš tiesų pakeisti pasaulį į geresnį!

Kokybiškas studentų gyvenimas

Na ir žinoma, į Örebro University atvykstama ne tik studijuoti, bet ir įgyti studentiško gyvenimo patirties. Örebro miestas, esantis Švedijos širdyje, tarp Stokholmo bei Gotenburgo miestų, yra išties puiki vieta susipažinti su šalimi iš arčiau. Pačiame universitete taip pat verda gyvenimas – pradedant įvadine programa, baigiant ESN Örebro organizacija, besirūpinančia atvykstančių studentų užimtumu. Tavęs lauks įvairios veiklos, kultūriniai renginiai, vakarėliai ir kelionės viso semestro metu! 

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

  • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

  • Jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, prie anketos būtinai turi prisegti šį užpildytą dokumentą, patvirtinantį, kad studijuoji ir šiais metais baigsi savo studijas. Dokumentas turi būti patvirtinas universiteto administracijos.

  • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo sertifikatą ir visus kitus reikalingus dokumentus atsiųstum iki balandžio 10 d. Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

  • IELTS – 6.5 (ne mažiau nei 5.5 iš kiekvienos dalies).

  • TOEFL - 90. Ne mažiau 20 (iš 30) taškų turi būti surinkta writing dalyje.

Itin svarbu, jog apgyvendinimo pradėtum ieškotis iš karto, kai tau yra pasiūloma vieta Örebro University. Universitetas siūlo apgyvendinimą pavieniams asmenims (šeimoms ar draugų grupėms apgyvendinimas nėra suteikiamas), tačiau vieta bendrabutyje nėra garantuota!

Studentai, pageidaujantys gyventi bendrabučio kambaryje, gali teikti paraišką tiesiogiai į universiteto Apgyvendinimo biurą (Housing office). Paraiška teikiama vieneriems arba dvejiems metams, priklausomai nuo studijų trukmės. 

Privatus apgyvendinimas

Jei pageidauji gyventi ne vienas, o su šeima ar draugais, arba paprasčiausiai nenori gyventi bendrabutyje, visada yra privataus apgyvendinimo galimybė Örebro mieste. Geriausias būdas ieškotis privataus apgyvendinimo – susisiekti tiesiogiai su privačiais nuomotojais arba agentūromis ir pasiteirauti dėl laisvų būstų.

Privačių nuomotojų sąrašą Örebro mieste rasi čia.

Apgyvendinimo gali ieškoti ir vietinėse nuomos svetainėse. Štai keletas variantų: