University Pathway - Linguaschools (Granada)

Universitetas
university of your choice (ES)
Miestas, šalis
Granada, Spain
Studijų trukmė
1 m.
Programos sritys
Studijų kaina
800.00 EUR
Studijų kalba
Spanish (SPA)
Laipsnis
Bachelor
Programos pradžia
2024-09-01
Stojimo pabaiga
2024-06-20
Apie programą
Stojimo reikalavimai
Karjeros galimybės

„Linguaschools“ kalbų mokykla Granadoje

2005 metais veiklą pradėjusi „Linguaschools“ kalbų mokykla jau spėjo pelnyti pripažinimą visame pasaulyje. „Linguaschools“ mokyklos yra pripažintos daugelyje itin gerbiamų universitetų ir kitų švietimo institucijų visame pasaulyje. Šios mokyklos siūlomos kalbų programos yra patvirtintos ir akredituotos žinomiausių ir įtakingiausių institucijų, tokių kaip - „Madrid Chamber of Commerce", „Bildungsurlaub", „CSN".

Aukšta mokymo kokybė

Kalbų kursus dėsto patyrę profesionalai, kurie savo studentams perduoda turimas žinias ir sukauptą patirtį. Mokymas vyksta mažose klasėse, siekiant, kad kiekvienas studentas gautų pakankamai dėmesio ir pasiektų geriausių rezultatų. 

Atsižvelgdami į tai, kad kiekvienas studentas yra skirtingas, „Linguaschools“ skiria laiko išklausyti ir suprasti savo studentus, taip galėdami parinkti jiems geriausią programą, atitinkančią kiekvieno poreikius.

University Pathway

University Pathway programa padeda įstoti į bet kurį Ispanijos universitetą. „Linguaschools“lydės visą kelią iki universiteto ir suteiks tiek akademinę, tiek administracinę pagalbą. Šios programos dėka, kiekvienas gali pasiekti reikiamią ispanų kalbos lygį bei įstoti į svajonių universitetą.

University Pathway programa susideda iš:

  • Ispanų kalbos kursų. Pasirinkus intensyvius ispanų kalbos kursus „intensive 20“, bus vykdomos 4 pamokos per dieną. Nuo pirmadienio iki penktadienio vyks vis aukštesnio ispanų kalbos lygio pamokos, kol bus pasiektas rekomenduojamas B1–B2 lygis ir tuomet galima pradėti pasiruošimą PCE egzaminams.
  • Pasiruošimo PCE egzaminams. Tam, kad galėtum įstoti į bet kurią programą Ispanijos universitete, gali reikėti laikyti stojamąjį egzaminą, vadinamą PCE, kuris vykdomas kiekvienų metų gegužės mėnesį. Egzamino rezultatas, kartu su brandos atestatu, nulemia stojimą į norimas studijas. Stojimo reikalavimai yra skirtingi, todėl prieš pradedant ruoštis PCE egzaminui, vykdomas asmeninis pokalbis su vienu iš kalbos mokyklos karjeros koordinatorių, kuris sudarys asmeninį planą, kaip pasiekti tai, ko nori.
  • Mokyklos kultūrinės programos. Programos metu rengiami įvairūs renginiai ir kitos veiklos. Tai puikus būdas ne tik susipažinti su Ispanijos kultūra, bet ir su kitais studentais. Daugelis veiklų yra nemokamos arba kainuoja nedaug, priklausomai nuo veiklos.

Studijų kaina

TIK ISPANŲ KALBOS KURSAI

 

ISPANŲ KALBOS KURSAI SU PASIRUOŠIMU PCE EGZAMINAMS

Kas sudaro University Pathway programos paketą?

  • Registracijos mokestis. Šis mokestis padengia pirminį kalbos žinių įvertinimą, administracines išlaidas bei patvirtina rezervaciją programoje.
  • Kursai. Įskaičiuota 20 savaitinių pamokų, žinių įvertinimas pereinant iš vieno kalbos lygio į kitą ir kalbos mokyklos baigimo sertifikatas.
  • Socialinės veiklos. Socialinės veiklos yra organizuojamos kalbų mokyklos. Jų metu bus vykdomos ekskursijos, sporto/maisto gaminimo/ muzikos/ šokių ir kiti užsiėmimai, skirti kultūros pažinimui ir kalbos lavinimui realiose (ir smagiose) situacijose.
  • Mokymosi medžiaga. Į kainą įtraukti kalbos mokymuisi reikalingi vadovėliai, pratybos, internetiniai prisijungimai bei kiti reikmenys.
  • Stojimo administravimas. Į šį mokestį įskaičiuotos konsultacijos studijų klausimais, dokumentų tvarkymas bei stojimo į universitetą koordinavimas. Pasirinkus tik ispanų kalbos kursus be PCE egzaminų, stojimo administravimas kainuos papildomai.

Svarbu! Galutinė kursų kaina bus nustatyta tik tuomet, kai stojimo anketa bus atsiųsta ir detalės bus suderintos su kalbos mokykla.

Granada

Granada – miestas su siela, jungiantis maurų kultūros paveldą su linksma, modernia energija. Granada pasižymi ne tik istorine svarba, bet taip pat siūlo nesuskaičiuojamą galybę kultūrinių potyrių bei pramogų. Stiprios švietimo sistemos dėka, ten galima sutikti daug jaunų studentų iš daugybės pasaulio šalių. Todėl Granada yra tobula vieta mokytis ispanų kalbos ir iš karto panaudoti žinias ispaniškoje aplinkoje.

„Linguaschools“ mokykla yra įsikūrusi centrinėje Granadoje, apsupta akmenimis grįstų gatvių ir alėjų. Studentų nuomone, Granados miestas yra ramius ir svetingas, čia studijuoti atvyksta labai daug žmonių iš viso pasaulio. 

Reikalaujamas išsilavinimas
  • Pažymių išrašas - jei dar nesi baigęs mokyklos, būtina prisegti pažymių išrašą. Smulkesnę informaciją kaip pildyti išrašą ir kada jis reikalingas, rasi čia.
  • Brandos atestatas – jei jau esi baigęs mokyklą, išrašo nereikia, užtenka anketoje prisegti savo brandos atestatą.

 

 

Pastaba! Motyvacinis laiškas yra NEprivalomas dokumentas stojant į University Pathway programas.

 

 

Anglų kalbos reikalavimai

Jokių reikalavimų Anglų ar Ispanų kalboms nėra. Galima stoti ir su nulinėm žiniom.