University Pathway - GISMA (Hannover)

Universitetas
university of your choice (DE)
Miestas, šalis
Hannover, Germany
Studijų trukmė
1 m.
Programos sritys
Studijų kaina
0 €
Studijų kalba
German (DEU)
Laipsnis
Bachelor
Programos pradžia
Žiemos stojimas
2024-08-01
2024-01-02
Stojimo pabaiga
Žiemos stojimas
2024-06-20
2023-11-01
Apie programą
Stojimo reikalavimai
Karjeros galimybės

GISMA verslo mokykla

Nuo įsikūrimo 1999, GISMA verslo mokykla padėjo talentingiems ir gabiems asmenims vystyti technologijomis grįstus ir novatoriškus sprendimus kai kuriems didžiausiems iššūkiams verslo pasaulyje. Vis dar siekdami šio tikslo, jie plečiasi ir auga, padėdami studentams iš viso pasaulio įgyvendinti savo svajones ir užsitikrinti sėkmę.

Dėstymo kokybė

GISMA dėstytojai yra atsidavę profesionalai, visuomet skatinantys akademinę diskusiją. Jie turi ilgametę patirtį, kuri yra tiek akademinė, tiek susijusi su darbu. Klasių dydžiai suteikia galimybę diskutuoti nedidelėmis grupėmis ir praleisti su fakulteto darbuotojais laiką naudingai, įtvirtinant mokymosi patirtį dar labiau.

Nedidelės klasės skatina individualų mokymąsi ir studentai sulaukia individualaus dėmesio iš mokytojų. Stiprus bendruomenės jausmas reiškia, kad neturėsi jokių problemų įsikurdamas.

University Pathway

Pasirinkdamas University Pathway programą GISMA kalbos mokykloje, turėsi galimybę išmokti vokiečių kalbą vokiškai kalbančioje aplinkoje ir pasiekti reikiamą kalbos lygį bei įgauti įgūdžių, kad galėtum studijuoti Vokietijoje.

Kartu su specialistais, kurie teikia stojimo į aukštąją mokyklą paslaugą, GISMA padeda studentams įstoti į kelias bakalauro ar magistro programas Vokietijos valstybinėse aukštosiose mokyklose. Taip pat, stojimo paslauga padeda studentams su tiesioginiu stojimu į aukštąją mokyklą.

 • Studentų tinklas su 40 skirtingų kultūrų iš viso pasaulio.
 • Nemokama stojimo į aukštąją mokyklą paslauga, suteikianti pagalbą stojant į penkias Vokietijos valstybines aukštąsias mokyklas.
 • Jei nepavyks įveikti kažkurio kalbos lygio, suteikiama galimybė jį perlaikyti nemokamai (vienas nemokamas perlaikymas kiekviename lygyje).
 • Socialinės programos suteikia galimybę susipažinti ir užmegzti pažintis su tarptautiniais GISMA studentais.

Studijų kaina

Kas sudaro University Pathway programos paketą?

 • Registracijos mokestis. Šis mokestis padengia pirminį kalbos žinių įvertinimą, administracines išlaidas bei patvirtina rezervaciją programoje.
 • Kursai. Įskaičiuota 20 savaitinių pamokų, žinių įvertinimas pereinant iš vieno kalbos lygio į kitą ir kalbos mokyklos baigimo sertifikatas.
 • Socialinės veiklos. Socialinės veiklos yra organizuojamos kalbų mokyklos. Jų metu bus vykdomos ekskursijos, sporto/maisto gaminimo/ muzikos/ šokių ir kiti užsiėmimai, skirti kultūros pažinimui ir kalbos lavinimui realiose (ir smagiose) situacijose.
 • Mokymosi medžiaga. Į kainą įtraukti kalbos mokymuisi reikalingi vadovėliai, pratybos, internetiniai prisijungimai bei kiti reikmenys.
 • Stojimo administravimas. Į šį mokestį įskaičiuotos konsultacijos studijų klausimais, dokumentų tvarkymas bei stojimo į universitetą koordinavimas.
 • Pasiruošimas C1 egzaminui. Pasiruošimui yra skiriamos 4 savaitės, per kurias bus gilinamasi į kiekvieną egzamino dalį atskirai, atliekamos bandomosios užduotys, kad geriau susipažintum su pačiu egzaminu ir jo struktūra.
 • telc Deutsch C1 egzaminas. Įskaičiuotas šio* egzamino laikymas ir tai pažymintis sertifikatas.

*Tai yra populiariausias C1 lygio egzaminas Vokietijoje. Norint laikyti TestDaF ar kitą vokiečių kalbos egzaminą, kaina ir pasiruošimo trukmė gali skirtis.

Svarbu! Galutinė kursų kaina bus nustatyta tik tuomet, kai stojimo anketa bus atsiųsta ir detalės bus suderintos su kalbos mokykla.

 

Hanoveris

Hanoveris yra centrinėje Vokietijos dalyje. Tai puikiai išsivystęs ekonominis regionas, remiantis įvairias pramonės šakas, įskaitant automobilių pramonę ir turizmą.

Atidarytas 1999, GISMA Hanoverio universitetinis miestelis yra miesto širdyje, kur atsiveria upė Leinė ir galima pėsčiomis nueiti į parduotuves, restoranus, muziejus bei kitus traukos objektus.

GISMA Hanoverio universitetiniame miestelyje pasižymi moderniais pastatais ir yra greta Leinės upės. Miestelį galima pasiekti tramvajumi iš „Goetheplatz“ ar „Stentor“ stočių, kurios yra už 5min kelio nuo universiteto. Miestelis yra tik 2 stotelių atstumu arba 10–15min kelio pėsčiomis nuo pagrindinės traukinių stoties „Hauptbahnhof“.

Reikalaujamas išsilavinimas
 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo brandos atestatą.

 

 

Pastaba! Motyvacinis laiškas yra NEprivalomas dokumentas stojant į University Pathway programas.

 

 

Anglų kalbos reikalavimai

Jokių reikalavimų Anglų ar Vokiečių kalboms nėra. Galima stoti ir su nulinėm žiniom.

 

 • Dėl klestinčios ekonomikos ir darbo rinkos, šalis siūlo puikias karjeros galimybes gabiems profesionalams po studijų baigimo.
 • Vokietija yra 2 pagal nedarbo lygį Europos Sąjungoje ir užima 4 vietą Europoje pagal absolventų gaunamą pradinį atlyginimą, kuris siekia 45 000Eur.