Bedfordshire University

Luton/Bedford
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis

University of Bedfordshire – idealus pasirinkimas tiems, kurie svajoja apie turiningus savaitgalius Londone, tačiau tuo pačiu nedrįsta visa galva nerti į didmiesčio šurmulį kiekvieną dieną. Lutonas (angl. Luton) ir Bedfordas (angl. Bedford) – pakankamai dideli ir savarankiški miestai,  kuriuose telkiasi regiono svarbiausi projektai ir idėjos, o, norintiems prasiblaškyti viso pasaulio centre, Londone, užtenka sėsti į autobusą ar traukinį ir pasiekti ji vos už dvidešimtiems minučių ar nepilnos valandos.

Turi garbingiausią Jungtinės Karalystės apdovanojimą

„Queen's Anniversary Prize“ – taip vadinasi vienas garbingiausių, valstybinių švietimo apdovanojimų Jungtinėje Karalystėje. Šį apdovanojimą pakankamai sunku gauti ir tai reikalauja ilgo universiteto įdirbio, būtent todėl tai yra vienas svarbiausių privalumų renkantis University of Bedfordshire.

92% studentų po baigimo susiranda darbus arba toliau tęsia studijas

Tai – kitas labai svarbus rodiklis vertinant universiteto darbo rezultatus. Ypač aukštas įdarbinimo bei studijų tęsimo reitingas reiškia, kad universitetas tiek puikiai paruošia studentus rinkai, tiek sudomina juos mokslu ir tolimesnėmis studijomis.

11 tyrimų institutų

O toliau tikrai yra rinktis iš ko: po vienos iš daugiau nei 100 studijų programų, Tu gali nuspręsti likti universitete ir tapti tikru mokslininku! Būtent puikūs, pasaulį keičiantys moksliniai tyrimai ir buvo svari priežastis kodėl universitetas gavo garbingąjį „Queen's Anniversary Prize“

 • Pasaulio gyventojų sveikata;

 • Ateities technologijos;

 • Socialinė politika ir gerovė;

Tai tik kelios pagrindinės tyrimų sritys, kuriose galėsi siekti mokslininko karjeros.

Tarptautinė aplinka ir turiningas laisvalaikis

University of Bedfordshire vienu metu mokosi studentai iš daugiau nei 100 skirtingų pasaulio valstybių, todėl čia visada jausiesi ne svetimas, o vienas iš globalios visuomenės narių. Nemokamos pramogos, sportas, įvairūs studentų klubai bei visada laukianti Londoni kaiminystės padės tobulėti ir už auditorijos ribų.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 5 + laikytų brandos egzaminų vidurkis ne mažesis kaip 50%.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.*

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalbos vidurkis 8 B2 lygiu.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Bedford Campus

Šiame mieste siūloma gyventi Liberty Living patalpose, turinčiose daugiau nei 500 kambarių. Aukštosios atstovai padės susirasti patį tinkamiausią būstą visiems būsimiems pirmakursiams.
Bendrabutis yra visai šalia universiteto ir netoli miesto centro, taigi visada jausitės įvykių sūkuryje.
Didžioji dalis siūlomų kambarių – vienviečiai, taigi užsimanius tylos ir ramybės visada bus galima tyliai užsidaryti savo kambaryje ir nieko neįsileisti. Kiekvienas kambarys turi atskirą dušą ir tualetą, tačiau virtuve ir fojė reikia dalintis su keletu kitų kambarių. Visi kambariai yra apstatyti miegamojo baldais ir turi prieigą prie interneto, kiekviena virtuvė turi visą reikiamą buitinę techniką ir baldus, o fojė apstatyta patogiais svetainės baldais.
Kainos:

 • Vieno kambario kaina savaitei £87.00-£110.00 įskaitant komunalinius mokesčius ir turto draudimo išlaidas;

 • Kambario užsakymo mokestis - £250.00.

 • Liberty Living pastato gyventojams už internetą mokėti nereikia.

 • Sutartis pasirašoma mažiausiai 42 savaitėms.


Daugiau informacijos apie apgyvendinimą Bedford campus galima rasti čia.

Luton Campus

Lutone universitetas turi itin modernius pastatus, kurie vadinami Student Villages. Juose išvis yra net 9 pastatai, kuriuose studentams siūlomi 1573 kambariai. Daugiau informacijos apie šiuos kambarius, jų sąlygas ir kita galima rasti čia.

 • Lutono bendrabučiuose taip pat galima gauti miegamąjį su vonia ir tualetu bei bendra virtuve ir fojė. Visi kambariai įrengti ir turi visus reikalingiausius baldus bei techniką, yra prieiga prie interneto.

 • Netoli bendrabučių yra treniruoklių salė ir skalbykla.

 • Bendrabučiai greta universiteto ir visai netoli judriausių miesto klubų ir barų.

Bendrą informaciją apie būstą University of Bedfordshire galite rasti ČIA.

Dėl būsto galima kreiptis šiuo adresu bedfordshire(eta)clvuk.com

Automatiškai suteikiamos stipendijos

£2400 stipendija. Kurią gali gauti kiekvienas studentas, kurio brandos atestato vidurkis yra ne mažesnis kaip 6.6 ir laikytų valstybinių egzaminų vidurkis ne mažesnis kaip 70%. Stipendija bus išmokėta po £800 kasmet per 2 kartus kiekvienais studijų metais.

Daugiau informacijos rasi čia.

£1500 stipendija. Kurią gali gauti kiekvienas studentas kurio brandos atestato vidurkis yra mažesnis nei 6.6 ir laikytų valstybinių egzaminų vidurkis nesiekia 70%. Stipendija bus išmokėta po £500 kasmet per 2 kartus kiekvienais studijų metais.

Daugiau informacijos rasi čia.

£2000 stipendija tiems, kas renkasi integruotas (foundation) bakalauro programas. Ją gali gauti kiekvienas studentas kuris stoja į bakalauro programas su integruotais foundation kursais. Stipendija bus išmokėta po £500 kasmet per 2 kartus kiekvienais studijų metais.

Daugiau informacijos rasi čia.

Sportinių pasiekimų stipendija. Ji gali skiekti iki £1950. Stipendiją sudaro finansinė parama ir kitos su sportu susijusios lengvatos, tokios kaip sporto klubo narystė. Kad gauti šią stipendiją, turi profesionaliai užsiimti kokia nors sporto šaka ir turėti gerus sportinius pasiekimus. Kad gauti šią stipendiją reikia papildomai aplikuoti.

Daugiau informacijos rasi čia.

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Henrikas Spudulis
Broadcast Television and Radio (Bachelor)
2016-09
Henrikas Spudulis
Hspudulis
Pavel Aksionovas
Computer Science and Software Engineering (Bachelor)
2017-09
pavel.aksionovas.562
Roberta Tomasevic
Creative Writing (Bachelor)
2016-09
Roberta Tomasevic
Simona Labakojytė
Performing Arts (Bachelor)
2016-09
simona la
simkaa49