Buckinghamshire New University

High Wycombe/Uxbridge
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Stipendija
Žemėlapis
Buckinghamshire New University nėra toks jaunas, kaip gali sufleruoti jo pavadinimas. Universiteto istorija prasidėjo dar XIX amžiaus pabaigoje ir nuo to laiko jis nuėjo ilgą kelią bei sukaupė daug vertingos patirties, kurią gali perduoti savo studentams. Žodžiu „New“ universiteto pavadinime stengiamasi pabrėžti šios aukštosios mokyklos nuolatinį norą siūlyti tai, kas yra nauja ir paklausu šiuolaikiniame pasaulyje bei išlikti ateities tendencijų lyderiu.

100 milijonų svarų investicijų

Kadangi vienas pagrindinių universiteto tikslų yra žengti koja kojon su rinkos poreikiais ir mokslo naujovėmis, universitetas nuolatos investuoja į šiuolaikines darbo priemones bei modernią darbo ir gyvenimo aplinką. Kaip jau turbūt supratai iš skaičiaus viršuje, šios sumos –  milžiniškos, o sąlygos mokytis – puikios.

Visos galimybės studentams su negalia

Universitetas stengiasi suteikti lygius šansus visiems – studentams su negalia palengvinti mokymosi sąlygas, studentams, kuriems trūksta pajamų – suteikti dalinio darbo vietas arba stipendijas, studentams iš kitų šalių – suteikti jaukią ir tolerantišką aplinką, kurioje jie galėtų jaustis kaip namie.

Reprezentuok universitetą ir už tai gauk pinigus

Gyvenime prireikia ne tik profesinių žinių, bet ir lyderystės įgūdžių. Jų įgyti gali tapęs universiteto „atstovu“. Konferencijos, mugės, tarpininkavimas tarp studentų ir dėstytojų, administracijos ir  darbdavių, naujos žinios, pažintys ir...atlygis už tavo darbą!

Aviacijos programų lyderis

Buckinghamshire New University yra pirmasis Jungtinės Karalystės universitetas gavęs „People 1st accreditation“ aviacijose vadyboje ir pilotų treniravime.  Žinoma, tai nėra vienintelis apdovanojimas. Štai keletas kitų nominacijų iš praėjusių metų:

 • The Guardian University Award 2016  for Teaching Excellence;

 • Student Nursing Times Award  Partnership of the Year;

 • The government Employment Recognition Scheme  for support to the Armed Services award.

Čia rasi virtual campus, kurio pagalba galėsi pasižvalgyti po universitetą.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas

Stojant į šį universitetą dėmesys yra kreipiamas į pažymius ir Brandos atestato vidurkį, kuris turi būti ne žemesnis kaip 8.

 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia. *

 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalba B2 lygis + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikytas 75% ir daugiau.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Magistras

Reikalaujamas išsilavinimas

Į magistro studijų programas gali stoti visi, baigę universitetą arba besimokantys paskutiniame kurse. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai. Kai siunti anketą paskutiniame kurse, diplomą reikia prisegti vėliau, kai tik jį gausi.

 • Bakalauro diplomas – jei jau esi baigęs aukštąją mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie anketos prisegti savo Bakalauro diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • IELTS - 6.5

 • TOEFL - 90

Top-up

Reikalaujamas išsilavinimas

Į Top-up (Tęstinės studijos) gali stoti baigę kolegiją ar universitetą arba besimokantys paskutiniuose kursuose ir norintys perstoti. Stojant į Top - up reikia turėti 120-180 ECTS kreditų, todėl stodamas įsitikink, kad jų turi pakankamai. Studijos kurias baigei ar tebesimokai turi būti panašios krypties kaip ir tos, į kurias nori stoti, kadangi priėmimas yra paremtas ECTS kreditų suderinamumu. Baigęs tęstinių studijų programą gausi bakalauro diplomą.

 • ECTS kreditų išrašas - jei dar nesi baigęs aukštosios mokyklos, būtina prisegti ECTS kreditų išrašą, kuriame būtų matyti, kokius dalykus Tu mokeisi bei kokius pažymius ir kiek kreditų už juos gavai.

 • Aukštosios mokyklos baigimo diplomas - Jei jau esi baigęs aukštąją, išrašo nereikia, užtenka prisegti savo Aukštosios mokyklos baigimo diplomą.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki Liepos 31d.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

 • Anglų kalba B2 lygis + valstybinis anglų kalbos egzaminas išlaikytas 80% ir daugiau.

 • IELTS - 6.0

 • TOEFL – 80

Universitetas visiems pirmakursiams gali suteikti apgyvendinimą, tačiau norint būti garantuotam, kad jį gausi, rekomenduojama dėl būsto kreiptis iki birželio 30 dienos.
Siūlomas platus pasirinkimas – galima rinktis iš skirtingų būsto tipų, vietovių ir net nuomos būdų, todėl kiekvienas atras sau priimtiną variantą.

High Wycombie

Siūlomas platus kambarių pasirinkimas viename iš 3 bendrabučių:

Nuomos kaina svyruoja nuo 100 iki 167 svarų savaitei (įskaičiavus visus komunalinius mokesčius), priklausomai nuo būsto tipo. Bendrabučiai neturi automobilių stovėjimo aikštelių, kadangi gyventojams draudžiama turėti nuosavą automobilį.
Galima nuomotis būstą ir privačiame sektoriuje, tačiau tokiu atveju visos būsto sąlygos jau priklausys nuo to, kokį būstą susirasite. 
Jums pageidaujant universiteto accomodation Office gali peržiūrėti jūsų nuomos sutartį, net jei būstą nuomojatės privačiai.

Uxbridge

Teikiama galimybė nuomotis jaukius kambarius nuosavuose namuose. Dažniausiai name gyvena didelės grupės (paprastai 5-6 žmonių) studentų, tačiau sutartys pasirašomos su kiekvienu asmeniu individualiai ir kiekvienas kambarys yra rakinamas atskirai, bet patogumai – bendri.
Taip pat galima gyventi lodgings – t.y. vietinių gyventojų namuose nuomojamame kambaryje. Kambarius nuomoja tiek šeimos, tiek individualūs asmenys. Į nuomą įskaičiuoti visi patogumai, o kartais ir maitinimas. Lodgings kaina yra labai prieinama ir svyruoja nuo 70 iki 95 svarų per savaitę.
Galima nuomotis kambarį ir High Wycombie bendrabučiuose, bet tai nėra patartinas variantas, kadangi tokiu atveju nuo universiteto iki bendrabučio yra gana nemažas atstumas. Tačiau tarp campus‘ų dažnai kursuoja nemokamas universiteto autobusas, todėl susisiekimas yra pakankamai patogus, tik užima kiek daugiau laiko nei gyvenant toje pačioje vietovėje.

Visais su apgyvendinimu susijusiais klausimais galite kreiptis adresu: accommodation(eta)bucks.ac.uk

Sportinių pasiekimų stipendija. Ją gali gauti stojantys į Bucks New University siūlomas su sportu susijusias studijų programas. Norint gauti šią stipendiją studentas turi profesionaliai užsiimti kokia nors sporto šaka. Reikia pateikti prašymo formą, kurią sudaro:

 • tavo sportinių pasiekimų CV;

 • 2 rekomendacijos, susijusios su tavo sportine veikla;

 • 250-350 žodžių motyvacinis laiškas.

Visą informaciją reikia siųsti el. paštu advice(eta)bucks.ac.uk.
Čia rasi kokio tipo Sportinių pasiekimų stipendijos yra teikiamos.

£250studijų parama (The Gateway Scholarship) naujai atvykstantiems studentams. Universitetas suteikia £250 paramą, kurią galima panaudoti pragyvenimo ir būsto kainai padengti. Universitetas sudaro galimybę šiuos pinigus gauti dviem būdais: 1. į savo UK banko sąskaitą arba kaip bendrabučio nuolaidą, tačiau turi nuomuotis universiteto būstą iš Brook Street Halls (standard room). Dėl šios paramos reikia papildomai aplikuoti iki Liepos 31d.

Daugiau informacijos rasi čia.

Akademinių pasiekimų stipendija. Universitetas suteikia £300 dydžio stipendiją naujai atvykstantiems studentams su aukščiausiais akademiniais pasiekimais.

Daugiau informacijos rasi čia.

Studentų kontaktai
Studentų, kurie šiuo metu studijuoja arba studijavo šioje aukštojoje mokykloje, kontaktai. Gali su jais susisiekti ir sužinoti daugiau apie jų studijas ir gyvenimą  :)
Gvidas Glatkauskis
Music Production and Business (Bachelor)
2017-09
Gvidas Glatkauskis
Rūta Masiulionytė
Music Production and Business (Bachelor)
2016-09
Rūta Masiulionytė
rutabonita
Sigita Koskutė
Music Production and Performance (Bachelor)
2019