university of your choice (FI)

All
Apie universitetą
Stojimo reikalavimai
Apgyvendinimas
Žemėlapis

Kastu komanda padės tau įstoti į bet kurį universitetą Suomijoje!

Net jei nerandi savo trokštamo Suomijos universiteto Kastu tinklapyje, vis vien turi galimybę stoti į jį su mūsų organizacijos pagalba. Gali rinktis iki 6 programų Suomijos universitetuose. Visas studijų programas gali rinktis skirtinguose universitetuose (net jeigu visi keturi universitetai nėra Kastu partneriai).

 

 

Kodėl verta stoti per Kastu?

Stojant per Kastu

Stojant savarankiškai

Pakanka užpildyti paprastą Kastu online stojimo anketą

Tau reikėtų:

- Užpildyti Suomijos universitetų stojimo sistemą;

- Papildomai užpildyti kiekvieno universiteto stojimo anketą;

- Išsiųsti visus reikiamus dokumentus į universitetą/us (dažnai tenka siųsti per kurjerį).

Kastu konsultantai patikrins tavo anketą, todėl tikrai žinosi, kad ji yra užpildyta be klaidų

Yra tikimybė, jog anketoje paliksi klaidų ar netinkamai užpildysi kurią nors anketos dalį – tai vėliau gali daryti įtaką tavo stojimui.

Kai užpildysi anketą, gausi informaciją apie tolesnius žingsnius ir anketos administravimo instrukciją. Žinosi, ko laukti ir kokius veiksmus atlikti, jei nori įstoti

Visa stojimo eiga reikėtų rūpintis tau pačiam.

Ta pati užpildyta Kastu anketa galės būti naudojama stojant į universitetus kitose Kastu atstovaujamose šalyse: Danijoje, Anglijoje, Švedijoje, Nyderlanduose bei Kinijoje – turėsi daugiau galimybių įstoti į tas šalis, apie kurias anksčiau galbūt net nepagalvojai!

Jei norėtum stoti į universitetus kitose šalyse, tau reikėtų pildyti dokumentus iš naujo.

Ką daryti norint stoti į universitetą Suomijoje, kuris nėra Kastu partneris?

  1. Išsirink tave dominančias studijų programas.

  2. Užpildyk Kastu elektroninę stojimo anketą ir pasirink norimas programas. Universitetų, kurių nėra Kastu partnerių sąraše, programas reikia rinktis kaip „university of your choice“ programas. 

  3. BŪTINAI užpildyk šią formą, kurioje reikalinga detalesnė informacija – į kokius universitetus ir jų programas nori stoti.

  4. Išsiųsk savo Kastu stojimo anketą.

  5. Apmokėk administracinį mokestį už anketos išsiuntimą į tavo norimas studijų programas. Vienos studijų programos anketos administracinis mokestis yra 98 €

  6. Kastu komanda patikrins tavo anketą, ištaisys klaidas ir ją išsiųs tavo formoje nurodytiems universitetams.

Bakalauras

Reikalaujamas išsilavinimas
  • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.*

  • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka prie Kastu stojimo anketos prisegti savo Brandos atestatą.

Norėdamas stoti į ne Kastu partnerius universitetus Suomijoje būtinai kreipkis į Kastu konsultantus kuo anksčiau (pageidautina, kad susisiektum su mumis jau rudenį). Suomijos universitetai turi skirtingus stojimo periodus ir dažnai stojimo datos gali skirtis, todėl norint nepavėluoti į dominančio universiteto stojimus, reikia iš anksto išsiaiškinti kokios universiteto tikslios stojimo datos ir kokius dokumentus reikia pateikti norint į jį stoti.

SVARBU!  Prieš teikdamas Kastu stojimo anketą, būtinai įsitikink ar atitinki pasirinktų programų stojimo reikalavimus. Tai gali padaryti užėjęs į norimos programos oficialų puslapį.

Anglų kalbos reikalavimai

Svarbu, jog anglų kalbos testo rezultatai universitetą pasiektų iki datos, nurodytos oficialiame pasirinkto universiteto puslapyje! Prieš siųsdamas anketą neužmiršk patikrinti kokio balo reikalaujama ir iki kada turi pateikti testo rezultatus.

Anglų kalbos žinias gali patvirtinti vienu iš šių būdų:

  • IELTS 
  • TOEFL
Informaciją apie apgyvendinimą gali lengvai rasti dominančio universiteto oficialiame puslapyje.