University Pathway - Carl Duisberg (Cologne)

Universitetas
university of your choice (DE)
Miestas, šalis
Cologne, Germany
Studijų trukmė
1 m.
Programos sritys
Studijų kaina
0 €
Studijų kalba
German (DEU)
Laipsnis
Bachelor
Programos pradžia
Žiemos stojimas
2024-08-01
2024-01-02
Stojimo pabaiga
Žiemos stojimas
2024-06-20
2023-11-01
Apie programą
Stojimo reikalavimai
Karjeros galimybės

„Carl Duisberg“ mokymų centras Kelne

„Carl Duisberg“ mokymų centras pirmauja tarptautiniuose ir kvalifikaciniuose mokymuose. „Carl Duisberg“ skatina mokymosi visą gyvenimą programas, siūlydami aukštos kokybės kalbų kursus, tarpkultūrinius mokymus, vertingą patirtį užsienyje ir profesinį mokymą reikalingą konkrečiai pramonės sričiai.

„Carl Duisberg“ mokymų centras siūlo programas, kurios skirtos bet kokio amžiaus ir bet kokios karjeros stadijos žmonėms, kaip pavyzdžiui studentai, kurie dar tik pirmą kartą žengia į pasaulį, dirbantys profesionalai siekiantys pagerinti savo karjeros perspektyvas ar įmonės esančios pakeliui į tarptautinę sėkmę. „Carl Duisber“ taip pat padeda tarptautinio verslo sektoriui ir institucijoms valdyti tarpvalstybinius švietimo projektus.

Pagrindinės vertybės

 • Kurti ryšį tarp žmonių, kultūrų ir šalių.
 • Dirbti kartu tikslingai, kad pasiektume bendrus tikslus.
 • Tarnauti visuomenės labui, tuo pačiu išlikti ekonomiškai perspektyviems.
 • Laikytis aukštų kokybės standartų.

Kokybės istorija

Daugiau nei 50 metų, „Carl Duisberg“ mokymų centras siekė tęstinio švietimo ir mokymų kompetencijos. Įmonė buvo viena iš pirmųjų paslaugų tiekėjų švietimo ir mokymų srityje, kuri įvedė kokybės valdymo sistemą, kurią turi peržiūrėti nepriklausoma institucija. „Carl Duisberg“ mokymų centras yra sertifikuota pagal ISO 9001 kalbos kursų, kelionių siekiant išmokti kalbą ir tarptautinių mokyklų programų standartus.

 

 

University Pathway

„Carl Duisberg“ mokymų centras – tavo kompetentingas partneris aukštos kokybės mokymų programose Vokietijoje. Intensyvūs vokiečių kalbos kursai labai efektyvūs ir sutelkti į studentų kalbos mokymosi tikslų įgyvendinimą per geriausią įmanomą laiką. Patyrę švietimo srities konsultantai ir kalbos mokytojai teikia visapusišką, individualią pagalbą kurdami optimalią mokymosi aplinką tam, kad tu galėtum koncentruotis į savo tikslų įgyvendinimą ir karjeros galimybių praplėtimą.

 • Nedidelės tarpkultūrinės klasės;
 • 8 savaitės skirtos vienam kalbos lygiui;
 • Smagios laisvalaikio pramogos;
 • Aukštos kvalifikacijos mokytojai.

Studijų kaina

Kas sudaro University Pathway programos paketą?

 • Registracijos mokestis. Šis mokestis padengia pirminį kalbos žinių įvertinimą, administracines išlaidas bei patvirtina rezervaciją programoje.
 • Kursai. Įskaičiuotos 24 savaitinės pamokos, žinių įvertinimas pereinant iš vieno kalbos lygio į kitą ir kalbos mokyklos baigimo sertifikatas.
 • Socialinės veiklos. Socialinės veiklos yra organizuojamos kalbos mokyklos. Jų metu bus vykdomos ekskursijos, sporto/maisto gaminimo/ muzikos/ šokių ir kiti užsiėmimai, skirti kultūros pažinimui ir kalbos lavinimui realiose (ir smagiose) situacijose.
 • Mokymosi medžiaga. Į kainą įtraukti kalbos mokymuisi reikalingi vadovėliai, pratybos, internetiniai prisijungimai bei kiti reikmenys.
 • Stojimo administravimas. Į šį mokestį įskaičiuotos konsultacijos studijų klausimais, dokumentų tvarkymas bei stojimo į universitetą koordinavimas.
 • Pasiruošimas C1 egzaminui. Pasiruošimui yra skiriamos 4 savaitės, per kurias bus gilinamasi į kiekvieną egzamino dalį atskirai, atliekamos bandomosios užduotys, kad geriau susipažintum su pačiu egzaminu ir jo struktūra.
 • telc Deutsch C1 egzaminas. Įskaičiuotas šio* egzamino laikymas ir tai pažymintis sertifikatas.

*Tai yra populiariausias C1 lygio egzaminas Vokietijoje. Norint laikyti TestDaF ar kitą vokiečių kalbos egzaminą, kaina ir pasiruošimo trukmė gali skirtis.

Svarbu! Galutinė kursų kaina bus nustatyta tik tuomet, kai stojimo anketa bus atsiųsta ir detalės bus suderintos su kalbos mokykla.

 

Kelnas

Kelno „Carl Duisberg“ mokymų centras įsikūręs centrinės dalies pakraštyje. „Carl Duisberg“ yra visai netoli Reino ir Kelno katedros, vaizdingo istorinio rajono ir pėsčiųjų zonos skirtos apsipirkinėjimui. Netoliese yra viešasis transportas, pėsčiomis galima pasiekti metro ir tramvajaus stotis.

„Carl Duisberg“ kalbos mokykla Kelne turi 17 klasių, dauguma jų su kondicionieriais ir „Lernstudio“. Valgykloje yra aparatai, kuriuose galima rasti karštus ir šaltus gėrimus, taip pat užkandžius bei mikrobangų krosnelę. Netoliese yra viešoji kolegijos valgykla bei daug nebrangių kavinių ir restoranų.

Reikalaujamas išsilavinimas
 • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
 • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo brandos atestatą.

 

 

Pastaba! Motyvacinis laiškas yra NEprivalomas dokumentas stojant į University Pathway programas.

 

 

Anglų kalbos reikalavimai

Jokių reikalavimų Anglų ar Vokiečių kalboms nėra. Galima stoti ir su nulinėm žiniom.

 

 • Dėl klestinčios ekonomikos ir darbo rinkos, šalis siūlo puikias karjeros galimybes gabiems profesionalams po studijų baigimo.
 • Vokietija yra 2 pagal nedarbo lygį Europos Sąjungoje ir užima 4 vietą Europoje pagal absolventų gaunamą pradinį atlyginimą, kuris siekia 45 000Eur.